האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז לך מפה ואל תחזור. אתה לא מסוגל להתמודד עם מה שאנשים אומרים לך בפורום, אז אולי גם לא תצא מהבית יותר ותנעל את עצמך בחדר. אינך מסוגל להביא התייחסות עניינית, אז אל תגיד בכלל. כולנו נשמח אם תחלוק מנסיונך, אבל להחרים דיעות של אנשים (או עובדות) זאת לא הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BILBO סלח לי אבל אם אני לא טועה אתה מהדור המזויין שלנו ::)

זהוא שממש לא.

אני שייך לדור ששיחק מחבואים בשדות, ולא קאונטר סטרייק באינטרנט.

אני שייך לדור שטייל בארץ ולא גלש באינטרנט.

אני שייך לדור שהלך לתנועות נוער

אני שייך לדור שהתנדב ליחידה מובחרת.

אני שייך לילדים של קיץ שנת 72 :xyxthumbs:

טיילתי בעולם ויש לי חברים בארה"ב (בני יורדים) חלקם חזרו לארץ חלקם בחרו בנוחות.

אחד מהם מגיע כל שנה לארץ והוא תמיד נדהם מכמה שהמשפחה בארץ זה דבר חזק.

בארה"ב אתה רואה את ההורים פעם בשנה פעמיים ...המרחקים גורמים לכזה פרוד.

פה משפחה זה דבר מלוכד.

המציאות פה יוצרת זן אחר של אנשים הרבה יותר מיוחדים...כן והוא אמר ,והוא מודה שרוב האמריקאים הם ראשי כרוב.

המדינה הזאת באמת מדרדרת.

יורדים תמיד היו ותמיד יהיו.

אני נידהם משפלות הרוח ,חוסר האמונה,הדיכאון וחוסר התיקווה שלכם לשנות פה דברים.

אתם עוד צעירים דווקא לכם צריכה להיות תקווה ורצון לשנות.

מה אתם חושבים שלי לא עוברת המחשבה הזאת בראש?

רק שבסוף אני תמיד מבין שאין כמו החברים והמשפחה וארץ .

נכון הדשא של השכן ירוק יותר ...

רק היו לי סבים וסבתות שהזכירו לי למה אני פה(ניצולי שואה).

ואבא שלחם בכל המילחמות ובחיים לא קיטר.

רק אצלי יש לי הורים שמזכירים לי תמיד למה אנחנו חיים פה .. וגם נמות פה.

זאת המדינה שלי.

אין לי מדינה אחרת.

כולם ימותו בסוף השאלה מה הם עשו בחיים שלהם .

לכו לחפש את הנוחות שלכם...

אני אמשיך לעשות פה את העבודה יחד עם עוד ישראלים טובים כדי שיהיה לכם איפה לחזור עם כשירדפו אתכם בפעם הבאה.

כמה מאלו שמצדדים פה בירידה מהארץ טייל בה? הלך לתנועת נוער ? התנדב ?

תנו לי לנחש ....

נשאר לי רק להאמין שאתם רק קומץ כי אם לא באמת אבדנו .

והאשם העיקרי זה לא אתם אלה החינוך שקיבלתם.

וההורים שלכם יקבלו את מה שמגיע להם ..ילדים רחוק מהבית במדינה זרה.

מפונקים וחסרי ערכים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני :xyxthumbs: :xyxthumbs:

רק חבל שהוא עושה double enter :)

שאני חושב על זה שהייתי ילד, שיחקנו מחבואים והנזפ (שעוד לא ידענו שזה hands up), קצת דג מלוח.

אבל מעל הכל אני זוכר את כמות הטיולים, כמעט כל שבת או פעם בחודש נסענו לטייל ומשום מה - זה נפסק.

הפכנו מעם מטייל לעם יושב.

מעם פעיל לעם אדיש, וזה בעוכרינו.

רבין אמר, ופתחתי על זה ת'רד, שלבעיה הכי כאובה שלנו של עם יש שם פרטי ושם משפחה, "יהיה בסדר".

וכמה שהוא צדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי בתנועות נוער התנדבתי להמון דברים כולל מד"א ועזרה בבית אבות וכאלה

טיילתי בארץ אבל החום ...

