בעיה בכרטיס שקניתי -X1950CF/XTX ארטיפאקטים (נפתרה הבעיה-כרטיס הוחלף) - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס שקניתי -X1950CF/XTX ארטיפאקטים (נפתרה הבעיה-כרטיס הוחלף)

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 179
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חנות לא אמינה חבר שלי הזמין מנועה ספק כח, הבטיחו לו הספקה תוך שבועיים, ואחרי שבועיים אמרו לו עוד שבוע וככה הספק לא הגיע גם אחרי חודש וחצי אז הוא ביטל את ההזמנה גם כן שרות יש לנועה האלה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

שעה 15:00 צהריים:

טוב,אז לאחר המתנה די ממשוכת של שבוע וחצי,התקשר אלי בחור מהמעבדה (נקרא לו 007 )של נועה מחשבים

ומבשר לי שהכרטיס מסך עבר את כל הבדיקות שלהם והוא בסדר גמור.

הם ערכו בדיקה ב 3DMARK05 והכל בסדר.

אני כמובן בטוח שהכרטיס תקול או במילים עדינות ד-פ-ו-ק .

שאלתי אותו אם הוא ביצע בדיקה גם ב ATITOOL

הוא ענה שזו תוכנה לאוברקלוק בכלל.

לבסוף שיכנעתי אותו להוריד את התוכנה ולבצע בדיקת ארטיפאקטים.

שעה 17:30 אחה"צ :

מתקשר אלי הבחור ואני חייב לצטט את השיחה ההזויה הזו:

007 - "היי סיימון מדברים מנועה מחשבים בקשר לכרטיס מסך"

אני- "כן כן,מה קורה ,יש חדשות?"

007-"תשמע,רציתי לשאול אותך,באיזו משחה טרמית השתמשת שם?"

אני- "משחה טרמית,של המעבד? "

007-"לא של המעבד,של הכרטיס מסך"

אני (כבר מודאג מזה שלא פעלתי בהתאם להוראות הנסתרות)

-"לא ידעתי שצריך למרוח משחה טרמית על הכרטיס"

007-"צריך צריך ,יש לכרטיס גוף שמגיע מרוח עם משחה טרמית"

אני-"אוקיי,אז יש משחה שם,למה לי לשים עוד משחה,הכרטיס עובד בדואל טרמי?"

007- "תראה,שמת משחה טרמית לא טובה על הגוף של הכרטיס וזה כנראה הרס את הכרטיס מסך,יש בעיה פיסית בכרטיס"

אני-"על מה אתה מדבר 007 הנכבד,איזו משחה ואיזה נעליים,לא נגעתי ,לא מרחתי ולא התמרחתי בשום משחה"

007-"תשמע,אנחנו לא יודעים מי נגע ומי החליף משחה.."

אני-"מי נגע בכרטיס?? איזו משחה??? על מה אדוני הנכבד מדבר? קיבלתי כרטיס,הרכבתי אותו ,עשה בעיות ותוך יום וחצי נשלח אליכם!"

007-"טוב,אני לא יודע מה להגיד לך"

אני-"אתה לא יודע מה להגיד לי ?? מכרתם לי כרטיס תקול לפחות תתנצלו על אי הנוחות שנגרמה לי"

007-"טוב ,תשמע,תן לי לחזור אליך מאוחר יותר ,נבדוק את הענין הזה,תודה"

אני (כבר לא מצליח לחשוב מהשיחה ההזויה הזאת)- "שלום ותודה" :nixweiss:

לקח לי כמה דקות להבין מה הוא בדיוק ניסה לרמוז או מה בעצם קרה שם לכרטיס ואיך זה שאחרי בדיקה פשוטה ב ATITOOL פתאום הכרטיס דפוק פיסית.

למזלי,שלחתי להם מייל +תמונה שמראה ארטיפאקטים ישר אחרי ההתקנה של הכרטיס כך שאני די מכוסה מבחינתי,

אבל רבאק !!!

למה להרוס לי את יום ראשון ? :lol: :-\ :screwy:

שעה 20:50 ערב:

לא חזרו אליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב ללכת אליהם אחי. תלך תצעק שם זה יותר עוזר מטלפון. או שתשגע אותם בטלפון שתתבע אותם. עכשיו אני מבין כמה זה נכון שלא הגיע אלי הכרטיס הזה [ציטוט שלי של אז [הכל לטובה] ] מספיק נפלתי כבר עם הX1950 PRO הזה . :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאותי מענין זה באיזו חוצפה 007 ניסה "למכור" לי בשיחה הראשונה שהכרטיס מסך תקין ופתאום מאוחר יותר ,הוחלפה משחה טרמית ועוד סיפורי אלף לילה ולילה XTX ? :lol:>:(

מה הוא ציפה שאגיד לו:"סבבה,אני מאושר שהכרטיס בריא ושלם,שלח אותו אליי הביתה ,כולם התגעגעו אליו"?

כמו שבורקס אומר :גם לשקר צריך לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא ציפה שאגיד לו:"סבבה,אני מאושר שהכרטיס בריא ושלם,שלח אותו אליי הביתה ,כולם התגעגעו אליו"?

הרגת אותי ... צר לי שזה המצב וזה כבר סיפור שני שרץ פה בזמן האחרון על השירות בנועה ואני בתור לקוח שלהם אקח את הדברים האלו לצומת ליבי .

למזלי עד היום לא נזקקתי לשירות שלהם לאחר קנייה . אני מפחד לחשוב על כזה מצב כרגע

תמשיך להיות אופטימי ואל תוותר להם אחרי הכל אתה צודק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גועל נפש, זה פשוט גועל נפש.

הייתי מרים להם את המקום על טיל.

תשמע, תגיד להם את מה שאני תמיד אומר בטלפון:" תשמע, אשתי עורכת דין וכרגע היא בחופשת לידה ואין לה כרגע מה לעשות, היא תשמח לנהל את התיק הזה."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אני ממש לא מתפלא שזה מה שעבר עליך עם נעה מחשבים. למי שלא זוכר את הסיפור המפורסם שלי מלפני כמה שבועות אז הנה הקישור :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=252720.0

היתה לי את אותה בעיה כמו שלך של ארטיפקטים. בדיוק אותה בעיה. לא עשיתי לכרטיס שום דבר.. הוא פשוט נהייה ככה אחרי כמעט שנה של שימוש (7900GT).

ללא ספק הכרטיס שלך דפוק. אין לי מושג איזה קומבינה הם מכרו לך שם אבל אני כבר לא ממש מופתע אחרי ששמעתי שהם מכרו פעם למישהו כרטיס SAMPLE של שלא היה אמור להיות למכירה בכלל..

אני את הלקח שלי הפקתי בחיים ולשם אני לא חוזר. לא חשוב מה המחיר יהיה. תענוג של אתר יש להם, חנות באמת אבל באמת מרשימה ומסודרת.. אבל משום מה באחריות הם פשוט על הפנים.

אתה יכול רק להגיד לי מתי קנית את הכרטיס ? כי אני לא ממש מבין למה קנית אותו אם כבר יש לך X1800 שלא נופל ממנו בהרבה..

*אהה ואם כבר אני כאן - PLEASE מישהו יכול להגיד לי למה רשום לי leet במספר התגובות שלי !!? כאילו WTF זה LEET ??

תמונה מצורפת..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...