האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

הלינק עובד עם מסמנים ועושים copy paste אני לא יודע למה הוא לא עובד פעם ראשונה שזה קורה לי שלינק לא עובד אם למישהו יש פתרון אשמח לשמוע.

אני חושב שאתה מתבלבל באנשים כי אני לא כתבתי שאני רוצה לרדת בגלל המצב הבטחוני או בגלל פאשלה אחת אבל אתה טענת שלא מתו חיילים בלי סיבה ואני חושב אחרת אז הבאתי דוגמא.

המצב בעיראק באמת דפוק אין לי פה מה להגיד מכיוון שזה ברור לכולם שכל המלחמה שם זה פשוט בזיון ענק של ממשל דפוק.

העובדה שלא פיקדתי על חיילים לא אומר שאין לי זכות להביע דעה על צורת התנהלות הצבא\ממשלה בארץ בלי לקבל יחס של זלזול. מה שגם אני באתי וישר אמרתי אחרי המקרה שזה היה פשע לשלוח אותם לשם אלא רק אחרי שלמדנו מה באמת קרה שם ואיך התנהלו הדברים.

את אותו היחס המזלזל אני יכול להחזיר אליך לכל הדברים שאמרת פה בגלל שלא גרת תקופה ארוכה במדינה אחרת (לפחות לפי דבריך) ולא לשמוע ממכרים איך זה לחיות במדינה אחרת זה לא כמו לעבור את זה בעצמך אני לא בא ומזלזל בך ואומר "נו בוא נראה בחור שמעולם לא גר תקופה ארוכה במדינה נורמלית מנסה להסביר לנו איך זה לחיות במקום אחר".

אני ינסה להכניס שוב את הלינק נראה אם הפעם זה יעבוד

http://he.wikipedia.org/wiki/אירועי_מלחמת_לבנון_השנייה#.D7.A9.D7.9C.D7.91_.D7.94.27_-_.D7.94.D7.A8.D7.97.D7.91.D7.94_.D7.A7.D7.A8.D7.A7.D7.A2.D7.99.D7.AA_.D7.9C.D7.A7.D7.A8.D7.90.D7.AA_.D7.94.D7.A4.D7.A1.D7.A7.D7.AA_.D7.90.D7.A9:_12_-_13_.D7.91.D7.90.D7.95.D7.92.D7.95.D7.A1.D7.98

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון, שוב אתם משווים לפי דברים בודדים שראית ברחוב, תביא נתונים סטטיסטיים שמראים על כלל האוכלוסיה.

דבר שני, מאיפה לך לדעת אין את כל זה בארה"ב? אולי אתה לא נשדדת ברחוב ע"י גאנגסטרים בלילה (ויש שם המון כנופיות אירגוני פשע קטנים וגדולים), אבל אני אישית מכיר המון אנשים שכן.

איכות החיים בארה"ב גבוהה יותר מזאת בארץ ב-2% נכון לשנת 2006 (נתוני 2007 יתפרסמו בתחילת 2008), ככה שאל תגידו ששם זה גן עדן ופה הכל חרא. אומנם שם איכות החיים באמת טובה יותר, אבל ההפרש הוא ממש קטן והוא לא דומה אפילו למה שאתם מתארים.[br]פורסם בתאריך: 7.05.2007 בשעה 14:24:05

תגובה לטרידנט:

זה שנהרגו לוחמים במבצע צה"ל אומר שהמדינה חרא? מאחורי המבצע הזה היה אינטרס ברור מאד לצה"ל שעליו אני לא יודע מה אני יכול לספר אז אני פשוט אשתוק.

תאמין לי שזה לא נעשה סתם כי דן חלוץ רצה לשחק מונופול עם החיילים שלנו.

אגב, אני כן גרתי בכמה מדינות שונות במהלך חיי (ועל זה גם כתבתי בפוסטים הקודמים שלי). בארה"ב וברוסיה חייתי כמחצית מחיי (את השאר בישראל עם גיחות של מספר חודשים למדינות אחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שאף אחד לא רצה שחיילים יהרגו ושלא יצאו למבצע כזה סתם כי בא להם לשחק במלחמה. זה לא משנה את העובדה שאם ידעו על הפסקת האש השאלה אם לסכן חיילים ככה היא גדולה פי כמה וכמה.

עכשיו אנחנו מתחילים אם אני יכול לספר או לא. אם אתה לא יכול לספר להגיד שאתה לא יכול לא בדיוק עוזר פה. העובדה שאתה יודע פרטים שאולי אחרים פה לא יודעים לא עוזרת אם אתה לא יכול להשתמש בהם והופכת את הדיון לבעייתי מאוד כי איך אפשר להתדיין עם מישהו שמסרב לספק פרטים.

