מהו הסרט הגרוע ביותר שראיתם בחיים שלכם? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הסרט הגרוע ביותר שראיתם בחיים שלכם?

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה שמאלני\כוסית\צמחוני\בעל קיבה חלשה אז אל תראה את הסרט הזה...

תן לשאר הגברים לראות סרט אקשן אמיתי עם הקצאות דם כמו במלחמה אמיתית.!

פיי. בהחלט גבר-גבר. אחרי שראית 300 ונהנית - כל מה שנשאר לך זה לחטוב כמה עצים, להרוג כמה חיות ולהראות לעולם מה זה גבר אמיתי.

ביום שבו אני אהנה מאותו הסרט שגם ילד בן 12 נהנ ממנו אני ארגיש ממש אפס. אבל ממש.

התבגרות מנטלית כנראה פוסחת על חלקינו.

סרט אקשן לא שווה להרבה דם ודקירות במשך 120 דקות.

תן לי לנחש - אתה מורעל על הצבא, אפילו שאתה בעצם עוד geek עם אסטמה שלא מתגייס בגלל בעיות רפואיות. ואתה בטוח שכולם רעים חוץ מישראל והיהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מה זה קשור ? פעם לא היו מנהלים מלחמה מהבית בשלט רחוק עם מזל"טים וטילי שיוט... אם היו רוצים לחסל מישהו אז היו צריכים לבוא עד אליו ולתקוע לו את החרב בלב\לערוף לו את הראש\לשפוך לו את הקייבה (תבחר את המועדף עליך) אז אם זה נראה לך אכזרי מידי אל תראה את הסרט

מה גם שהוא מתעסק באחד המקומות הסרוטים ביותר בהיסטוריה שאם היית לומד עליו קצת אפילו בויקי היית מבין עד כמה

למישהו פה יש דמיון מפותח 8)

הארי פותר,זה היה לפני כשש שנים,אפשר להגיד ששילמתי 30 ש"ח בשביל לסבול.

הראשון עוד היה נחמד, השני היה "בסדר" אבל השלישי היה גרוע ואת הרביעי כבר בכלל לא טרחתי לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיי. בהחלט גבר-גבר. אחרי שראית 300 ונהנית - כל מה שנשאר לך זה לחטוב כמה עצים, להרוג כמה חיות ולהראות לעולם מה זה גבר אמיתי.

ביום שבו אני אהנה מאותו הסרט שגם ילד בן 12 נהנ ממנו אני ארגיש ממש אפס. אבל ממש.

התבגרות מנטלית כנראה פוסחת על חלקינו.

סרט אקשן לא שווה להרבה דם ודקירות במשך 120 דקות.

תן לי לנחש - אתה מורעל על הצבא, אפילו שאתה בעצם עוד geek עם אסטמה שלא מתגייס בגלל בעיות רפואיות. ואתה בטוח שכולם רעים חוץ מישראל והיהודים.

אתה ממש טיפש. אבל ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתם בטעות חושבים שזאת רשימה לא של הסרטים הכי גרועים - אלה של שאחרים חושבים שהם טובים ואתם חושבים שהם גרועים.

הנה סרט שהוא באמת גרוע בצורה גורפת:

סיוט בחדר המורים.

ואני גם די שונא את אהבה בשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש טיפש. אבל ממש.

:goodposting:

BARBOS

מה קשור התבגרות מנטלית להנאה מסרט? זה שאהבתי סרט מסויים זה אומר שאני ילד קטן?

וכל הקטע של "ביום שבו אני אהנה מאותו הסרט שגם ילד בן 12 נהנ ממנו אני ארגיש ממש אפס. אבל ממש." , לא קונה את זה-נשמע כאילו אתה מנסה לצאת גבר שרואה רק איכותיים של "ילדים גדולים" כשאתה בעצמך יותר קרוב לגיל 12 מאשר לגיל 21.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ראיתי אותו בפעם הראשונה לפני כמה ימים ויש לסרט חלקים טובים, שאר החלקים באמת גרועים אבל הקטעי טיסה למשל מצילים אותו מלהיות בזבוז זמן מוחלט.

סרט אחד שפשוט לא הצלחתי לראות אותו כי התייאשתי אחרי שהבנתי שלא רק הפתיחה זוועתית זה אודיסאה בחלל, אני רוצה הנחזר כספי על ה20 דקות מהחיים שלי שבזבזתי על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבה בשחקים זה הסרט עם הכי הרבה רמיזות הומו-ארוטיות שאי פעם נוצר. כל הסרט אתה רק תוהה מתי שני המתחנגלים האלה יתנשקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתם בטעות חושבים שזאת רשימה לא של הסרטים הכי גרועים - אלה של שאחרים חושבים שהם טובים ואתם חושבים שהם גרועים.

הנה סרט שהוא באמת גרוע בצורה גורפת:

סיוט בחדר המורים.

חחחח אוי אוי

לקחתי אותו לDVD ליומהולדת,לא רק שהוא עשה צרות וקפץ כל פעם,בסוף כיבינו אותו כי ילד אחד פחד (זה היה בגיל 12 בערך)

אחרי זה ראיתי הכל,וסרט ממש על הפנים,אני לא מאמין שהאחרות שענק הוידיאו המליצו לי עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ראיתי אותו בפעם הראשונה לפני כמה ימים ויש לסרט חלקים טובים, שאר החלקים באמת גרועים אבל הקטעי טיסה למשל מצילים אותו מלהיות בזבוז זמן מוחלט.

סרט אחד שפשוט לא הצלחתי לראות אותו כי התייאשתי אחרי שהבנתי שלא רק הפתיחה זוועתית זה אודיסאה בחלל, אני רוצה הנחזר כספי על ה20 דקות מהחיים שלי שבזבזתי על זה.

אהבה בשחקים זה הסרט עם הכי הרבה רמיזות הומו-ארוטיות שאי פעם נוצר. כל הסרט אתה רק תוהה מתי שני המתחנגלים האלה יתנשקו

עכשיו אני שמח שלא ראיתי אותו, שמעתי סרט מפורסם טום קרוז וזה... נמחק מרשימת הסרטים שבאלי-לראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...