80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני

huber

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דריה , למרות שאני קצת לא מסכים לפעמים עם דברייך ,

אבל בנושא הזה את צודקת זה פשוט ביזיון/בושה לדרוש כספים מגרמניה בזמננו

וזה בושה וחרפה שמדינת לא דואגת/דאגה לניצולי השואה , פשוט בזיון :pissed:

נכה צה"ל מקבל 8000 שקל בחודש ( אח של אמא שלי נכה צהל , ואח של אבא שלי גם נכה צה"ל )

מה קרה !!??? ריבונו של עולם !!?? אי אפשר לתת להם 5 אלף בחודש+ פלוס הטבות נרחבות ??

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^אח של אמא שלך בר-מזל. יש מלא נכים שכלל לא מכירים בהם ועושים להם עוול. קח את חיילי השייטת שצללו בקישון. כל העולם ואישתו מתחמקים מהעובדה שמחלתם נגרמה כתוצאה ישירה מן הטבילה בזוהמה ההיא.

מה אני אמור להעביר מהאתר בגרמנית הזה?

ויותר מזה, מה אני אמור להבין מהמשפט הזה?בסה"כ אמרתי ש800 מליון דולר של לפני 50 שנים זה לא כמו 800 מליון דולר היום, זה הרבה יותר כסף (על אינפלציה שמעת?)

ואני לא אמרתי אף פעם שזה שולם בסכום אחד חד פעמי

זה שולם על פני תקופה של יותר מעשר שנים

תעשי לכולנו טובה, תקראי פעם אחת ולתמיד מה שאנשים כותבים ואת הקישורים שהם נוטנים

ואז אולי תצאי פחות טיפשה בתגובות שלך

אתה יודע מה? Put a sock in it. גם אם אני אתרגם לך מסמכים מקוריים מארכיונים של משרד האוצר הגרמני, אתה תגיד שאני חרא של מתרגמת ו"מתקנת" מספרים. הטיפש כאן הוא אתה והציבור הישראלי שאוטם אוזניים וסוגר עיניים ומתעלם מן השוד הגדול והנבזי ביותר בהיסטוריה, אחרי שוד הרכוש של היהודים בשואה.

חוכמה גדולה מאד להביא טבלה בגרמנית שחוץ ממך אף אחד כאן לא יודע :nixweiss:

אולי אני אביא לך טבלה בערבית? אני בטוח שהמספרים יהיו מאד נמוכים.

לפחות אני יודעת משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, או שתביאי משהו נורמלי מאתר אמין ובאנגלית או שתסכימי איתנו או שתעשי לכולנו טובה ותלכי לפרסם של **** ** **** שלך בעמוד שלך בmyspace.

*צונזר ע"י "חבורת הגמדים מכפר בראבא למען האנושות" עקב אי שפיות של הכותב בזמן שליחת ההודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? Put a sock in it. גם אם אני אתרגם לך מסמכים מקוריים מארכיונים של משרד האוצר הגרמני, אתה תגיד שאני חרא של מתרגמת ו"מתקנת" מספרים. הטיפש כאן הוא אתה והציבור הישראלי שאוטם אוזניים וסוגר עיניים ומתעלם מן השוד הגדול והנבזי ביותר בהיסטוריה, אחרי שוד הרכוש של היהודים בשואה.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/848673.html

ועוד קישור

http://b.walla.co.il/?w=/3050/1091875

כנראה שלכולם יש אינטרס להגיד שזה הסכומים שהתקבלו, נכון?

ועכשיו, פעם אחרונה, לאט לאט כדי שתביני

ממשלת גרמניה עדיין משלמת, לא לישראל אלא לאזרחים שעלו אחרי שנת 1952

היא לא מעבירה כספים לישראל

אבל הרבה מאוד כסף (מאות מליוני דולרים) עדיין נמצא בכל מיני מקומות (בידי במדינה) ולא מגיע לידיים הנכונות

עם הסכום האדיר של 800 מליון דולר (והוא היה אדיר באותם ימים) בנו מפעלים והקימו את הארץ הזאת

הבעיה היא שהכסף אף פעם לא הגיע לידיים הנכונות

בנוסף, ישנו חוק שכספי ירושה של ניצולים ללא משפחה יעברו לקרן שאמורה להעביר אותם לניצולים אחרים

הבעיה היא שהכספים הללו קבורים בחשבונות רדומים בכל הבנקים בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרמנים כקבוצה,כגוף אשמים.איך הם מגדירים את עצמם זה כבר לא ענייני,לכל עם יש את הזכות להגדיר את עצמו.אם המהגרים בגרמניה החליטו שהם גרמנים,והגרמנים מסכימים ומצרפים אותם,אז אותם מהגרים ישאו בחובות ובזכויות של אותו העם.