אני לא מודד איכות חיים לפי מדד של חברה מסוימת מכיוון לכל אחד איכות חיים אומרת משהו אחר. מישהו מעדיף בית עם גינה ולכן יחליט שבמנהטן החיים הם חרא ומי שמעדיף עיר גדולה שעובדה 24 שעות ללא הפסקה יחשוב שזה גן עדן.

בקשר לפשע בארה"ב. כן יש כנופיות ויש פשע זה ברור הרי לכולם שבכל מקום יש פשע. אני עדיין הרגשתי שם הרבה יותר בטוח מאשר בארץ (אני מדבר על בטחון כללי ברחוב בלי התחשבות של המצב הבטחוני עם השכנים שלנו). רק דוגמאות קטנות מהיומיים האחרונים זה המקרה בטדי עם האוהדים והמקרה של הבחור שנדקר כי במקרה התנגש במישהו עם רכבו. ואתה לא יכול להתכחש לתבות הסכינים והאגרופנים ובכלל האלימות שהפכה להיות נפוצה בארץ.

הבעיה שלי אתך ועם כמה אחרים פה בפורום זה לא העובדה שאתם מעדיפים לחיות בארץ הבעיה היא עם התגובות שלכם שמי שלא רוצה וחושב שהחיים טובים יותר בחו"ל (ארה"ב היא לא המדינה היחידה בעולם חוץ מישראל למרות שהדיון משום מה התמקד בה) הוא מפונק, חסר ערכים, וכו'

בכיף תבואו ותעלו את הטענות שלכם למה אתם חושבים שלעזוב את הארץ זה טעות ובארץ יותר טוב וכו'. אז יהיה דיון. אבל לענות בזלזול תשובות כמו "מפונקים" "חסרי ערכים", "יאללה עופו מפה כבר ואל תחזרו" לא תורם שום דבר לדיון אלא רק למריבות והשמצות כמו שכבר ראינו שקרה בדיון הזה בדפים הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד שחיילים מתים בלי סיבה?

אתה מוכן לתת לי דוגמאות שממחישות את זה? (חוץ מתאונות אימונים ודברים כאלה שיכולים לקרות בכל מקום וקורים בכל בעולם כמעט מדי יום).

אתה יודע כמה התאבדויות יש בשנה בצבא? חיילים שמשדרים מצוקה ואף אחד לא שם עליהם זין? בסוף הצבא מטייח ואומר שזאת "תאונה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי אתך ועם כמה אחרים פה בפורום זה לא העובדה שאתם מעדיפים לחיות בארץ הבעיה היא עם התגובות שלכם שמי שלא רוצה וחושב שהחיים טובים יותר בחו"ל (ארה"ב היא לא המדינה היחידה בעולם חוץ מישראל למרות שהדיון משום מה התמקד בה) הוא מפונק, חסר ערכים, וכו'

בכיף תבואו ותעלו את הטענות שלכם למה אתם חושבים שלעזוב את הארץ זה טעות ובארץ יותר טוב וכו'. אז יהיה דיון. אבל לענות בזלזול תשובות כמו "מפונקים" "חסרי ערכים", "יאללה עופו מפה כבר ואל תחזרו" לא תורם שום דבר לדיון אלא רק למריבות והשמצות כמו שכבר ראינו שקרה בדיון הזה בדפים הקודמים.

הבעיה שלך רק עם עצמך.

רשמתי לך מה הנימוק שלי.

המציאות קשה ... וגם קשה לקבל ביקורת תתבגר.

הארץ מסריחה ? בסדר.

זאת הארץ שלי.

אין פה זלזול זאת תשובה אמיתי .

ומאוד מאופקת.

"מפונקים" "חסרי ערכים" אלו מילים קשות מידי עבורך ?

איפה רשמתי "יאללה עופו מפה כבר ואל תחזרו" ?

יא מאפן אחד.

לא הבנת מה הנימוקים שלי?

תקרא שוב ....

אני ממש מתאפק לא לקרא לך טמבל ... אופס .. טמבל.

:bash:

ממש בטוח פה, כאחד מגודל יחסית שעובד במכון, עבר קורסים של קרב מגע, ושיכול לדחוק 160 קילו, כמה פעמים, אני עדיין לא מסתובב בלילה לבד, כי פאקינג סייגון פה.

אתה גר ב? שאתה לא מסתובב בלילה לבד?

ואתה מתגייס ל 669 ?

תן לי מדינה ..אני הוציא את רשימת האסונות היומית ...

חברה תפסיקו להכנס לאתרי חדשות כי אתם נראים לי חבורת גיקים בדיכאון חרוני.

