מבקש המלצה למסך רחב(!) 20 אינץ(!) במחיר עד 1700 ש"ח... תודה רבה לעוזרים... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למסך רחב(!) 20 אינץ(!) במחיר עד 1700 ש"ח... תודה רבה לעוזרים...

vincecarter

Recommended Posts

שימושיים עיקריים + משחקים + גלישה בארינטרנט ( חשוב מאוד שהפונטים יראו טוב מאוד ולא יהיה צללים ומריחות למיניהם)

בטקסט חשוב מאוד שהאותיות היו חדות מכיוון שהסיבה שאני מחליף מסך היא שהישן שלי מטושטש רצח... כאילו בקושי אפשר לקרוא משו ולכן אני מחפש מסף שיהיה חד בלי מריחות וצלליות

אם אפשר בבקשה לא לחרוג מהתקציב מכיוון שאין לי יותר... וגם אני מתנצל וראיתי שהמון אנשים מבקשים המלצות ואני בכל זאת פתחתי אשכול חדש אבל כל הדברים שהמליצו שם לא מתאימים לדרישות שלי

אני יודה מאוד לאנשים שיעזרו לי לבחור את המסך... ד"א זה עיניין דיי חשוב מכיוון ששבוע הקרוב אני קונה מסך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תבדוק לגבי LG Flatron L204WT

עולה 1600

מה הכוונה תבדוק? אני מחפש המלצה אחי...

יש את שלושת המסכים האלה של סמסונג

http://p.zap.co.il/models.asp?Sog=C-Monitor&DB187910=187949&DB55019=138766&DB4147=4919

מה מהם הכי טוב לדרישות שרשמתי ?

תודה לעוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הLG הזה נראה סבבה... אבל נראה לי חברה יותר טובה ולכן אני שואל על שלושת הסמסונגים הרחבים שפרסמתי תגובה אחת קודם...

בבקשה.... תמליצו על משו

אתה יכול לקחת ב1500 את הCMV 22 עדיף על שלושת הסמסונג שאתה מציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת ב1500 את הCMV 22 עדיף על שלושת הסמסונג שאתה מציע.

מה זה המסך הזה? הוא 22 אינץ'? כי אם כן זה לחא מתאים לי למה אין לי איפה לשים כזה מסך בחדר

20 אינץ' זה מה שאני מחפש... ואם אתה אומר שהסמסונגים לא משו אתה יכול או מישהו אחר לתת לי פה כמה מסכים כמו שביקתי ושיתאימו לדרישות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הLG הזה נראה סבבה... אבל נראה לי סמסונג חברה יותר טובה ולכן אני שואל על שלושת הסמסונגים הרחבים שפרסמתי תגובה אחת קודם...

בבקשה.... תמליצו על משו

"אבל נראה לי סמסונג חבר יותר טובה "

תסיר ספק מליבך..

כבר כמה אנשי מחשבים אמרו לי שלא כדאי להתעסק עם ואם יש התלבטות בין סמסונג ל אז עדיף את הסמסונג

הבנתי שהשירות שלהם אחד הגרועים ואם נהרס לך המסך אתה יכול להיתקע שלושה חודשים עד שיתקנו\יחליפו אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהשירות שלהם אחד הגרועים ואם נהרס לך המסך אתה יכול להיתקע שלושה חודשים עד שיתקנו\יחליפו אותו

ככה זה השירות של ולא של סמסנונג נכון?

ואני יודע ... אני בכללי לא אוהב את כלכך... אני אוהב את אבל אין להם מסך בגודל ובמחיר המתאים לי ולכן אני יבחר כנראה בסמסונג אבל אני לא יודע מה הכי שווה ת'כסף

כלומר איזה דגם

203 שעולה 1400 בערך

204 שעולה 1500 בערך

206 שעולה 1700 בערך

כאילו דיי בטוח שה206 הוא הכי טוב אבל השאלה אם הוא שווה ת'הבדלים במחיר... וגם נראה לי אני שולל את 204 כי לפי מה שאני יודע יש לו מובנים וזה לא מתאים לי בכלל אבל בכלל כי זה סתם מיותר ולא שימושי ומכוער...