"עם"-זו לא הגדרה גנטית(אם כי ברוב המקרים ישנה קורולוציה ישירה בין גנים לשייכות),"עם" זו הגדרה רוחנית,זו מילה נרדפת לקבוצה,וכל קבוצה מחליטה על הקרטיריונים לקבלה.

הם לא ועדיין חוץ מהגרמנים אמשים לא שמעתי ממך שום טיעון ממשי למה הגרמנים אשמים.

לעומת זאת:

1.נכון,ובזק זו חברה.

אתה חושב שמדינה זה לא גוף?

ובזק לא קשורה.אנחנו מדברים על גרמניה והיא מדינה חד וחלק.

2.באמת,מי שביצע את הפשעים נתן את הדין על כך?ומה לגבי מי שנתן את הכוח לאותם אנשים?ומה לגבי אלו שעזרו באופן אקטיבי לאותם אנשים?ומה לגבי אלו שחמדו את רכוש שכניהם? אלו שתפסו והתעללו ביהודים ברחוב?אלו שרצחו וביצעו פרעות ביהודים?אלו שתפסו ואנסו נשים יהודיות? ועוד כהנה וכהנה.

אגב לגבי שיתוף פעולה ועוד דברים אז לא רק הגרמנים אשמים,גם הפולנים,גם האוקראינים ועוד קבוצות.

כן את מי שהצליחו לתפוס העמידו לדין.

מי נתן כוח?שאלה מעניינת כי פעם אחרונה שראיתי היטלר היה רודן בגרמניה.לא היו בזמן השואה בחירות כל שנתיים בגרמניה לנשיא חדש.

הוא תפס בכוח את השלטון ולא הרפה ממנו עד שהתאבד.

מה שכן,וכאן יש נקודה מסוימת,זה שהאחריות לא מוטלת על כולם באופן שווה,ואשמת העם היא לא כאשמת המדינה,ובכל עם היו אחוזים מסוימים שלא עשו מעשים אלו,ובעם הגרמני לא כל מי שבחר בנאצים התכוון לתוצאות הללו ואני בטוח שישנן עוד נסיבות מקילות,וזו הסיבה בעצם שאף אחד לא בא בטענות פרקטיות לגרמנים כעם,אלא רק הפניית אצבע אפימרית(אפשר להגיד"אפימרי" בעברית?(לא "אמפירי" "אפימרי")).

עוד פעם "העם הגרמני".אתה מכיר את המילה אזרחים?

אתה בעצמך האשמת את הגרמנים.

כן זה מאוד יכול להיות,נו והעובדה שזה יקרה יהפוך את העניין לצודק?

זה יהפוך אותו למצב תקני.

אמרת שגרמניה הייתה מצטרפת לאיחוד בכל מקרה,ואני אמרתי שהחזקים עושים מה שבא להם(עם כי אחרי המלחמה דווקא מצבה המדיני לא היה כה מזהיר,ואם אני לא טועה אז מראה "ניקוי כפיה" היה אחד התנאים להצטרפותה לאיחוד).

אתה מדבר כאילו האיחוד בן 70 שנה.האיחוד הוא חדש מאוד יחסית ובזמן ההצטרפות לאיחוד גרמניה הייתה בין מעצמות אירופה ואחת ממדינות הבסיס שעליהן האיחוד נשען.בזמן הקמת האיחוד לא היו דרישות על גרמניה לשלם פיצויים לניצולי השואה.

בקשר לאתר כל כך קשה לתרגם אותו?

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.pol-ag.de%2Fhtml%2Fwiedergutmachung.html&langpair=de%7Cen&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לרדת? תמיד הייתם נמוך מזה, עכשיו רק הוכחתם את זה. הוכחתם כמה אתם ילדותיים וכמה הפה שלכם מלוכלך. אתם חבורה של פושטקים, נקודה. חיזרו לארגז החול או לברזלים בפינת הרחוב, שם מקומכם. אני חושבת שעליתי על שוד, אתם מחפשים להתלהם. תעשו את זה בפורום המתאים - חצר בית הספר.