צאו מהבית.

המדינה יפה.

אפשר לצאת לטייל ולחזור בחיים ... אתם יושבים יותר מידי מול המחשב שלכם.

היום יש סיקור על כל שטות ... אז ניראה לכם שהארץ אלימה יותר.

לפני 10 שנים היה עיתון יומי,מהדורת חדשות כל שעה ורשת ב'.

לא הכל היה ניכנס למהדורות החדשות והיתה צנזורה.

לכולכם מוקדש הלינק הבא:

אוהב אותכם ..גם את המפונקים והיורדים ..

http://switch3.castup.net/cunet/gm.asp?ai=416&ar=88&%20ak=null

תהנו מהטיול בארץ ...יש חיים בחוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את הסרטון ש- Bilbo צירף. כן כן, זאת לא ארה"ב.

לטריגנט:

בוא אני אתן לך חוק ברזל בחיים: מה שאומרים בחדשות, אף פעם לא נכון ב- 100% או שזה מוקצן.

ולכולם:

אתם שמים לב שאתם רואים רק את הצדדים הרעים בישראל?

כן, אם תחפשו חרא, תמצאו אותו.

אני, בחור שרואה את חצי הכוס המלאה, מרוצה מאד מהארץ שלנו (ולא בכיתי גם כשהייתי ברוסיה או בארה"ב).

נסו לשנות את התפיסה שלכם. עם הזמן תשימו לב שאתם קמים בבוקר עם חיוך על הפנים ושאיכות החיים שלכם נוסקת כמה רמות מעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^לא, יש גם צדדים טובים:

1. אוכלוסיה מגוונת.

2. מערכת מתקדמת(וקורסת, אבל זה לא קשור).

3. דמוקרטיה מסביב לעשרות מדינות ללא דמוקרטיה.

4. בין החזקים והמתקדמים בעולם.

5. תחום הי-טק מפותח מאד.

אני יכול למצוא עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נאמר שבחיי היום יום יש יותר חרא מאשר טוב

לרב האנשים לפחות ...

לאלה שיש השכלה יותר גבוהה ככה גם החיים שלהם

כמו שאשר למצוא רע אפשר למצוא טוב ולהיפך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה באה התגובה שידעתי שתבוא.

זלזול ושמות גנאי. בדיוק כמו התרבות של האנשים בארץ והסיבה שכל כך הרבה רוצים לרדת.

נימוקים? איזה נימוקים? באת וכתבת שאתה לא יכול לדבר על הצבא כאילו אתה יודע משהו שאנשים אחרים לא יודעים. זה לא טיעון זה בריחה מלתת תשובה. "זאת הארץ שלי" זו לא תשובה ללמה צריך להשאר פה בארץ.

"איפה רשמתי "יאללה עופו מפה כבר ואל תחזרו" ?" אם תלמד קצת הבנת הנקרא תראה שהמשפט שכתבתי

"הבעיה שלי אתך ועם כמה אחרים פה בפורום . . . " לא מדבר עליך בלבד.

"מפונקים" "חסרי ערכים" אלו גם לא תשובות ללמה צריך להשאר בארץ. אלו תגובות של אנשים פחדנים שבמקום להתמודד עם האמת הולכים ומנסים להשמיץ אחרים. אישית אני לא שם זין תקלל אותי ותשמיץ אותי כמה שאתה רוצה אבל אם אתה בא ורוצה לעשות דיון תעשה דיון. אל תשתפן תן תשובות אמיתיות. להגיד שבארה"ב חרא זה לא סיבה להשאר בארץ.

MODY69

מה הקשר לחדשות? תראה לי פעם אחת בדיון פה שהזכרתי משהו שקשור לחדשות? (דוח ווינוגרד פורסם ככה שזה לא חדשות זה עובדה קיימת שאין בעיה לקבל עותק אמיתי שלה ולקרוא מה כתוב שם.)

אף אחד לא אמר שיש רק רע בארץ. להפך יותר מפעם אחת הזכירו פה אנשים שיש גם צדדים טובים בישראל. אבל כמו שאחרים וגם אני כתבתי פה כבר השאלה של איכות חיים היא אינדיבידואלית; כל אחד והמדדים החשובים לו ולכן צד אחד שאתה רואה בתור דבר טוב בארץ יכול להראות בתור צד רע למישהו אחר, ולהפך.