חבל פשוט חבל

אבא שלי איש תרם למדינה המון היה במלחמות 22 שנה בצבא ליתר דיוק

חלק גדול מהמשפחה שלי נרצחו בשואה

ואני , אני לא אתן לזה לקרות לי

אני אולי ישרת בצבא המסריח של המדינה שחיילים מתים שאין להם אוכל וגם אם יש אז זה ממלחמת לבנון הראשונה

צבא שחיילים מתים בלי סיבה

צבא שאחראי לו בן אדם כל כך מטומטם ומושחט

חינוך גועל נפש

המון אנשים ותרבויות גועל נפש - מתנהגים כמו קופים ועוד למטה

אני לא רוצה להיות גזען אבל זה לא הזמן לעלות אנשים לארץ בטח שלא אנשים שאין להם כלום והם יהיו מובטלים והמדינה תתן להם דירה והנחות

והם ? הם רק הורסים - הורסים לאנשים את החיים , הורסים את הכלכלה , דוקרים חופשי , נוהגים כמו מטורפים

לא חסר אנשים כמו אבי ,אבא של בילבו ועוד אנשים טובים שאם הם יעלו לכנסת ,לרה"מ ולשלטון יהיה פה יותר טוב

אבל הכל פרוטקציות , משפחות פשע, שחיתויות ...

יש לי עוד מה לאמר אבל אני יודע שזה לא ממש יזיז לאנשים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד שחיילים מתים בלי סיבה?

אתה מוכן לתת לי דוגמאות שממחישות את זה? (חוץ מתאונות אימונים ודברים כאלה שיכולים לקרות בכל מקום וקורים בכל בעולם כמעט מדי יום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"איך אתה יכול להגיד שחיילים מתים בלי סיבה?"

צריך להזכיר לך את הפעולה המיותרת בסוף מלחמת לבנון השניה בה נהרגו 32 חיילים אחרי שכבר הושג הסכם והממשלה ידעה שיוצאים משם עוד יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזו פעולה מדובר?

תביא את השם של המבצע.

(עכשיו הולך להיות מעניין, בחור שלא מבין כלום בצבא הולך להסביר לנו על בצה"ל)

יאללה, שפוך את כל מה שאתה יודע על המבצע הזה ועל השיקולים לביצועו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על האירועים האלו

אני רואה שהלינק לא יוצא טוב משום מה אז צריך להעתיק ולהדביק. אם מישהו יותר איך לתקן את זה כדי שאפשר יהיה ללחוץ אליו אשמח לדעת.

אין דבר שאני אוהב יותר בארץ מהנימה המזלזלת של אנשים כלפי אחרים עם דעות שונות. זה חלק מהחוסר תרבות שהרבה הביעו פה במהלך הדיון.

אתה יכול להגיד שהמבצע היה צודק והיה צריך לצאת אליו זו זכותך. וועדת ווינוגרד ועוד הרבה אנשים בארץ חושבים שלא היתה שום סיבה לסכן ככה חיילים אחרי שכבר הושג הסכם הפסקת אש והצבא\ממשלה ידעו שהם יצאו מלבנון ממש בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לי את הלינק בצורה אחרת או שתגיד לי את מילת החיפוש בויקיפדיה ואני אעשה את זה בעצמי, אני לא מצליח להכנס למה שנתת.

איך אתה רוצה שאני לא אזלזל בך, בילד שמלמד אותי על בצבא כשהוא לא יודע מה זה צבא בכלל, ואפילו אם כן שירת, אז לא שלא פיקד על לוחמים (אל תשאל איך אני יודע, פשוט אפשר לראות את זה מדבריך)?

מה תגיד על החיילים האמרקיאים, הקנדים, האוסטרלים הבריטים שאתם כל כך מתלהבים מהמדינות שלהם (ועוד הרבה מדינות) שעדיין נהרגים מדי יום באפגניסטן ובעירק?

מה תגיד על זה שהאמריקאים שלחו חיילים לעירק בגלל אינטרס כלכלי (נפט)? מה תגיד על זה שנהרגו אלפי לוחמים בעירק בגלל נפט (והרי היה ברור מההתחלה שאין שם שום בלתי קונבנציונאלי, וגם אם כן, לא כזה שמאיים על ארה"ב, קנדה, אוסטריה, בריטניה, צרפת אוכל מדינה אחרת)? אתה היית רוצה שישלחו אותך להלחם בשביל אינטרסים כאלה?

