מהו הסרט הגרוע ביותר שראיתם בחיים שלכם? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הסרט הגרוע ביותר שראיתם בחיים שלכם?

בייגל טוסט

Recommended Posts

אהבה בשחקים זה הסרט עם הכי הרבה רמיזות הומו-ארוטיות שאי פעם נוצר. כל הסרט אתה רק תוהה מתי שני המתחנגלים האלה יתנשקו

תן לפחות את הקרדיט לטרנטינו על הרעיון. לא זוכר את הסרט שבו הוא אומר את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבוב, זאת דעה די רווחת לגבי הסרט הזה, יכול להיות שטרנטינו השתמש בזה בסרט כלשהו (לא שידוע לי אגב) אבל הוא ממש לא המקור לזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיי. בהחלט גבר-גבר. אחרי שראית 300 ונהנית - כל מה שנשאר לך זה לחטוב כמה עצים, להרוג כמה חיות ולהראות לעולם מה זה גבר אמיתי.

ביום שבו אני אהנה מאותו הסרט שגם ילד בן 12 נהנ ממנו אני ארגיש ממש אפס. אבל ממש.

התבגרות מנטלית כנראה פוסחת על חלקינו.

סרט אקשן לא שווה להרבה דם ודקירות במשך 120 דקות.

תן לי לנחש - אתה מורעל על הצבא, אפילו שאתה בעצם עוד geek עם אסטמה שלא מתגייס בגלל בעיות רפואיות. ואתה בטוח שכולם רעים חוץ מישראל והיהודים.

אין קשר בין דבריך לבין המציאות.

א. זה לא סרט לילדים בני 12.

ב. סרטי אקשן באים בקשת רחבה מאוד של איכויות, לצערי אכן הג'אנר הזה סובל מהמון זבל אך צר לי שאתה לא רואה את הפנינות שבו . 300 הוא הרבה יותר מסתם סרט אקשן חבל שהבורות שלך מקשה עליך לראות זאת.

ג. ההנחה הזו שמסרטים לילדים בני 12 אי אפשר להנות היא שוב בורות מצערת מצידך, ישנה רשימה ענקית של נהדרים "לילדים" שנהנתי מהם כגון

Cars

Hoodwinked

Shrek

Ice Age

and more

צר לי שאתה חוסם את עצמך לג'אנר הזה בטוענה כה טיפשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300 היה צריך להיות סרט של רבע שעה בערוץ ההיסטוריה.

אי אפשר לפרוס כ"כ קצת מידע על כל כך הרבה סרט.

שוב בורות, תעשה מחקר קטן על מה שעומד מאחורי הסרט הזה 300 ותלמד קצת היסטוריה מעניינת ואז תבין על מה מדובר . אומנם זה לא סרט היסטורי פרופר אך בהחלט יש לו בסיס מסוים שמתשתש היות והוא מבוסס קודם כל על הקומיקס שמבוסס בצורה עקרונית על ההיסטוריה שמטבעם של חוברות וסרטים הוליוודים הם לא תמיד נאמנים למקור בצורה מוחלטת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300 היה צריך להיות סרט של רבע שעה בערוץ ההיסטוריה.

אי אפשר לפרוס כ"כ קצת מידע על כל כך הרבה סרט.

מסתבר שאפשר, עם הרבה מלודרמטית וslow motion ...

אני עם Barbos לגבי 300, סרט נחמד, אבל מאוד אינפנטילי ... אולי אם הייתי צעיר לפני זה היה מרגש אותי או משהו, אבל כל המיליטנטיות ותחושת הלוחמה הצודקת שניסו להעביר בסרט באובר דרמטיות רק גרמו לי לאפקט ההפוך .. (משהו בין צחוק מגחך - לבין גלגולי עיניים תכופים מידי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב בורות, תעשה מחקר קטן על מה שעומד מאחורי הסרט הזה 300 ותלמד קצת היסטוריה מעניינת ואז תבין על מה מדובר . אומנם זה לא סרט היסטורי פרופר אך בהחלט יש לו בסיס מסוים שמתשתש היות והוא מבוסס קודם כל על הקומיקס שמבוסס בצורה עקרונית על ההיסטוריה שמטבעם של חוברות וסרטים הוליוודים הם לא תמיד נאמנים למקור בצורה מוחלטת

נראה לך שהייתי מגיב אם לא הייתי יודע על מה מדובר?!

אני עדיין עומד על שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אבל מפה ועד לאחד הסרטים הגרועים שראית בחייך?

לא, לא צריך להסחף, יש הרבה הרבה יותר גרועים,

Catwoman , לא חושב שיש צורך להרחיב icon8.gif

אחריו ברשימה freezone של עמוס גיתאי, סרט גרוע מאין כמוהו

:P[br]פורסם בתאריך: 8.05.2007 בשעה 22:21:50
אוי, פתאום נזכרתי בעוד סרט ממש גרוע , סרט מירוצים עלוב ומיותר שנקרא Streets of Legend , מתחרה רציני על תואר הסרט הגרוע ביותר ביקום לדעתי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שהייתי מגיב אם לא הייתי יודע על מה מדובר?!

אני עדיין עומד על שלי.

זה הכל תלוי בעד כמה אתה נובר בפרטי הפרטים... תראה למשל את הסדרה ROME שלפני זמן קצת סיימה את העונה השנייה. רק אחרי שסיימתי לראות את הסדרה והתחלתי להתעניין קצת על הקרבות והדמויות ראיתי עד כמה זה היה מדוייק למציאות (עד כמה שאפשר...זו עדיין סדרה טלווזיונית שחיבת להוסיף מוטיבים עלילתיים) עד כדי כך שדמויות שנראו שוליות ומטאפוריות התבררו כדמויות היסטוריות אמיתיות כמו חיילים\מפקדים\שומרים\בני משפחה\משרתים\עבדים ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(הא 15 עמודים בדיון שבכלל לא ראיתי.. אה טוב הוא התחיל ביום שיצאתי לאבט"ש)

בטח הזכירו את זה, אבל "פרוייקט המכשפה מבלייר" הוא ללא ספק הסרט הכי גרוע שראיתי. ממש הרגשתי שהדבר המזעזע הזה בזבז לי את הזמן, במובן הגרוע ביותר. אם הייתי רואה אותו בקולנוע ולא בטלוויזיה, ואשכרה משלם עליו כסף, הייתי ממש מתעצבן.

עריכה:

ללא ספק

"פרוייקט המכשפה מבלייר"

:pissed:

אכן מראות קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(הא 15 עמודים בדיון שבכלל לא ראיתי.. אה טוב הוא התחיל ביום שיצאתי לאבט"ש)

בטח הזכירו את זה, אבל "פרוייקט המכשפה מבלייר" הוא ללא ספק הסרט הכי גרוע שראיתי. ממש הרגשתי שהדבר המזעזע הזה בזבז לי את הזמן, במובן הגרוע ביותר. אם הייתי רואה אותו בקולנוע ולא בטלוויזיה, ואשכרה משלם עליו כסף, הייתי ממש מתעצבן.

עריכה:אכן מראות קשים.

אתה מתכוון The scared bitch project נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...