80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני

huber

Recommended Posts

מדובר על הרעיון- צאציים משלמשים על מה שהאבות שלהם עשו.

לא בהכרח השוואה בין השואה למה שהולך עם הפלסטינאים.

ההשוואה היחידה נובעת משורש הרעיון עצמו שהוא הבסיס של הוויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תראה בראסמי תגיד לי אתה האם אתה כבן אדם, יכול להעריך בסכום כסף מישהו שאתה אוהב? אבא\אמא\סבא\סבתא\אח\אחות\דוד\דודה?

האם יש איזה שהוא סכום כסף שיפצה עליו? גם מילארד דולר לא שווים נפש של מישהו שאתה אוהב, עכשיו תעשה חשבון שכול ניצול שכזה איבד כמה וכמה קרובים, לכן המסקנה היא שאין שום סכום שיוכל לפצות את ניצולי השואה, אני אישית חושב, ושלא תגידו שאני משוחד סבא שלי ניצול שואה וכול משפחתו נרצחה, אני חושב שהדורות הבאים כלומר, אחרי שכול ניצולי השואה יקבלו את הפיצוים שיעזרו להם לשקם תחיים שלהם, אין יותר לחלק כספים, זה סתם גורם לאנטי שמיות ושנאה, ובאמת תודו שזה צבוע ומגעיל שמישהו בגלל שסבא של סבא של סבא שלו ימשיך לקבל פיצוים בגלל אותו קשר לשואה, הוא לא סבל הוא לא יודע מזה שואה אפילו אז למה הוא צריך לקבל כסף? בשביל לממן תטיול לדפוק תראש בהודו ?

מה שהולך פה עם החלוקת כספים זוהי קטסטרופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בהחלט אפשר להעריך "מחיר של אדם".איך שלא תסובב תמיד אפשר להציע לך איזה סכום מטורף שבעבורו תמכור את האדם הזה.

אתה גם מוזמן לא לשלול את זה כי זה קורה כל הזמן.לדוגמא משפחה מוכרת את הילדים לזונות/עבדות.

כמו שכבר אמרתי הצאציים לא צריכים להיות אחראים על הפשעים של "הקדמונים" שלהם.

אם זה היה נלקח מהנאצים עצמם זה היה מקובל ב-100% ואין בעיה עם זה אבל זה לא נלקח מהם אלא מסתם גרמנים והם לא חייבים לך שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה בזה

כמו שהילדים של ניצולי השואה משלמים

גם הילדים של עושי השואה ישלמו.

אבל אל תבוא לאחד שהמוצא שלו גרמני ותצעק עליו,אם הוא היה אזרח גרמני מילא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק גירשנו אותם מאדמותיהם והוצאנו מאות מהם להורג :nixweiss: מידת הצביעות כאן היא פשוט איומה :nixweiss:

איפה הוצאנו אותם להורג ? העמדו אותם בשורה וירינו בהם אחד אחד ?

שמנו אותם בתוך רכבות ושלחנו אותם למחנה ?

גירשנו אותם מאדמותיהם ? מה אתה מדבר שטויות קנינו את זה - בעייה שלהם שהם לא הקימו פה מדינה לפנינו.

ואל תשכח שגם להם לא חסר עם כל הפיגועים שהם עשו !

עכשיו תגיד לי איזה צביעות ? נמאס כבר משמאלנים כמוך שכל הזמן חושבים כמה הערבים מסכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת ההודעות ההזויות ביותר שיצא לי לראות כאן :screwy:

אתה רוצה לדעת מה הבעיה?

הבעיה היא שאנשים טובים משלמים על משהו שהם לא עשו והכסף הולך לדברים רעים זו הבעיה.

מישהו צריך לקחת על זה אחריות "אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה".

"אנשים טובים" זאת הכללה בוטה, לצערי לא חסרים נאצים ואנטישמים בגרמניה.

ומספיק עם ההשוואה של הריסת בתי מחבלים לשואה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה מפליא מאחר וניצולי השואה קיבלו סיוע נדיב כשילומים מגרמניה, דבר שסייע להם לעבור את התקופות הקשות בכלכלה הישראלית, על חשבון קבוצות עולים אחרות שלא קיבלו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה מפליא מאחר וניצולי השואה קיבלו סיוע נדיב כשילומים מגרמניה, דבר שסייע להם לעבור את התקופות הקשות בכלכלה הישראלית, על חשבון קבוצות עולים אחרות שלא קיבלו כלום.

לא כל העולים שהגיעו לפה עברו רצח עם בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הבעייתיות פה נובעת בכלל מהטיפול הלקוי כל כך שנעשה בכספים הללו והוא שהוביל למצב העגום שקיים ולויכוח הזה.

