Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 51 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

משהו חשוב שאני חייב לשאול.

עד כמה שאני יודע המשחק יהיה מחולק ליבשות. שחקנים לא יוכלו לשחק נגד שחקנים ביבשות אחרות, כלומר אירופה לא תוכל לשחק נגד ארה"ב. עכשיו השאלה שלי - תיכנס לאזור של אירופה או אסיה? אני צריך תשובה וודאית בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כתבה טובה ^^

אבל מה לעשות כל חברה שהופכת ל corporation נהיית חסרת ערכים

תראה את שהלוגו שלהם בהתחלה היה NOT TO BE EIVL ומה הם היום :pissed:

פשוט נצטרך לחכות לאיזו חברת אינדי קטנה שתמצי את הגלגל מחדש ותתחיל להוציא משחקים מדהימים

(או שאפשר להקים חברה כזאת מעצמנו, אז מי איתי לפתוח חברת משחקים מהפחנית) :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס, מי בכלל צריך ערוצי צ'אט??

הדבר היחידי שמגיע משם זה spam באדיבות bots שמפרסמים אתרים למכירת שטויות למשחקים של .

יש בממשק החדש אפשרות לשלוח הודעות לחברים שלכם, ואפילו יש קישור (מיותר) לפייסבוק. יותר מזה? בשביל מה?

עריכה:

הספיק לי משחק בודד בשביל להבין שאני מאוד לא אוהב את SC2. זה כל כך ברור שהם בנו אותו עם דגש על hardcore multi שזה עצוב.

מיקרו ניהול אף פעם לא עובד במשחקי RTS אלא אם אתה קוריאני.

פתאום לרוב המבנים של הterran יש שני עצים שונים, היחידות מחליפות מצבים (תעופה/קרקע) וכל המשחק מרגיש.. שונה מידי.

זה מזכיר לי את EA שהרסו את CNC עם השינויים המפגרים שלהם במשחק הרביעי.

עריכה 2:

לאחר צפיה בראיון גיליתי (איזה הפתעה) שהתרגום הכושל של vgames עיוות את הדברים לחלוטין.

כן יהיו ערוצי צ'אט. הם יתווספו למשחק בפאץ שיוסיף תמיכה רשמית בgroups ובclans.

הערוצים יהיו יעודיים לחברי הקבוצה/קלאן ולא פתוחים לקהל הרחב.

דרך אגב, אמנם תאלצו לקנות גרסאות שונות של המשחק בשביל לשחק בשרתים שונים, אבל אפילו בדיאבלו 2 לא יכולת להעביר דמויות/חשבונות מאירופה לארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לתומי חשבתי שגם סטרקרפט הראשון היה בנוי לשחקני מולטי "הרדקור"...ניסונתי לשחק מול חברים שלי שהגדירו עצמם "נובים רציניים" התגלו כחויה כואבת ומשפילה...לא יוןדע מה איתכם אבל אני פה בשביל הסינגל..זה של הראשון מקבל ממני בקלות 10/10.ומי שמכיר אותי יודע כמה שאני ביקורתי עד מיזנטרופ על ומשחקים אז כנראה שמשהו בראשון היה פשוט נכון. :xyxthumbs: מצד שני ככה גם קניתי את MW2...אבל כמה שהוא אכזב,הוא עדיין זלל לי הרבה יותר שעות משחק ממשחקים אחרים...ופה גם מדובר בבליזארד...קודם שיכשלו פעם אחת ואז נראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בויגיימס אוהבים לנפח את הדברים וליצור רעש על לא כלום, זה הרי מביא צפיות לכתבה.

בכל ה 10 (?) שנים ששיחקתי בדיאבלו 2 השתמשתי בערוצי צ'אט כל כך מעט פעמים... וזה כ"כ מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין, מישהו זוכר שSTARCRAFT המקורי איפשרו לך להתקין 6 עותקי SPAWN מכל דיסק כדי שתוכל לשחק עם חברים בLAN?

