מבקש המלצה למסך רחב(!) 20 אינץ(!) במחיר עד 1700 ש"ח... תודה רבה לעוזרים... - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למסך רחב(!) 20 אינץ(!) במחיר עד 1700 ש"ח... תודה רבה לעוזרים...

vincecarter

Recommended Posts

הנה הדוגמאות שרציתם:

1) http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=491793

2) http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3550

אל תסתכלו על הנתונים הטכניים כי הם לא אומרים כלום, אבל ממש כלום.

בעוד 300 ש"ח יש את המסכים של VIEWSONIC ו - BENQ אבל הם לא שווים את התוספת לדעתי.

שמע אני לא מדבר איתך על המסכים השוקים האלה... ואני אולי לא מבין כלכך במסכים כמוך אבל מה שבטוח זה שמסך עם אותם נתונים של יהיה פי כמה וכמה יותר איכותי מהמון בחינות ממסך של PROVIEW או חברה שוקית אחרת... למה היה לי כמה מסכים בחיים שלי ואני יודע שהמוטג קובע המון...

ולכן אני לא מחפש לקנות מסך גדול יותר באותו כסף ושל חברה אחרת אני מחפש לא רק נתונים טובים ופאנל טוב אני מחפש גם חברה טובה...

ולפי מה שאני ידוע זה חשוב לא פחות מסוג הפאנל... למה אתה יכול לקנות SIPS של איזה חברה לא מוכרת ב1500 שקל ובאותו סכום לקנות מסך TN אבל של חברה בחירה ... ולפי דעתי ה TN הוא בחירה פי מיליון טבוה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע אני לא מדבר איתך על המסכים השוקים האלה... ואני אולי לא מבין כלכך במסכים כמוך אבל מה שבטוח זה שמסך עם אותם נתונים של סמסונג יהיה פי כמה וכמה יותר איכותי מהמון בחינות ממסך של PROVIEW או חברה שוקית אחרת... למה היה לי כמה מסכים בחיים שלי ואני יודע שהמוטג קובע המון...

ולכן אני לא מחפש לקנות מסך גדול יותר באותו כסף ושל חברה אחרת אני מחפש לא רק נתונים טובים ופאנל טוב אני מחפש גם חברה טובה...

ולפי מה שאני ידוע זה חשוב לא פחות מסוג הפאנל... למה אתה יכול לקנות SIPS של איזה חברה לא מוכרת ב1500 שקל ובאותו סכום לקנות מסך TN אבל של חברה בחירה ... ולפי דעתי ה TN הוא בחירה פי מיליון טבוה יותר

אתה כותב שטויות.

TN זה TN, איכות הצוגה היא אותה איכות התצוגה.

כמו שרשמתי, אם אתה רוצה "מותג" לך על מסך 22 של BENQ או VIEWSONIC או XEROX ותבזבז עוד 300 ש"ח מהמחיר של ה - PROVIEW וה - CMV.

לינקים:

1) http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=469700

2) http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=491104

3) http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=506201

אגב, אין שום חברה לא מוכרת שתייצר מסך זול עם פאנל יקר כמו , כי הפאנל הזה ייקר מאד את המסך ואי אפשר יהיה למכור אותו בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כותב שטויות.

TN זה TN, איכות הצוגה היא אותה איכות התצוגה.

כמו שרשמתי, אם אתה רוצה "מותג" לך על מסך 22 של BENQ או VIEWSONIC ותבזבז עוד 300 ש"ח מהמחיר של ה - PROVIEW וה - CMV.

לינקים:

1)

2)

אגב, אין שום חברה לא מוכרת שתייצר מסך זול עם פאנל יקר כמו , כי הפאנל הזה ייקר מאד את המסך ואי אפשר יהיה למכור אותו בזול.

לא דניס- הפעם אתה מדבר שטויות - והרבה! וtn זה לא tn , כל מסך זה מתבטא אחרת .. תאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר, אתה לא יכול להשוות לי סממסונג מול cheimei המעפן הזה! בבקשה ממך אל תמליץ לאנשים זבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס אני לא נראה לי שאתה צודק... כי לא רק סוג הפאנל קובע את איכות המסך... ואני גם לא בטוח שכל ה TN הם אותו דבר... כי זה פשוט לא הגיוני

כי זה כמו שתגיד שעל המכוניות שנוסעות על דלק 95 הם אותו הדבר...

אולי זה לא הדוג' הכי טובה אבל פשוט לא הגיוני במסך של חברה לא מוכרת שהיא TN תיהיה מיוצרת באותה איכות כמו או חברה מובילה אחרת...