ונחזור ל Bilbo

הנה עוד כמה ציטוטים מתשובות בדיון זה. כולן תוקפות ארצות אחרות במקום לתת תשובה על הארץ

"מי שרק מחפש נוחות בחיים ... שימשיך את החיים השיטחיים שלו בחו"ל ..שיתבולל לו בשקט ויעלם .. הוא וילדיו." להגיד למישהו שיש לו חיים שטחיים בלי שאתה בכלל מכיר אותו ולקוות שהוא וילדיו יעלמו זה אלימות מילולית וזה לא תשובה לשאלה למה צריך להשאר בארץ.

"כמו בכל מקום...

כמה מוסלמים בארופה?

כמה איספנים יש בארה"ב?

העקרון החשוב לא להיות זר בארץ זרה.

מי שלא מבין את זה ,בבעיה גדולה." שוב תשובה התוקפת את אירופה וארה"ב בלי שום מילה על הארץ.

וההודעה שלך מ http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=256679.msg2279795#msg2279795

הודעה ארוכה ככה שאני לא אצטט את כולה רק אתן לינק. הודעה שכולה תקיפה של האנשים בדיון התומכים בירידה מהארץ למרות שאתה לא מכיר אותם ואין לך שמץ של מידע מה הם עברו בחיים.

לפחות שם הבאת סיבה אחת למה להשאר בארץ והיא "רק שבסוף אני תמיד מבין שאין כמו החברים והמשפחה וארץ . . . . "

וגם לטענה הזאת אנשים כבר ענו.

אחרי השורה הזאת המשכת והשמצת את ההורים של אלו שרוצים לעזוב ואת אלו שרוצים לעזוב.

לא כולם במצב שלך של no brain no pain

חלק מאתנו חושבים קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?"

אם אפשר, אז לא... ראיתי היום בחדשות את הרוכב אופנוע שנדרס ברחוב ראשי ושמצלמה תעדה איך שבמשך 2 דקות המכוניות עוקפות את הגופה שלו ששרועה באמצע הכביש, אז <ציניות>עזבו כלכלה, העיקר האנשים...</ציניות>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גר ב? שאתה לא מסתובב בלילה לבד?

ואתה מתגייס ל 669 ?

תן לי מדינה ..אני הוציא את רשימת האסונות היומית ...

חברה תפסיקו להכנס לאתרי חדשות כי אתם נראים לי חבורת גיקים בדיכאון חרוני.

צאו מהבית.

המדינה יפה.

אפשר לצאת לטייל ולחזור בחיים ... אתם יושבים יותר מידי מול המחשב שלכם.

היום יש סיקור על כל שטות ... אז ניראה לכם שהארץ אלימה יותר.

לפני 10 שנים היה עיתון יומי,מהדורת חדשות כל שעה ורשת ב'.

לא הכל היה ניכנס למהדורות החדשות והיתה צנזורה.

לכולכם מוקדש הלינק הבא:

אוהב אותכם ..גם את המפונקים והיורדים ..

http://switch3.castup.net/cunet/gm.asp?ai=416&ar=88&%20ak=null

תהנו מהטיול בארץ ...יש חיים בחוץ

1 הלינק לא עובד, 2 מתגייס למסלול של 669, שאורכו כשנה וחצי, כול עוד אני לא נושר באמצע אני ממשיך את השושלת של אבא, ו3 אני גר בהרצליה, שיחסית האזור פה שקט, אבל בלילות, יש פה מלא שיכורים שרוטים לגמרי, שהמשטרה לא עושה להם כלום, (למרות שכבר הגשנו תלונות על תקיפה, נסיון לשוד, איום בנשק קר, וכ'ו כולם לא עוזר? אמרתי משטרת בננות ?) ובשישי תוסיף לזה את כול הערבים הפוזסאיטזים שבאים לפה עם הסובארו פשע, ונוהגים כמו מטורפים, ובדר''כ גם מספקים לחדרי מיון נסיון בלתפור אנשים.

כן לא שכם, אבל גם פה מספיק מסוכן בלילה, לא ממליץ לך להתוסבב בעיר אחרי 12 ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרידנרט:

אני לא בורח מכלום, אבל יש דברים שמקומם הוא לא על דפי הפורום.

ברקוטז:

מאיפה אתה יודע שבארה"ב זה לא יקרה לך עם הכנופיות ששם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לא שכם, אבל גם פה מספיק מסוכן בלילה, לא ממליץ לך להתוסבב בעיר אחרי 12 ככה.

גם אני חושב ככה, אם אתה אבו ארבע עם אלרגיה, חצקונים ואסטמה... לך תדע אם האמבולנס יגיע בזמן בשביל להעניק לך טיפול להתקף לב שתקבל אחרי שתעבור לידך סובארו פשע עם ערס צעצוע בפנים.

או בקיצור, מה אתה מזיין תשכל? מסוכן להתסובב בלילה בהרצליה? are you high man?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...