ועמרי, הרגע אמרת שעדיין הכסף מוחזק בכל מיני מקומות בידי המדינה ולא מגיע לאן שצרייך. אם בכיסי פקידים או בבנקים רדומים - הכסף הזה נגנב. הוא לא מגיע לאן שצרייך כי האנשים ש"הרדימו" את הכסף שם מחכים שהניצולים ימותו כדי להשתלט על הונם.

באמת, אין טעם. אני לא עוזרת מאומה בזה שאני מתווכחת איתכם, וגם אתם לא, אתם גם לא מעוניינים. אתם מעוניינים בלנסות ו"להוכיח" שאני "טיפשה" וזונה ומה שאמרתם ולא אמרתם עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה: כל מה שנאמר בהודעה שלי למעלה וצונזר הוא אמת ואני יכול להוכיח את זה.

ובהנחה שהאתר שהבאת אמין(ואני עדיין לא מאמין לזה), גם 50K יורו עבור כל רצח זה מעט מאד. הסכומים צריכים להיות לפחות פי 5 כדי להיות ראויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועמרי, הרגע אמרת שעדיין הכסף מוחזק בכל מיני מקומות בידי המדינה ולא מגיע לאן שצרייך. אם בכיסי פקידים או בבנקים רדומים - הכסף הזה נגנב. הוא לא מגיע לאן שצרייך כי האנשים ש"הרדימו" את הכסף שם מחכים שהניצולים ימותו כדי להשתלט על הונם.

אני לא אמרתי לרגע שהכל בסדר

נהפוך הוא

אני פשוט תיקנתי את השטות שכתבת בתחילת הת'רד עם סכומים בידיוניים

את מתעלמת מקישורים שנותנים לך, בעברית צחה (עם מספרים) ובטוחה שבגלל שקראת פעם בפורום אז את צודקת

לא תמיד חייבים להתווכח, במיוחד לא כשאתה טועה ומוכיחים לך את זה

גם לא בושה להודות בטעות

לנסות להתחמק מזה בדרכים לא דרכים ולרדת לרמה כ"כ נמוכה זה הרבה יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי זה אתם? אני בכלל שמרתי על צורת הדיבור כידוע לסיירת טוהר המידות והדיבור הלא נגוע שמסתובב כאן בפורומים...

אבל בקצינות..כלומר ברצינות, מה הקטע של הסקופ התקשורתי הזה?

אני דווקא חושב שוינטיר אומרת משהו די הגיוני למרות שכל ההוכחות לא עובדות, ההוכחה הכי ברורה היא ש-80K ניצולי שואה חיים מתחת לקו העוני...

זה לא הבנתי למה אם יש לכולם פיצויים...או שלא הבנתי משהו לפני זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שכן אני חשוד שאתה פשוט אנטיארי כי אתה רוצה לפגוע באוכלוסיה חפה מכל פשע ולגנוב להם כסף רק בגלל שהמוצא שלהם הוא גרמני.

אני לא אנטי-ארי, אם הייתי אנטיארי הייתי מפרסם תמונות של גרמנים כחולדות, כעכברים וכשטנים הרוצים להשתלט על העולם.

מה שכן, אם יפגע מטאור בגרמניה, בו נגיד שאני לא אזיל דמעה. (או בכלל, באירופה, חוץ מצ'כיה).

מי שפה יורד לפסים אישיים עדיף שלא יהיה פה.

נכון, יש כאן שחיתות, ממשלת אשמה בהעלמת כספים ובמעילתם, דבר זה הוא שערוריותי וצריך להעמיד לדין את האשמים במחדלים הללו, אבל זה לא אומר שגרמניה צריכה להפסיק את המצב הקיים שבו היא לא מעבירה כספים לממשלת אלא סכום פעוט לניצולים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הם בסדר, ולא עשו שום דבר רע, למעשה אני פשוט לא יודע להגיד עליהם משהו רע, כמו על כמעט כל שאר מדינות אירופה :nixweiss:

שלא תבין אותי לא נכון, אני ממש לא רוצה שזה יקרה, אני לא רוצה שאנשים ימותו ויקפחו את חייהם, אבל אם זה יקרה זה לא שאני אהיה יותר מידי עצוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...