בכל מקרה אני שאלתי משו אחר בכלל ספציפית על 206BW שאלתי אם אתה יכול להגיד משו טוב או משו רע עליו

אני ישמח לשמוע תגובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת איזו חברה זו ?

המסך הוא אותו המסל ואתה מקבל אותו בפחות כסף, זה כל העניין.

מסך שעולה 1000 ש"ח יותר עם פאנל TN ייתן את אותו הדבר, מותגים זה ממש לא לעניין פה.

מה הקשר מכוניות ? נו באמת..

הפאנל זה הדבר שקובע 95% מאיכות המסך.

אם אתה כבר קונה TN, תקנה אחד גדול יותר באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אין מצב שיחס נגידיות וזמן תגובה לא חשובים ...

ונניח שכן מישהו פה יכול להסביר לי במילים פשוטים איזה פנל הכי טוב ולמה הוא הכי טוב? למור איזה פאנל הכי טוב למשחקים איזה פאנל הכי טוב לסרטים ואיזה פאנל הכי טוב לקראיית טקסטים... לא מעניין אותי הדברי םשל הגרפיקה וזה כי אני לא מתעסק בזה..

ועד כמה רואים את ההבדל בין הפאנלים האלה לבין ה TN כי אולי זה הבדלים שגם ככה העין האנושים לא יכולה לראות... ובבקשה בלי מוזגים של פרופסורים בשפה פשוטה...

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אין מצב שיחס נגידיות וזמן תגובה לא חשובים ...

מי קבע ? אתה ?

זה סתם נתון מנופח ואלא אמיתי של החברות שמשווקות את המוצרים שלהן

ונניח שכן מישהו פה יכול להסביר לי במילים פשוטים איזה פנל הכי טוב ולמה הוא הכי טוב? למור איזה פאנל הכי טוב למשחקים איזה פאנל הכי טוב לסרטים ואיזה פאנל הכי טוב לקראיית טקסטים... לא מעניין אותי הדברי םשל הגרפיקה וזה כי אני לא מתעסק בזה..

לסרטים הכי טוב P-MVA ו - S-PVA.

ולשאר S-.

ועד כמה רואים את ההבדל בין הפאנלים האלה לבין ה TN כי אולי זה הבדלים שגם ככה העין האנושים לא יכולה לראות... ובבקשה בלי מוזגים של פרופסורים בשפה פשוטה...

זה ממש לא ככה, אם היית רואה מסך עם פאנל איכותי לעומת מסך TN היית מבין על מה מדובר.

אם לא היה כמעט הבדל אז אף אחד לא היה קונה מסכים טובים אלא רק את הזולים מהחנויות השכונתיות.

תודה לעוזרים

אז רגע דניס- אני עד עכשיו הייתי סגור על לקנות את ה 931bw של שהוא 19" רחב ועולה 1500 בערך, אתה אומר לי שעדיף לי לקחת cmv 22" רחב באותו מחיר- ויראו בדיוק אותו דבר?!

כן.

במקומך בכלל הייתי לוקח מסך 19 לא רחב איכותי בתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, עכשיו כשאני חושב על זה- לקחת מסך 22" יהיה מוגזם בישבילי, הרי זה יהיה כמו ויהיה גדול מדי לא? ויאמץ את העייניים יותר מדי- אז נניח שאני לוקח 19" wide, יש לי כמה אופציות, הראשונה היא הcmv 938d שעולה 930 שקל , השני היא cmv 946d שעולה 1040- תגיד לי מה ההבדל בין שני אלה- הרי שניהם בעלי פאנל tn- ואתה אומר שכל הנתונים של זמן המהירות זה בולשיט (למרות שאני יודע בווידאות שזה לא) , והאופציה השלישית היא הסמסונג שעולה 1150 שקל שם.. בכל זאת לא עדיף להוסיף 100 שקל ולקחת מותג כמו סמסונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אתה טועה איתי,כי cmv זה בכלל לא זבל ,המסך ה22 שלה זה אחד המסכים הטובים שיש מבוססי TN ,יש לו איכות צבע מעולה וזוויות יחסית רחבות לשאר מסכי הTN,ואני מדבר מניסיון, לחבר שלי יש מסך כזה 22 אינץ שהוא מצוין לכול שימוש.

כול אלה שקוטלים את החברה הזאת בפורום,רובם הגדול אינו התנסה אם המסכים שלה ומדבר רק תיאורטית ולא על סמך ניסיון מעשי.

דבר שני: פאנל לא קובע הכול במסך ,לא כול המסכים שמבוססי TN הם אותו דבר, לא חסר דברים אחרים שקובעים את איכות המסך.

פאנל קובע הרבה אבל לא הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...