הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW!

DimaX

Recommended Posts

יצא לכם ממש יקר.

גם לך דימה,כמה כבר תוסיף כדי להרוויח משהו?50 שקל?

יצא אז ממש יקר לקונה

כן חח.. זה בדיוק מה שחשבתי להוסיף.. במקום ה100 שאני שילמתי, אני אמכור ב150... ובכלל... אם יתגלה שאפשר להפוך את הליזר ל100mW אז בכלל זה יהיה שווה.. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל אין מצב שזה עובד אותו דבר.

אדום זה אורך הגל הקצר ביותר,עשיתי על זה עבודה בביולוגיה.

ירוק זה באמצע,למישהו יש סגול? :smile1:

עכשיו הסתכלתי בלייזר אדום.

זה בכלל לא בנוי ככה,אין מעל חשמלי נראה לעין,רק את העדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

as the beam gets brighter it also contains more energy and can cause harm to eyesight. The beam can even burn if brought to too high a level. It is illegal to modify a Class IIIa laser to output more than 5mw. Anything stronger becomes a Class IIIb device and requires a safety interlock and a mechanical shutter. It is also illegal to use a Class IIIb laser in a public place without special permission 5mw lasers are quite adequate for everyday use, indoors and out. More power than that increases the health risk to others and shortens the life of the laser itself.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום שם איזו קבוצה הוא? שלי CLASS |||B.

בכ"א לשאלתך:

קודם כל אורך הגל שונה. שלי 532 ננומטר ואני לא זוכר כמה זה אדום אבל אני דיי בטוח שזה יותר...

וגם צפיפות האנרגיה שונה כמובן.

http://www.bashaar.org.il/view_question.asp?id=1927

נתחיל עם הצהרה ואחר כך נסביר.

ההצהרה:

אין קשר בין תדר גל לבין צפיפות האנרגיה, או העוצמה, שלו.

ההסבר:

בגלים אקוסטיים, וגם בגלים אחרים, לא מקובל לדון באנרגיה של גל, אלא בצפיפות האנרגיה של הגל, או בעוצמה של הגל.

צפיפות האנרגיה של גל מודדת את כמות האנרגיה שמצויה ביחידת נפח של התווך (החומר) דרכו הגל עובר. הצפיפות נמדדת ביחידות של אנרגיה ליחידת נפח, למשל Joule/m3 .

העוצמה של גל מודדת את ההספק שהגל מעביר דרך יחידת שטח ונמדדת ביחידות של הספק ליחידת שטח, למשל Watt/m2. קיים קשר בין הצפיפות והעוצמה.

צפיפות האנרגיה של גל וכן העוצמה שלו יחסיים לריבוע המשרעת של הגל. המשרעת של הגל נקבעת ע"י המקור המפיק את הגל.

במלים אחרות, המקור קובע את "האנרגיה" של הגל (וגם את תדרו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר צילמת את זה, צלם גם את הליזר עצמו בבקשה.. :)

הוא מגיע בלילה למרחקים ארוכים מאוד? רואים בלילה את הקרן בבירור?

לייזר ג'נרי של ילדים אני חושב

אני לא יודע לאיזה מרחק הוא מגיע,כי אני לא רואה ממש טוב למרחק,המחשב דפק לי תעיניים.

הקרן שלו די דקה הייתי אומר,או שעבה.. לא יודע חח

dscn3555uo8.jpg

dscn3556yb4.jpg

יכול להיות שיש לו הספק טוב אבל הוא משתמש ב3 שעונים קטנות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...