הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW!

DimaX

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיף בפרטי את כל הפרטים אבל נזרום.. :)

2 בטריות אצבע קטנות AAA

אני מירושלים, אבל אין דבר שדואר רשום ובנק לא יכוךים לסדר.. ;)

הדגם המדויק הוא: a06080800ux0035

אם תרצה להצטרף, אנא מהר בבקשה כי עד יום חמישי אני מוציא עוד הזמנה בשביל כל אלו ששלחו לי כסף....(ובשביל עצמי, כי גנבו לי את הלייזר אהמ שגיא אהמ :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד דימה יש כזה דבר בארץ?

נראה לי קצת מחיר גבוה 100 כיוון שאני מאמין שיום יומיים ותלך ההתלהבות בכל זאת תמיד יש חתולים שיבואו לך בזמן המשעמם.

דרך אגב זה חוקי בארץ?אם במקרה תעשה קנייה או משהו כזה תגיד לי יש מצב אני ישתתף..

אני מקווה מאוד שלא התכוונת למה שאני חושב שהתכוונת, התעללות בבעלי חיים היא עברה פלילית שדינה עד 3 שנות מאסר במדינת ישראל:

http://www.anonymous.org.il/law94.htm

(וגם רק חרא של אנשים שאף אחד לא אוהב עושים את זה כדי להוציא את התסכולים שלהם, אבל זה די מובן מאליו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה מאוד שלא התכוונת למה שאני חושב שהתכוונת, התעללות בבעלי חיים היא עברה פלילית שדינה עד 3 שנות מאסר במדינת ישראל:

http://www.anonymous.org.il/law94.htm

(וגם רק חרא של אנשים שאף אחד לא אוהב עושים את זה כדי להוציא את התסכולים שלהם, אבל זה די מובן מאליו...)

דיברתי איתו בפרטי...

אני חושב שהוא פשוט התכוון לשחק עם החתולים.. זה נחמד.. הם רודפים אחרי זה וזה משעש גם אותם וגם אותנו.. ;)

ok , תשלח לי את כל הפרטים הנחוצים והמחיר הסופי בפרטי.

נ.ב אין משהו יותר חזק ? :smile1:

KK SEC

יש יותר חזקים, אבל לא בחנות שאני קונה ממנה ואני לא רוצה להתעסק עם חנויות אחרות בינתיים.. אולי כשאני ארוויח מספיק עמלה כדי להמזין לעצמי 50mW, לבדוק אותו ולפרסם "ביקורת"... אבל לזה יש עוד זמן.. עד שנה הבאה אני לא מתכוון...

מה שכן, אתה יכול לעשות את המוד להגברת ההספק שלו.. אפשר גם בלי המלחם.. רק לסובב את הבורג.[br]פורסם בתאריך: 1.05.2007 בשעה 00:14:02

חחח קבלו מה מצאתי כשחיפשתי לייזר ירוק:

http://www.wallabuy.co.il/sap.aspx?xip=47263

290 ש"ח בלעט! +25 ש"ח משלוח כשהוא עולה רק 12 ש"ח!!

פיי ועוד אנשים קונים שם ממנו את הלייזרים! וואה וואה....

עריכה: סוף סוף הבנתי מה זה השיט הזה של ההודעה המוקטנת...! זה כשאתה עושה דאבל פוסט בטעות(או שלא בטעות ;) )...!

עוד עריכה: פעם ראשונה שאני קולט את הוואלה ביי הזה... נשמע טוב. כומ איביי רק לישראלים. וזה מקנה יותר ביטחון לקונים פוטנציאליים כלפי המוכרים. אולי אצליח מכור המון כאלו אם אני אמכור שם נגיד ב200 ש"ח, עם יותר פירוט ומשלוח של 12 ש"ח בלבד.. במקום 315 שהם ישלמו למוכר ההוא שמנסה למכור ומוכר בצורה חייתית - הוא מרוויח על כל איזה 200 ש"ח!! אולי אני אצליח למכור יותר...!

שווה לקרוא קצת ולבדוק אפשרויות... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

הגיעה אליי ההזמנה הראשונה! :D

שלחתי כבר 3 לייזרים היום...

עומרי, אני אשלח לך תיכף מס' מעקב....

אחר מהלייזרים הגיע לא 5 אלא 20mw!!! שאאאווה!

p5240002largemediumew8.jpg

p5240003largemediumfo9.jpg

p5240004largesy6.jpg

כולם עובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייס!

מחר אשכול עם סירטונים ותמונות!

ניסיתי עכשיו לשרוף עם הלייזר 20mw שקית זבל שחורה. לקח קצת זמן אבח איר 20 שניות זה עשה חור! ועוד עם הבטריות שהשתמשתי איתן בלייזר הקודם שקניתי לפני חודש!

בטח עם בטריות חדשות הוא עושה חור יותר מהר!

שווה!

כשאני אקנה בטריות חדשות אני אביא סירטון..

עד אז - שגיא יוכל לפוצץ בלונים ולעשות חורים בשקיות פי 3 יותר מהר ממני. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...