לכל מדינה היו פאשלות צבאיות (ואני עוד לא אומר שהמבצע שאתה מדבר עליו הוא פשלה), אם הייתה פאשלה אחת אתה אומר שצריך לעבור מהמדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהוא שממש לא.

אני שייך לדור ששיחק מחבואים בשדות, ולא קאונטר סטרייק באינטרנט.

אני שייך לדור שטייל בארץ ולא גלש באינטרנט.

אני שייך לדור שהלך לתנועות נוער

אני שייך לדור שהתנדב ליחידה מובחרת.

אני שייך לילדים של קיץ שנת 72 :xyxthumbs:

טיילתי בעולם ויש לי חברים בארה"ב (בני יורדים) חלקם חזרו לארץ חלקם בחרו בנוחות.

אחד מהם מגיע כל שנה לארץ והוא תמיד נדהם מכמה שהמשפחה בארץ זה דבר חזק.

בארה"ב אתה רואה את ההורים פעם בשנה פעמיים ...המרחקים גורמים לכזה פרוד.

פה משפחה זה דבר מלוכד.

המציאות פה יוצרת זן אחר של אנשים הרבה יותר מיוחדים...כן והוא אמר ,והוא מודה שרוב האמריקאים הם ראשי כרוב.

המדינה הזאת באמת מדרדרת.

יורדים תמיד היו ותמיד יהיו.

אני נידהם משפלות הרוח ,חוסר האמונה,הדיכאון וחוסר התיקווה שלכם לשנות פה דברים.

אתם עוד צעירים דווקא לכם צריכה להיות תקווה ורצון לשנות.

מה אתם חושבים שלי לא עוברת המחשבה הזאת בראש?

רק שבסוף אני תמיד מבין שאין כמו החברים והמשפחה וארץ .

נכון הדשא של השכן ירוק יותר ...

רק היו לי סבים וסבתות שהזכירו לי למה אני פה(ניצולי שואה).

ואבא שלחם בכל המילחמות ובחיים לא קיטר.

רק אצלי יש לי הורים שמזכירים לי תמיד למה אנחנו חיים פה .. וגם נמות פה.

זאת המדינה שלי.

אין לי מדינה אחרת.

כולם ימותו בסוף השאלה מה הם עשו בחיים שלהם .

לכו לחפש את הנוחות שלכם...

אני אמשיך לעשות פה את העבודה יחד עם עוד ישראלים טובים כדי שיהיה לכם איפה לחזור עם כשירדפו אתכם בפעם הבאה.

כמה מאלו שמצדדים פה בירידה מהארץ טייל בה? הלך לתנועת נוער ? התנדב ?

תנו לי לנחש ....

נשאר לי רק להאמין שאתם רק קומץ כי אם לא באמת אבדנו .

והאשם העיקרי זה לא אתם אלה החינוך שקיבלתם.

וההורים שלכם יקבלו את מה שמגיע להם ..ילדים רחוק מהבית במדינה זרה.

מפונקים וחסרי ערכים ...

נכון, מדינת היהודים, נכון אנשים נלחמו קשה מאוד עבורה, אבל מה לעשות שמה שאנשים מתו בשבילו, לא שווה את זה, בשביל מה להלחם ? בשביל מה למות ? מדינה שמנהולת בידי גנגסטרים, הכול פה מושחת, המשטרה, השטלון, אפילו בתי חולים, אונברסיאות, הכול פה הולך בקומבינות של שוחד ופרוטקציות, רק מי שמסודר יכול לחיות פה בכיף, ולהנאות, וכול השאר?

נראה אותך מתקבל לעבודה בחברת חמשל\טבע\בנק הפועלים הכול צריך פרוטקציות, או לשחד מישהו, הכול עם פרוטקציות ושוחד, שום דבר פה לא נקי,

בצבא בזמן שאתה קורע תתחת מסכן תחיים שלך בשטחים\לבנון מה לא, יש איזה האבל שאבא שלו חבר של מח''ט, אירגן לו שרות צבאי גובניקי אחושלינג למרות שיש לו פרופיל97, והבן אדם יושב שעתיים ביום, בא על מדים משחק שש בש, וחוזר הביתה לזיין, ולהאנות מהחיים בזמן שאתה וכול החברים שלך יושבים טוחנים אבנים בגלל חארות משתמטים,אנשים עם פרוטקציות, (אני לא מדבר על גובניקים אמייתים, מי שיש לו בעיה, צריך לברך אותו על זה שלא ניצל את זה לא להשתמט ועדיין עושה משהו, לא כמו הפרזיטים שנלחמים להגיע לקרייה).

