מהו הסרט הגרוע ביותר שראיתם בחיים שלכם? - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הסרט הגרוע ביותר שראיתם בחיים שלכם?

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער על ההקפצה אבל פשוט הרגשתי חובה מוסרית לחברי הפורום ולשאר האנשות באשר הם להזהיר מפני הסרט...

epicmovieposter1.jpg

הסרט הזה שובר שיאים חדשים בנוגע לבנאליות , טימטום , גועל , חיקויים עלובים , בדיחות קרש וכל דבר לא מצחיק באשר הוא

לאורך כל הסרט לא העלתי חיוך \ גיחוך או אפילו הקטע הזה שאתם רואים משהו שהוא לא מצחיק אבל עדיין אפשר להעריך את השנינות של הקטע... אז זהו שגם את זה לא היה במקום זה היה סתם קטעים מגעילים שגרמו אפילו לבוראט להראות באור אחר כבר... לפחות שם זה היה מצחיק !

בדקתי אפילו באתר IMDB מחשש שאולי חוש ההומר שלי נעלם פתאום אך נוכחתי לגלות שאני לא היחיד שחושב שהסרט הזה עלוב ברמות גינסיות ולמען האמת אני לא זוכר סרט שקיבל כל כך הרבה ביקורות שליליות ברמה כזו ובסדר גודל כזה

ואני מכיר שם כבר המון שקיבלו ביקורות קשות אבל אף פעם לא היה קונצנזוס כזה מוחלט לגבי סרט מסויים

אז פשוט תמחקו את הסרט הזה מהרשימה שלכם או מהמחשב או תזרקו את הדיסק העיקר לא לראות אותו ... אני מחקתי אותו אחרי רבע סרט בערך

I just was'nt capable to take it any more!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה אבל פשוט הרגשתי חובה מוסרית לפורום ולשאר האנשות להזהיר מפני הסרט...

epicmovieposter1.jpg

תקשיב ידידי, זה סרט מצחיק ומעולה, אני ממש לא מבין מה הקטע של הביקורות הגרועות של המבקרים ומדד הגולשים וכדומה.

אני מאוד אהבתי את הסרט והמלצתי להרבה ורובם אהבו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול ראיתי נורביט והפסקתי באמצע.. סרט ממש עלוב

ציפיתי ליותר

אולם שם קוד קלינר סרט מעולה!

גם קלינר הוא לא משהו... לא אהבתי את השחקן הזה בכלל , כל הסרט הוא מתלהב מעצמו ועושה תנועות של קרטה כמו ילד בן 4 ועוד חש עצמו ג'מס בונד כשהוא סתם מנקה שמן שבולס כל היום פאסט-פוד. למרות ששם עוד היו בכל זאת כמה קטעים מצחיקים ושתי כוסיות . ב Epic Movie גם אם היו כוסיות אז הצליחו להוציא מהן את זה ע"י קרניים או חליפה על כל הגוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הגיע הזמן לנעול את הדיון הזה? משהו טוב לא יצא ממנו ::)

ההיפך, רק טוב יוצא ממנו, לדעתי זה אפילו סוג של מצווה לחסוך מאנשים את הסבל של צפייה בסרטים גרועים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EPIC MOVIE סרט מעולה, מה אתם מדברים...

התת-רמה זה כל הקטע שלו, הם דוחפים בכוח פרודיות ל30 בשעה.

לא חושב שהכוונה שלהם היתה שתתפרץ מצחוק באמצע הסרט, זה סתם סרט שמעלה חיוך.

מי שלא אוהב פרודיות ברור שלא יהנה מהסרט, אבל מי שכן לדעתי יאהב אותו (אני אהבתי בכל אופן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב פרודיות ושאר הסרטים בג'נאר הזה היו דיי טובים בניגוד לזה שפשוט לא שווה צפייה לפי דעתי ... והקטע שאפילו חיוך הוא לא העלאה לי במהלך כל הסרט

ואני עוד מסוג האנשים שיכולים לשבת באוטובוס ולבהוט בחלון ואז פתאום להיקרע מצחוק רק בגלל איזה דבר מצחיק שנזכרתי בו

אני יכול אולי להבין אנשים שלא אהבו את 300 כי אולי זה לא כוס התה שלהם בדיוק אבל לסרט כזה יש מטרה אחת והיא להצחיק ואת זה הוא לא עושה לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נמאס מסרטי פארודיות, הם רק מתדרדרים כל הזמן ולדעתי בשנים האחרונות מיותרים לגמרי. עולם המדיה החזותית כבר מלא בפארודיות סמויות וגלויות (בפרסומות, סדרות טלויזיה, MTV ועוד ועוד), והן הרבה יותר טובות.

אם מישהו רוצה לעשות פארודיות לסרטים שיעשה משהו כזה:

http://youtube.com/watch?v=vJrLtK5S7zg

במקום שנבזבז זמן וכסף לראות סרט באורך מלא, חסר כל תוכן ורווי בנסיונות עלובים להצחיק. סרטי פארודיות זה הז'אנר ממנו מגיעים הסרטים הגרועים ביותר.

(ע"ע כל סרטי לזלי נילסן שבאו אחרי סדרת האקדח מת מצחוק)

הסרט הגרוע ביותר שראיתי אי פעם הוא "דרקולה מת מצחוק" של לזלי נילסן. פשוט פשע להוציא סרט כזה, אלא אם כן היו מזהירים מראש שקהל היעד שלו הוא ילדים מתחת לגיל 4. אחריו לא טרחתי לראות שלו, אבל ייתכן מאוד שהסרטים המאוחרים יותר שלו גרועים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטים הכי גרועים שיש

נחשים על המטוס

אפקט הפרפר 2

אשת החתול

רמבו (כול הסרטים)

שליחות קטנלית (הכול)

מגדלי התאומים (סרט מזוויע)

מהיר ועצבני 3

פשוט שבכיתי על הזמן הקצוב של החיים שיש לי ובזבזתי את זה על מטומטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...