בעיה בכרטיס שקניתי -X1950CF/XTX ארטיפאקטים (נפתרה הבעיה-כרטיס הוחלף) - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס שקניתי -X1950CF/XTX ארטיפאקטים (נפתרה הבעיה-כרטיס הוחלף)

simonsix

Recommended Posts

הבחור שם פשוט "רמז" שפירקת את הצלעות, התקנת כנארה קרור אחר או שפירקת בשביל להחליף משחה. לך תדע, אולי הכרטיס שלך היה כבר מתישהו איפושהו...

לא נגעתי בכרטיס ידידי,תיכננתי להתקין ברגע שאמכור את ה 1800XT (שלמזלי לא נמכר)

התמונות לפי סדר ההתרחשויות:

1.הכרטיס מותקן (כפי שרואים ,הקירור המקורי)

2.ארטיפאקטים בריינבוסיקס וגאס.

3.הבדיקה ב ATITOOL

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 179
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ענית לי אבל מתי קנית אותו..

יש לך זכות לבטל את הקנייה הזאת. קיבלת מוצר פגום ואתה לא חייב להשלים עם זה..

זה לא דבר שקרה אחרי חודש חודשיים אלא ככה קבלת אותו. תדרוש את הכסף שלך ותשאר עם ה X1800 שלך עד שייצא כרטיס שבאמת מצדיק קניה במקום ה X1800..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית לי אבל מתי קנית אותו..

יש לך זכות לבטל את הקנייה הזאת. קיבלת מוצר פגום ואתה לא חייב להשלים עם זה..

זה לא דבר שקרה אחרי חודש חודשיים אלא ככה קבלת אותו. תדרוש את הכסף שלך ותשאר עם ה X1800 שלך עד שייצא כרטיס שבאמת מצדיק קניה במקום ה X1800..

21 למאי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אבל אני ממש לא מבין את הראש שלך למה אתה ממשיך לקנות DX9 תעבור כבר לDX10 זה העתיד אנשים פה לא מבינים בעוד 300 שקל אתה לוקח כרטיס יותר טוב, ככה שאתה לא חושב שחבל?

תדרוש את הכסף ולך על DX10

*ודרך אגב נראה לי יהיה פה טוב לדחוף את הערה הזו ולא לפתוח ת'ירד חדש..:

8600GTS שכולם חושבים שהוא צולע כי הוא באמת די צולע במשחקי DX9 ואנשים לא יודעים ולא מבינים שצורת העיבוד במשחקי DX9 היא שטחית לוקחים את כל המידע ומעבדים אותו ודוחסים אותו על אותם ...

במשחקי DX10 כרטיסי הDX10 יודעים לעבד את המשחקים בצורה טובה יותר כלומר לקחת חלק מהמעבדים שיכבדו גיאומטריה חלק מהם שיעבדו פיזיקה חלק שיעבדו עננים... וכאלה כלומר: בפחות כוח עיבוד הם משיגים יותר עוצמה בגלל זה 86GTS יכול להפעיל בכיף Crysis אל תתחילו לקפוץ עליי כי לא אמרתי שהוא יפעל כולל פילטרים כולל הכל אלה שהוא יפעיל אותו יפה וכנראה יותר טוב ממה שהוא מפעיל משחקי DX9...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אבל אני ממש לא מבין את הראש שלך למה אתה ממשיך לקנות DX9 תעבור כבר לDX10 זה העתיד אנשים פה לא מבינים בעוד 300 שקל אתה לוקח כרטיס יותר טוב, ככה שאתה לא חושב שחבל?

תדרוש את הכסף ולך על DX10

אכן זה אוף טופיק .

בכל מקרה אני מעדיף להריץ משחקי DX10 בכרטיס DX9 חזק מאשר בכרטיס DX10 חלש.

מה גם שויסטה אני לא הולך להתקין בקרוב,אז אין לי שום סיבה לרוץ אחרי ה DX10 כשהוא עוד בחיתוליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרו אלי הבוקר והודיעו לי שהם שלחו לי כרטיס חדש :nixweiss:

אני כבר לא יודע מה כדאי לי.

לבטל עיסקה?

לחכות לכרטיס ולבדוק אותו?

אולי הם "שיפצו" אותו רק?

מה אתם אומרים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עצה קטנה למי שמוסר כרטיס וחושש שבמקומו הוא יקבל את אותו הכרטיס למרות שאמרו לו שהוא יקבל כרטיס חדש.

קחו טוש ותסמנו סימון קטן רק שאתם יודעים איפה ואז כשהכרטיס יגיע אתם תדעו האם הכרטיס היה שלכם או שהוא חדש.

מקווה שנעה מחשבים לא יעשו פאדיחות, גם ככה יש להם שם רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

למרות שתמיד אפשר למחוק טוש .

מקווה שלא תהיינה פדיחות .

כמה שזכור לי נגמר להם כבר המלאי בזמנו של הכרטיסים הללו.

לא יודע מאיפה הם השיגו עוד כרטיס כזה.

אעדכן לכשיגיע הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עצה קטנה למי שמוסר כרטיס וחושש שבמקומו הוא יקבל את אותו הכרטיס למרות שאמרו לו שהוא יקבל כרטיס חדש.

קחו טוש ותסמנו סימון קטן רק שאתם יודעים איפה ואז כשהכרטיס יגיע אתם תדעו האם הכרטיס היה שלכם או שהוא חדש.

מקווה שנעה מחשבים לא יעשו פאדיחות, גם ככה יש להם שם רע.

יותר קל ופשוט זה לרשום איזה מספר סידורי שיש על הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...