מבקש המלצה למסך רחב(!) 20 אינץ(!) במחיר עד 1700 ש"ח... תודה רבה לעוזרים... - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למסך רחב(!) 20 אינץ(!) במחיר עד 1700 ש"ח... תודה רבה לעוזרים...

vincecarter

Recommended Posts

דניס, עכשיו כשאני חושב על זה- לקחת מסך 22" יהיה מוגזם בישבילי, הרי זה יהיה כמו ויהיה גדול מדי לא? ויאמץ את העייניים יותר מדי- אז נניח שאני לוקח 19" wide, יש לי כמה אופציות, הראשונה היא הcmv 938d שעולה 930 שקל , השני היא cmv 946d שעולה 1040- תגיד לי מה ההבדל בין שני אלה- הרי שניהם בעלי פאנל tn- ואתה אומר שכל הנתונים של זמן המהירות זה בולשיט (למרות שאני יודע בווידאות שזה לא) , והאופציה השלישית היא הסמסונג שעולה 1150 שקל שם.. בכל זאת לא עדיף להוסיף 100 שקל ולקחת מותג כמו סמסונג?

22 רחב זה לא כזה גדול כמו שאתה חושב, זה בערך בגובה של מסך 19 לא רחב.

ו - I.K, ה - CMV הוא לא אחד מממסכי ה - TN הכי טובים (אם יש כזה דבר בכלל.. הזוי למדי) הוא מסך סביר ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כאן אתה טועה איתי,כי cmv זה בכלל לא זבל ,המסך ה22 שלה זה אחד המסכים הטובים שיש מבוססי TN ,יש לו איכות צבע מעולה וזוויות יחסית רחבות לשאר מסכי הTN,ואני מדבר מניסיון, לחבר שלי יש מסך כזה 22 אינץ שהוא מצוין לכול שימוש.

כול אלה שקוטלים את החברה הזאת בפורום,רובם הגדול אינו התנסה אם המסכים שלה ומדבר רק תיאורטית ולא על סמך ניסיון מעשי.

דבר שני: פאנל לא קובע הכול במסך ,לא כול המסכים שמבוססי TN הם אותו דבר, לא חסר דברים אחרים שקובעים את איכות המסך.

פאנל קובע הרבה אבל לא הכול.

זהו שאני לא ידעתי את זה עד עכשיו :P אני מבין עכשיו שהוא טוב מאוד לפי הביקורות הטובות שאני קורא עליו בשעה האחרונה.. מסך זול באיכות טוב!

22 רחב זה לא כזה גדול כמו שאתה חושב, זה בערך בגובה של מסך 19 לא רחב.

ו - I.K, ה - CMV הוא לא אחד מממסכי ה - TN הכי טובים (אם יש כזה דבר בכלל.. הזוי למדי) הוא מסך סביר ולא יותר.

אה אז אם כך אז הוא לא כזה גדול, ולפי מה ששמעתי הוא די טוב דניס- שווה את המחיר שלו ושווה מאשר לקחת "מותג" כמו בעל פאנל tn שנותן את אותם ביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

itayshar, אם כבר אתה לוקח CMV אז תיקח רק את ה22 שלהם,הוא משמעותית יותר טוב מכל שאר הדגמים שלהם בכול נתון אפשרי.

זה גם מסך הדגל של החברה,שאר המסכים שלהם לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי ממהר להגיד שהוא עדיף על המסך של PROVIEW.

הבדלים באיכות התצוגה אין מה לחפש ביניהם, אבל הבדלים בארגונומיקה, אפשרויות כיוון גובה/זווית, אפשרויות הטייה וחיבורים (וגם אפשרות תלייה על הקיר)

לפי זה מחליטים את מי מהם לקנות.

נ"ב:האחריות של KSP בנושא פקסלים שרופים היא נוראית (וה - CMV נמכר רק שם) ורק בגלל זה הייתי לוקח את ה - PROVIEW במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתפקד היטב בסרטים ומשחקים (מרוצים,משחקי FPS מהירים הכול),אין מריחות ותופעות מוזרות,זויות הצפייה שלו טובות יחסית, אם אתה מסית את הראש באמצע המשחק (+/- 10 ס"מ )אז הצבעים לא ישתנו לך בפתאומיות,כמו בהרבה מסכים אחרים.

האחריות של KSP היא לא משהו,אם זה אני מסכים ,אבל כמו שאני אמרתי מקודם חבר שלי לקח את המסך מKSP והוא הגיע ללא פיקסלים שרופים או בעיות והכול בסדר המסך אצלו כבר קרוב לחצי שנה,מצד שני לוקחים סיכון מסוים אם האחריות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע, הרבה דברים,אני לפני כמה שנים היה לי עסק אם האחריות שלהם והם לא רצו להחליף כרטיס מסך,עשו לי בלאגן ניסו לעבוד עליי ומה לא.

אבל לא ירדתי מהם כי אני בן אדם מאוד עקשן אם צריך ובסוף קיבלתי את מה שרציתי.

אז ככה שהיחס היה דיי מזלזל ואופן הטיפול במוצר גם היה רחוק מהמקובל,גם לעוד מישהו שאני מכיר לא היה מרוצה כול כך מהאחריות שלהם.

עכשיו אבל אני לא יודע,אם הם דוגלים באותה מדיניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע, הרבה דברים,אני לפני כמה שנים היה לי עסק אם האחריות שלהם והם לא רצו להחליף כרטיס מסך,עשו לי בלאגן ניסו לעבוד עליי ומה לא.

אבל לא ירדתי מהם כי אני בן אדם מאוד עקשן אם צריך ובסוף קיבלתי את מה שרציתי.

אז ככה שהיחס היה דיי מזלזל ואופן הטיפול במוצר גם היה רחוק מהמקובל,גם לעוד מישהו שאני מכיר לא היה מרוצה כול כך מהאחריות שלהם.

עכשיו אבל אני לא יודע,אם הם דוגלים באותה מדיניות.

באיזה סניף זה קרה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ... ה PVA וה MVA מציגים אבל בכל מקרה טקסט הרבה יותר טוב מ TN נכון? כי זה נורא חשוב לי כי זאת הסיבה שאני מחליף מסך... כי עכשיו ה PROWIEW המסריח שלי כבר איזה כמה חודשים הכל מטושטש בו וזה חרא של חברה... בגלל זה חשבו לי הטקטס שיהיה חד

ויש לי עוד שאלה מה מהם אתה היית לוקח את הסוניק או את הסמסונג... והאם אפשר לחבר לאחד מהם פלישטישן 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...