הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW!

DimaX

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה!

ה20mW היה יקר מידיי.. בכל-זאת.. זה רק צעצוע לא יקר מידיי בשבילי.. לא צריך 20mW.. : )

בפורום אחר שפירסמתי בו את זה גם אנשים התחילו להתעניין ויש מצב שאני אזמין עוד 5 כאלה מאותו מוכר ואמכור בתוספת עמלה קטנה לאנ שים שירצו. אם זה יצליח אני אשכול להזמין כמות נכבדה יותר למכור אולי בבית הספר או משהו... :)

בקשר לסוללות: זה לא ממש זולל, פשוט השתמשת י בו ממש הרבה, וגם הסוללות היו חדשות, אך איזה שנתיים ישבו להן במגירה עם כל הסוללות האחרות ולכן יש מצב שהן איבדו קצת כח אבל אני לא בטוח..

נראה לי שגם קראתי בביקורת על ה50mW שאחרי שעתיים של שימוש עם חדשות כבר אי אפשר לחתוך איזולירבנד - אז יש מצב שככה זה גם פה..

העיניין עם הבטריות הוא לא חדש... גם הלייזר האדום המעפן שהיה לי זלל בקצת מסחרי , בכלל היום יש הרבה מכשירים שלא מספיקים להם כמו מצלמות דיגיטליות ושאר נגנים

שתי שאלות לי אליך...

1. כמה עולה הדגם עם ה 20 או 10 mW ?

2. האם יש דגמים שאפשר להשתמש בהם עם בטריות נטענות כמו למשל עם דיגיטלית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בדוק באיביי.. (אל תשכח לבחור בישראל כיעד משלוח כי יש מליאן מוכרים שלא שולחים לישראל אלא רק לארה"ב)

2. ברור.. למה לא? זה בטח אפילו עדיף כי הן יותר חזקות ולא צריך לקנות אלקליין כל הזמן.. לי בינתיים יש עוד איזה 10 AAA בארון אז אני אשאר איתן בינתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...