הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW!

DimaX

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המוד באמת מגניב!

אני לא יודע אם בא לי לנסות אותו.. זה שיש לי קצת כסף ספייר בשביל לקנות צעצוע כזה לא אומר שגם יש לי כסף לקנות עוד אחד במידה וזה ייהרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה יכול להיות עוד יותר מגניב?????

אם תקנה ממני את זה וני אזמין לעצמי עוד אחד מאיביי ואז אתה תוכל לבד לנסות את זה על שלך..!

או לחילופין לחכות שקידני סטון יחזור מהמשמרת ויראה את הסירטון. הוא גם ככה רצה לקנות של 20mW אז אין לו ממש מה להפסיד.. :D עובד, אחלה! קיבל בחינם מכשיר חזק פי 5 ממה שרצה לקנות!

לא עובד? לא נורא - גם ככה רצה לקנות חדש! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את זה האמת תוך כדי המשמרת

אני אחשוב על לנסות את זה, אין לי את הכלים ואין לי מאיפה להשיג (לא מתכנן לקנות במיוחד בשביל זה)

בכל מקרה, איפה רשום שזה הופך אותו ל 100MW ?

לפי דעתי זה לא, זה רק מסיר ממנו את מגבלת החום או משהו, אבל הוא עדיין לא בעצמה של 100MW, נשאר 5MW, רק שעכשיו הוא גם מחמם

או שאני מדבר שטויות, אין לי מושג איך זה עובד מבחינה אלקטרונית בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא למדתם פיזיקה בבצפר? :P

חום=הספק.

HELL, אפילו אם אתם מבינים קצת במחשבים(מעבדים) אתם אמורים לדעת את זה. יותר הספק=יותר חום.

רשום בכותרת של הסירטון שזה מ5 ל100 מיליוואט. וגם בסירטון עצמו.

אחרת למה ליצרן להוסיף עוד , להחליש את הלייזר וליקר אותו?

בשביל למכור יקר הרבה הרבה יותר את זה בלי הצ'יפ... והצ'יפ לא מיקר אותו. מקיסמום בשליש סנט.(הכל - גם הצ'יפ וגם ההרכבה וההלחמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלפתי את הלייזר באדום המעפאן שלי וניסיתי לראות אולי זה יעבוד גם עליו. לאחר מלחמה של חצי שעה לפתוח אותו התאכזבתי לגלות שהלייזר בו בא במין חתיכה אחת בלתי ניתנת להפרדה (ניסיתי הרבה תאמינו לי) וכל המערכת שלו בפנים, קיצר - כישלון. אני מקווה שאחד החברה עם ירוק יסכים לנסות, יכול להיות מגניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...