האפשרות היתה BUILTIN במשחק. היום גם אם תרצה לשלם על זה כסף לא מאפשרים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספיק לי משחק בודד בשביל להבין שאני מאוד לא אוהב את SC2. זה כל כך ברור שהם בנו אותו עם דגש על hardcore multi שזה עצוב.

מיקרו ניהול אף פעם לא עובד במשחקי RTS אלא אם אתה קוריאני.

פתאום לרוב המבנים של הterran יש שני עצים שונים, היחידות מחליפות מצבים (תעופה/קרקע) וכל המשחק מרגיש.. שונה מידי.

אנשים פה לא משחקים מספיק כדי להגיב ברצינות.

לרוב היחידות אין שום יכולות ולמספר המאד קטן שיש הן לא מסובכות(אולי פורספילד טיפה קשה אבל זהו), המיקרו היחיד שאתה צריך הוא בדיוק אותו מיקרו שהייתה צריך בSC1 עם דרגונים, וולצ'רים ושאר יחידות.

למבנים של הטארן אין שום עצים, אתה יכול לבחור אם אתה רוצה reactor שנותן לך ליצר שתים מהיחידות הבסיסיות במקום אחת כל פעם או tech lab שנותן לך יחידות מתקדמות ושדרוגים.

אנשים שופטים מהר מדי ובלי להתנסות ויש מספר מאד מצומצם של משחקי אסטרטגיה שאם תשחק אותם מול שחקנים אתה תרגיש טוב עם עצמך מהמשחק הראשון(וזה רק אומר שהמשחק גרוע אם אתה מצליח לנצח שחקן אחר במשחק הראשון שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו אני מתחבט בשאלה האם להזמין עותק או לא, בדיוק בגלל מה שאתם מזכירים כאן.

אישית, אני לא מתחבר כ"כ לעולם של סטארקרפט מבחינת העלילה והגזעים, אבל מה? אני כן צמא למשחק אסטרטגיה טוב.

אני אשמח אם החבר'ה ששיחקו בבטא יוכלו לומר עוד כמה מילים על האם המולטי ממכר ועד כמה hardcore הוא בתאכל'ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראבק, אנשים מה נסגר איתכם?

בליזארד? החברה היחידה שמנסה באמת להשיג משחקיות ולא רק להפציץ בגרפיקות? לא שאכפת לי אם מישהו יקנה או לא, אבל להגיד שהמשחק הזה לא יהיה טוב?

אפילו WARCRAFT 3 שזה המשחק הכי גרוע שלהם גרר אותי לגמור את כל הקמפיין ולהתחיל חדש ולשחק שעות את המשחק המטופש הזה TOWER DEFENSE .

מבחינתי זה סגור לפני שזה יצא בכלל, לא יודע איך אנשים פה מדברים על הסינגל אם הוא עוד לא יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה יותר ספציפי בשאלות שלך ואני אשמח לענות, אבל בכל מקרה בקצרה- אתה יכול לבחור לשחק משחק רגיל או לשחק ranked שאתה בוחר לשחק ranked אתה מסווג לאחת מחמש ליגות לאחר 5 משחקים, מכל ליגה אתה יכול לרדת או לעלות כתלות בהצלחה שלך, בליגות הנמוכות כמובן שהמשחק פשוט יותר ולא תתקל בראשים או בשימוש חכם ביחידות אבל ככל שעולים ככה הרמה עולה והמשחק הופך להיות יותר ויותר "קוריאני" אבל לא ברמות מטורפות,עד הריסט האחרון הייתי בליגה הכי גבוה במקומות 2-10+- אבל שהתחלתי שיחקתי בסילבר ובגולד.