אם היה קיים גוף נגיוני ואמיתי ללא מטרת רווח וכוונות נסתרות(אהמ.לא ממשלת .אהמ) שכל מחוז חפצו היה לדאוג לניצולי השואה ולכסף המגיע להם מגרמניה שבהחלט היה סכום נכבד לכל הדעות(ואפשר להתווכח עד מחר אם צריך היה להסכים או לא, ואם הסכום היה מספיק גדול או לא) שהיה במינימום מאפשר להם קיום ראוי במדינה הזאת וכאן טמונה הבעייתיות, שהממשלה היהודית של מדינת היהודים לא דאגה כמו שצריך ליהודים ניצולי השואה, זה מחליא אותי רק לחשוב על זה אבל בעצם הממשלה וחוסר האיכפתיות שלה ביחד עם הניצול השיטתי של כספי הנזקקים גרמה לבעיה הקיימת היום שנוגעת לדור שני ושלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו צריך לקחת על זה אחריות "אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה".

"אנשים טובים" זאת הכללה בוטה, לצערי לא חסרים נאצים ואנטישמים בגרמניה.

ומספיק עם ההשוואה של הריסת בתי מחבלים לשואה!

למה מישהו צריך לקחת אחריות?

ברובם הגדול אנשים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כולה ההורים/סבים שלהם טבחו ביהודי אירופה בצורה שיטתית ואכזרית במיוחד כאילו היינו חרקים להדברה.

איך אנחנו מעיזים להתבכיין על זה? :screwy:

אני אישית לא מרחם עליהם שהם משלמים פיצויים, כי מגיע להם לשלם, זה לא שהם סובלים מזה כ"כ.

כאילו אני בא לכל גרמני הביתה ולקוח לו את המשכורת ואז הוא נאלץ לחיות ברחוב, תתפוס קצת פרופורציות בנאדם.

גרמנים מלאכים טובים - יהודים צבועים וגזלנים, זה מה משתמע לי מדבריך וזה ממש לא לעניין.

ובתכלס, אם היינו איזה מעצמה או משהו כזה, היינו צריכים להכנס באמ'אמא שלהם רק בשביל הנקמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השוודיים. השוויצרים. :kopfpatsch:

RK, סבא שלי, האחים שלו נלקחו בכוח בעודם עוד ילדים, ושימשו כמנות דם אנושיות לחיילי וורמאכט ו-SS פצועים. שלא תבין לא נכון, זה לא שהם לקחו מהם דם ושחררו אותם - הם שאבו אותם עד לטיפה האחרונה עד שיצאה מהם רוחם. שלא לדבר על כפרים רוסיים שלמים אשר הנאצים החריבו, ריכזו את כל תושביהם (גם הגויים שבהם) בתוך בקטת עץ והעלו אותה באש על האנשים שבתוכה ואח"כ הלכו לבזוז את בתיהם. מה עם הבנות שהם היו לוקחים בשבי ושולחים אותן לבתי זונות בכפיה? מה עם הסלאבים שנשלחו לעבוד בגרמניה בכפיה בתת-תנאים ותוך התעללות? מה עם הרעב שהורעף על האנשים שחיו תחת הכיבוש הנאצי? ובינתיים אני לא ראיתי את סבא שלי, או כל רוסי אחר שסבל מן המלחמה, טובע פיצויים שמוסרית מגיעים להם לא פחות מאשר ליהודים. אינני אומרת שלא צרייך לקחת פיצויים, אני אומרת שכל סיפור הפיצויים הוא קרקע מאד פוריה לסחטנות.

רק ב-52 נשלחו לישראל 450 מיליארד מארק. כל זאת רק בשנה אחת. מאז, כל שנה הם שלחו לישראל סכומים דומים. תחשוב לבד מה הסכום הכולל שנשלח לישראל מאז ועד היום ותגיד לי באמת אם זה לא דיי. והצוללות שלנו? הם לא צנחו מן השמיים כמו מן. הן היו מתנה מגרמניה, יחד עם כל חלקי החילוף שהם מספקים לנו ב-ח-י-נ-ם. למה שלא נתבע גם את פולין, אשר רבים מתושביה היו מסגירים יהודים תמורת 100 זלוטי, או לחליפין סוחטים יהודים תמורת שתיקה? למה לא נטבע גם את איטליה, בת בריתה הפאשיסטית של גרמניה?

אמממ אני לא יודע אם סיפרו לך, אולי אני מחדש לך, אבל:

א. גם את פולין אפשר לתבוע ועוד איך על רכוש שאבד.

ב. כנראה שאין לך מושג ירוק מה ערך רכושם של יהודי אירופה והבלקן אם את משווה אותו ל4.5 מליארד מארק

ג. כולם ידעו שלהשיב את הגלגל לאחור פשוט ימוטט את כלכלת אירופה, סגרו דיל וסתמו לכולם את הפה

ד. כמו שז'אקו שר "המדינה זונה,המדינה מוצצת"! סבתא שלי זכאית ל1800 אירו בחודש מגרמניה, הכסף עובר דרך קרן בארץ, איכשהווווווווא משנה צורה ל1300 ש"ח והנחה בארנונה ומע"מ (למוצרי חשמל בלבד) :nixweiss:

ה. אני לא יודע לאן כל הכספים זרמו, אבל באופן אובייקטיבי אני חייב לומר שלדעתי מהכספים האלה גם בנו את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...