אם מישהו יש לו מושג במסכים האלה ויכול לעזור לי לבחור אני מאוד ישמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אבאל'ה

ההבדל בין מסך 19 רחב ל20 רחב

הוא רציני ?

רואים באמת שה20 ממש ממש יותר גדול ?

כי יש למשל ב19 הרחב של את 931BW שראיתי אותו בחנות

והוא בובה של מסך

לא יודע למי אתה מתכוון כשאתה אומר אבא'לה אבל בסדר... ואני חושב שיש הבדל בין 19 ל20.. למה 19 רחב הוא בגובה כמו 17(לפי מה שהבנתי)

אז ה20 בטח יותר גבוה...

ויש לי עוד שאלה לאחד מהמסכים האלה ניתצן לחבר פלישטישן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר איזה דגם

203 שעולה 1400 בערך

204 שעולה 1500 בערך

206 שעולה 1700 בערך

לידיעתך, ה203 לא רחב אלא מסך רגיל.. חשבתי שאתה רוצה רחב :screwy: כי אם לא אז יש הרבה אפציות אחרות טובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, ה203 לא רחב אלא מסך רגיל.. חשבתי שאתה רוצה רחב :screwy: כי אם לא אז יש הרבה אפציות אחרות טובות...

כן כן אני רוצה רחב אני סתם דפוק ולא שמתי לב ובתמונה הוא נראה לי רחב... אני רוצה מסך רחב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע בו אני יתן לך המלצה למסך מעולה, הוא בעל פאנל tn אבל הוא עדיין טוב מאוד..

הוא 19" אבל לא נראה לי שההבדלים כל כך גדולים בן 19 " ל20"

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=501592

המסך מציג צבעים עמוקים ואמיתיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה מסכים במצאתי בזאפ(פשוט כי אני לא מכיר מקום אחר לחפש בו)

Samsung 206BW שעולה 1800 - שזה יקר לי אבל אם הוא ממש ממש טוב אני אולי יחסוך קצת

Asus MW201U שעולה 1700 - שזה עוד איך שהו נכנס לתקציב אבל אני לא ראיתי תגובות על המסך הזה

Philips 200W6MB - שעולה 1500 - שזה סבבה לתקציב אבל נראה לי יש בו פיקסלים שרופים + הוא בא בלי רגלית אז אני לא ידוע אז כמה הוא טוב

Acer AC2016W - שעולה 1600 - לא מכיר לא ת'חברה ולא ראיתי תגובו תעל המסך

יש כמה מסכים של Proview אבל אני מתרקחת מהחברה הזאתי כמה שיותר... אפילו עיפרון שפיצים אני לא יקנה אם הם ייצרו כאלה..

Philips 200WB7ES עולה כמעט 2000 - שזה ממש מעבר לתקציב שלי אז כנראה לא צריך לקחת אותו בחשבון

ועכשין אחרי כל המסכים שמצאתי בזאפ מישהו יכול להמליץ לי על המסך עם התמורה הכי גדולה? כלומר מחיר בהשוואה לאיכות...

וחשבו לזכור שאני מחפש מסך לקרייאת טקסטים כלומר שהאותיות היו כמה שיותר חדות ולראיית סרטים שהאיכות תצמונה תיהיה טובה

וגם משחקים שלא יהיה מריחות וכאלה למרות שנראה לי במחירים האלה לא אמורות להיות מריחות למינהם...

תודה רבה רבה לעוזרים

[br]פורסם בתאריך: 4.05.2007 בשעה 14:04:49

תשמע בו אני יתן לך המלצה למסך מעולה, הוא בעל פאנל tn אבל הוא עדיין טוב מאוד..

הוא 19" אבל לא נראה לי שההבדלים כל כך גדולים בן 19 " ל20"

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=501592

המסך מציג צבעים עמוקים ואמיתיים..

הקטע שאומרים שמסך 19 רחב מבחינת אורך הוא כמו 17 אינץ' ויש לי עכשיו CRT 17 אינץ' וזה קטן... בגלל זה רציתי לקנות מסך גדול יותר...

אבל אם אנ יישמע עוד תגובות טובות על ה931 הזה אני ישקול אותו גם מכיוון שהוא יחסית זול למשכי 20 אינץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...