80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני

huber

Recommended Posts

בסדר, תגידו ותעשו מה שבא לכם. לרדו לפסים אישיים וכו'. כך או כך, אם בעוד 2-3 דורות תמשיך לדרוש פיצויים מגרמניה (כאשר לא יישאר כבר למי לתת אותם), התגובה תהיה לא סימפטית ותתבטא בעליה של אנטישמיות סטייל "היהודי הגנב שרוצה רק כסף ועושה זאת גם על חשבון כבוד המת של קורבנות השואה".

בינתיים, אתם אומרים שיש לי שכל של בת 4, ובאמת, הלוואי ואתם בגיל 4 ידעתם לקרוא (ידעתי ב-3), אבל בינתיים עדיין מקבלת כסף והוא עדיין לא מגיע ליעדו - הניצולים. רק ל-16% מהניצולים יש סבסוד לתרופות ורבים מהם חיים בחרפה. אז בבקשה, תמשיכו לצעוק ולהאשים את מי שאתם רוצים, אפילו אותי (כי אני גויה מסריחה שלקחה מענק עליה ואם לא הוא היה הולך אליהם), הרי ברור שלעולם לא תגיעו לעמדת מפתח (ותודה על כך) ותשנו משהו. אתם אפילו לא מנסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

א. מי זה "אתם" זה רק אני

ב. לא אמרתי "שכל" אמרתי "ידע"

ג. אחרי שהבהרנו זאת יש לך שתי אפשרויות:

1.להתפאר בזה שידעת לקרוא בגיל 3(וואו באמת גם אני ויש פה הרבה כאלה) והמשיך לקשקש בנושאים הנ"ל

2. לנסות להפוך את הידע של ילד ב4 לידע של ילדה ב14 ואח"כ בתקווה ל40.

ראשית,את פשוט מתעלמת מזה שהתשלומים הפסיקו ממזמן וכיום ישנם רק הקיצבאות(כמו שצה"ל נותן קיצבאות לנכי צה"ל על הסבל שלהם כך גם גרמניה עושה-ובצדק).

ונראה שזה דיל מאוד טוב מבחינת הגרמנים(שהביאו 800 מיליון דולר וקיבלו רכוש בשווי של 145 מיליארד דולר).

שנית, האנטישמיות תיהיה תמיד לא משנה מה נעשה.

לבסוף, אם כל כך את לא סובלת את העם היהודי-למה את דווקא פה. ישנם הרבה מדינות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אני כל כך לא סובלת את העם היהודי שהחבר הכי טוב שלי יהודי, ושהלכתי למצעד למען ניצולי השואה, וביקרתי ביד ושם, והלכתי בגרמניה עם חולצה של חיל הים.

אתה יודע מה, אם כל היהודים היו כמוך, אולי באמת הייתי שונאת את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני חושבת שפשוט התקדמנו קצת מלפני 4000 שנה והגיע הזמן גם להתעדכן.

אם הנוצרים פעם היו מאמינים שהיהודים הרגו את ישו, הרי שעכשיו גם האפיפיור הכריז שזה לא נכון. הגיע הזמן גם שהיהדות תפסיק להחרים את הגויים.

הגויים יסתדרו נהדר בלי היהודים, אבל קשה לי להאמין שהיהודים יסתדרו לבד בעולם בלי הגויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדבר זה שאסור להתיידד איתם? כל נושא ההתבוללות? משהו כמו, אסור גם להתנהג כמותם ולשאול את תרבותם ולבושם. אסור ליהודי ללכת לשתות אצל שכן שלו כי הם יתחברו וזה יהיה התבוללות... לא אני אמרתי את זה על גבי הפורום. פשוט נזכרתי בדברים של מישהו "שמבין".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהדות לא מחרימה את הגויים.

בטח שמותר שיהיו חברים גויים, מותר לשתות אצל שכנים גויים, מה שאסור זה לאכול שם.

אסור להתחתן, זה נכון (גם לגבי הדרוזים אגב, ששם זה יותר בולט), אבל מי אמר שאסור להתידד...

היהודים אפשר להגיד, בנו את המסחר ברחבי אירופה, בלי היהודים אני מאמין שהיה לוקח להם עוד זמן להגיע למה שהם הגיעו היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארקו פולו היה יהודי?! :-X

מסחר היה קיים משחר ההיסטוריה, בלי קשר ליהודים ויהדות. אם יש משהו שפרח בזכות היהודים באירופה, זה עסקי חלפנות הכספים, ניירות ערך, בורסה ובנקים. אבל זאת רק בגלל שהכנסיה התירה ליהודים לעסוק אך ורק במקצועות אלו, ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדבר זה שאסור להתיידד איתם? כל נושא ההתבוללות? משהו כמו, אסור גם להתנהג כמותם ולשאול את תרבותם ולבושם. אסור ליהודי ללכת לשתות אצל שכן שלו כי הם יתחברו וזה יהיה התבוללות... לא אני אמרתי את זה על גבי הפורום. פשוט נזכרתי בדברים של מישהו "שמבין".

אז זהו שהוא מבין בדיוק כמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה. מסחר מתאפשר ברגע שהומצא ה-Currency המסחר רק התפתח. מסחר היה מאז ומעולם, גם לפני 30,000 שנה כאשר אדם החליף דג בתמורה ל-2 תפוחים אצל אדם אחר. היהודים לא המציאו את המסחר, לא חידשוהו ולא המציאו אותו מחדש. זה שהם היו נוודים והיו מוכרים לעיטים ג'אנק מדלת לדלת, לא אומר שהם בנו את המסחר באירופה. המסחר באירופה, מספוטמיה וצפ' אפריקה נבנה ע"י אימפריות גדולות שהיתה להן שליטה על מרחבים עצומים והישג יד על מצרכים שונים מכל קצוות האימפריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...