מעבר לזה יש לך את הUMS שהיו החלק הטוב ביותר בעיניי בSC1 וגם עכשיו ישנן מספר מפות מוצלחות למרות שהן מוצגות בצורה ממש ממש ממש ממש ממש ממש גרועה שבליזזארד חייבת להחליף דחוף(אתה רואה משחק לפי "פופלריות" שלפי בליזזארד זה כמה משחקים נפתחו בשעה האחרונה, הבעיה היא שהם מפגרים שלא קולטים שיש משחקים מהירים ויש משחקים שלוקחים זמן).

אם אתה רוצה לשאול עוד משהו אשמח לענות.

אה ועוד משהו, אף אחד לא מכריח אותך לשחק ranked אתה יכול לשחק כל משחק בכל מפה בלי שום בעיה והדבר היחיד שאתה מקבל ממשחקים בליגות הם אוואטרים מפגרים ונקודות שלא נותנות לך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המולטי ממכר - כן, כן וכן. בשנה האחרונה חרשתי עם חברים שלי על SC1, וכרגע לי ול-2 מהם יש מפתח בטא.

לקחת חבר טוב, לשים voice chat ולהתחיל לשחק ב-2V2 מדורג זה פשוט סיוט, אני לא שם לב מה קורה וכל היום שלי הלך. לדעתי זה עיקר העניין של משחקי דירוג לעומת Custom - אתה רוצה להתקדם, גם אם אין לזה משמעות. זה נחמד לראות 'התקדמות' ומספרים עולים, סה"כ אנחנו . גם להבדיל מקאסטום, בליגה אתה רק לוחץ על כפתור אחד ומקבל משחק, זה נוח, זה סופר יעיל וזריז, וזה רק מוסיף להתמכרות כי זה כ"כ פשוט להתחיל משחק.

בגדול אני בכלל לא שחקן RTS, חוץ מ-SC אני לא משחק כלום, לא נגעתי בשום RTS מאז רד אלרט 2..

לגבי ההארד-קור - זה עניין של ליגה. אני התחלתי בליגות נמוכות והיה קליל לגמרי, בטח למי שקצת מכיר SC1. לא דרש כלום בשביל לנצח, אנשים בליגה הנמוכה שם בשוק לגמרי, אתה מוציא יחידת אוויר אחרי רבע שעה והם לא יודעים מה לעשות ונגמר המשחק... וזה במשחקים המביכים שלקח לי יותר מ-3 דקות לנצח.

אחרי האיפוסים האחרונים ועוד כמה עשרות משחקים (שיחקתי משהו כמו 100 סה"כ, בכלל לא הרבה ביחס למה שהולך שם..) הגעתי לליגה השניה, למקום 20+- ככה, ופשוט פתחו אותי כ"כ הרבה שהורידו אותי ליגה חזרה :lol:

לדעתי יש מקום לכל אחד, גם לרציניים ולגם לגיימרים קז'ואל שרק רוצים לתת כמה משחקים מדי פעם.

אבל באמת, אם נכנסים לזה... אי אפשר לצאת. לפחות אני לא מצליח, וגם לא שני החברים שלי שמשחקים. בוא נגיד שזה מזל גדול שהבטא נגמרת שבוע וחצי לפני שמתחילים המבחנים של הסמסטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראבק, אנשים מה נסגר איתכם?

בליזארד? החברה היחידה שמנסה באמת להשיג משחקיות ולא רק להפציץ בגרפיקות? לא שאכפת לי אם מישהו יקנה או לא, אבל להגיד שהמשחק הזה לא יהיה טוב?

אפילו WARCRAFT 3 שזה המשחק הכי גרוע שלהם גרר אותי לגמור את כל הקמפיין ולהתחיל חדש ולשחק שעות את המשחק המטופש הזה TOWER DEFENSE .

מבחינתי זה סגור לפני שזה יצא בכלל, לא יודע איך אנשים פה מדברים על הסינגל אם הוא עוד לא יצא.

בעיה שזו אותה משחקיות בדיוק מתקופת SC עם שינויים קטנים. אני אישית ציפיתי ליותר וזו הסיבה שביטלתי את ההזמנה המוקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...