בשביל מה כול הבלאן? למה שלא נרים ידיים כבר עכשיו, ואני יתן למוחמד תמפתחות לבית ?, בשביל מה? הם לא צריכים להלחם בנו, עוד 10-20 שנה, כול הפרזיטים פרפקציוניסטים, גנסטרים שחוץ מלנצל תמדינה ולסחוט אותה עד השקל האחרון לא עושים כלום, הם כבר ימוטטו את , כול אלה, כול היום מביאים קומבינות על חשבון משלם המיסים, לא אכפת להם מאחרים, הם מזיינים לנו תמדינה וזהו.

ולפני שתפתח תפה ותגיד שאני פרזיט שיושב בחיבוק יידים ולא עושה כלום, אז שתדע, שאני כן מתנדב, במד''א, עברתי גיבוש 669, ובעוד כ7 חודשיים אני צפוי להתחיל מסלול, אני תורם איפה שאני יכול, אבל מה לעשות שגם 50 איש כמוני לא יוכלו לשנות כלום, שכול הממשלה המסריחה פה מחפשת איך לעשות תמדינה, והשוטרים והחוקרים לא שמים זין, בגלל שגם להם משלמים יפה, ושהעבריינים שולטים בכול מקום (שהיום פותחים בר\מעודון\פיצרייה\שאוורמה\פלאפל\טיזנבי, צריך להחשיב בחשבון החודשי עוד כ500 דולר דמי פרוטקשיין שחס וחלילה לא תישרף לך החנות), שיש כאוס ברחובות, כול צוציק מטוטם הולך עם סכין חש דון קורליאון,

שהערבים בדרום שודדים חוות, מאיימים על אנשים, נוהגים כמו מטורפים, ואף אחד לא שם זין, שכול טמבל עם קצת קשרים וכסף יכול להיות אנס סדרתי ולהתסוובב חופשי, ומסכנות הקורבנות שלא יכולות לעשות כלום, שחולי סרטן גוססים בגלל שאין להם כסף לתרופות.

כן אז ארה''ב, נראת ממש גן עדן לעומת זה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3396730,00.html

"יהודי הותקף בטייבה: "חשבתי על הלינץ' ברמאללה"

קובי קחלון מכפר יונה עשה אמש את דרכו לביתו. אלא שהדרך הסתיימה בטייבה, שם תקפו אותו עשרות צעירים שהפגינו נגד אוזלת ידה של המשטרה בטיפול בפשע בעיר. רק בהתערבות שני מבוגרים תושבי העיר הוא הצליח להימלט, כשידו שבורה וחבלות בכל חלקי גופו. "אף שוטר לא בא לעזור לי, למרות שהם היו כמה עשרות מטרים ממני""

או זה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3396552,00.html

אדם נרצח ו-2 נשים נפצעו בקרב יריות ביפו

קרב היריות אמש ברחוב ויקטור הוגו ביפו הותיר שלושה אנשים מדממים, שתיים מהם - נשים. אחד הפצועים מת בבית החולים. המשטרה חוקרת את התקרית

או זה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3396475,00.html

נהריה: אישה נפצעה מרימון שכוון אל קצין משטרה

במשטרה מעריכים כי הרימון כוון כלפי קצין מיחידת הסמים שהיה מעורב בחקירה נגד עבריין מוכר בעיר. האישה שנפגעה ישבה בחצר סמוכה. עד ראיה: "זה היה פיצוץ אדיר שהרעיד את הדירה". רימון נוסף שהושלך במקביל בשכונה אחרת לא התפוצץ. המשטרה עצרה שלושה צעירים בחשד למעורבות במעשה

או זה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3396415,00.html

גבעתיים: אב ובנו נדקרו בעימות עם פורץ

אלמוני פרץ לדירה שככל הנראה לא היתה נעולה ונקלע לעימות עם אב ובנו שהיו במקום. במהלך קטטה שהתפתחה ביניהם, שלף הפורץ סכין ופצע את השניים קל. במשטרה מנסים לעלות על עקבותיו

ממש בטוח פה, כאחד מגודל יחסית שעובד במכון, עבר קורסים של קרב מגע, ושיכול לדחוק 160 קילו, כמה פעמים, אני עדיין לא מסתובב בלילה לבד, כי פאקינג סייגון פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...