ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים

big mam@

Recommended Posts

מה להזכיר לך? אתה מעולם לא ידעת את זה ואינך מוכן להודות שעד לפני כ-2000 שנה, היהודים (לצורך העניין, היו כאן אז עוד שבטים מלבד ליהודה), היו מפגרים מדעית, טכנולוגית ופילוסופית. מבחינת הרומאים, הם היו פראים בדיוק כמו הגרמנים, כמו ההונים, הגאלים והקלטים.

למעשה, הרומאים החלו לפתח ביוב וניקוז שפכים עוד לפני הספירה, אם כי הביוב ה"מושלם" כבר היה בשימוש במאה ה-1 לספירה. בעיר יורק (לא ניו-יורק, יורק, אתה יודע, עיר באנגליה, שבמקור בכלל רומאית? לא, אתה לא יודע...) למעשה, עדיין משתמשים בחלקים נרחבים מן הביוב הרומאי שעדיין עומד איתן, בעוד שתעלות הביוב הויקטוריאניות, הצעירות ממנו בכ-1700 שנה, מתפוררות לגמרי.

אתה יודע מה עוד מתפורר? הבניין שאני גרה בו, ואני מבטיחה לך, שהמהנדס לא היה רומאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

וואי, כמה בלה בלה.

ואני חשבתי שלרומאים היו תאלות ביוב ורפואה מתקדמת לזמנה, בזמן שליהודים היו אוהלים ובקטות אבנים כמעט כמו של בדואים.

אם מישהו היה שם במקום המילה "יהודים" ארים, ובמקום גויים "יהודים", אתה והחברים היודונאצים שלך הייתם צועקים "גזענות", אבל כשאתה משווה גויים לקופים אז זה מאד הגיוני, מדעי ופוליטיקלי קורקט.

רוצה בננה?

אאוץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחרי או לפני שנבנה מכוניות מעופפות? כי שמעתי שהן ממש חסכוניות בדלק.

וברצינות, צריך להיות נאיבי במידה קיצונית כדי להאמין שניתן לחסל את כל המחבלים, ארגוני הטרור ותומכיהם (רק במילה האחרונה אתה מכליל את רוב הפלשתינים.. בהצלחה עם לחסל 3 מיליון איש. אני אכין לך סנדביץ' לדרך). אם האינתיפדה האחרונה הוכיחה משהו (מעבר לזה שהצד שיש לו מה להפסיד תמיד ייסוג לפני הצד שאין לו מה להפסיד), זה שאי אפשר לחסל את ארגוני הטרור בצורה יעילה. אתה הורג מחבל, במקומו בא עוד אחד, זו שרשרת אינסופית. זה נכון גם לדרגים הזוטרים ביותר שלהם, שמטמינים מטענים על הצירים וזורקים בקת"בים וגם לדרגים הגבוהים שלהם. חיסלנו את יאסין, בא רנטיסי. חיסלנו את רנטיסי, בא איסמעיל הניה - ולא סתם בא, אלא הביא לנו אותה בהפוכה, תוך שהוא נבחר להיות ראש הממשלה, דבר שמעלה בצורה אקספוננציאלית את הנזק שייגרם לישראל מחיסולו.

הסיבה שהסכסוך הזה נמשך כל כך הרבה זמן היא שבשני הצדדים יש יותר מדי אנשים שחושבים שהם יוכלו לנצח. אתה צריך להבין שהפלשתינאים פה, והם פה כדי להשאר (אי אפשר להעיף אותם לירדן/לים/לקבר, קבל את זה כאקסיומה וזהו). ומוסטפה מג'נין צריך להבין שהישראלים גם הם נמצאים פה כדי להשאר ושלא משנה כמה מטענים הוא יכין וכמה אוטובוסים הוא יפוצץ, זה לא ישנה את העובדה הזו (אבל עלולות להיות לכך השלכות שליליות על אורך חייו).

אי אפשר לנצח את החמאס והג'יהאד האיסלמי בדיוק כפי שאי אפשר לנצח את החיזבאללה, או את אל-קעידה. הארגונים האלו מורכבים לא רק מטרוריסטים ופצצות, אלא גם מרעיונות שהעם תומך בהם. בהנחה שלא נוכל להשמיד את כל העם, לא נוכל להשמיד גם את ארגוני הטרור.

תראה האמת מאוד פשוטה לדעתי, צריך לבדוק מי המוביל. בדרך כלל זה מספר מצומצם של אנשים (ראש הנחש וכו'), במקרה שלנו זה שונה זה יותר רחב(התקוממות עממית), יש יותר אנשים אבל משתמשים באותה שיטה לא שינינו וזאת הבעיה.

כל מי שמסתובב עם אצלהם חייב למות, לא כי אני שונא אותו, כי הוא רוצה להרוג אותי. כל מה שצריך זה נחישות והאומץ לעשות מה שצריך למרות מה שהשמאל אומר.

גם ההנחה שלך שההתנגדות עולה בצורה אקפוננציאלית לא נכונה, הם יצטרכו להתרבות גם בצורה כזו כדי שזה יוכל להיות נכון, זה פשוט תופס תאוצה בהתחלה ואז כולם נבהלים, אם היו ממשיכים בכל הכח תוך 5 חודשים היה פה שקט.תעשה חשבון, תחסל כל מי שאתה רואה עם ודי מהר הם יהיו זן נכחד. מאוד נכחד אפילו. בשיטת הכירסום האיטי שנוקטים בה כיום התוצאה אחת: אנחנו זן נכחד, אני מעדיף להכחיד ולא להכחד אם אלה 2 האופציות היחידות שלי.

כמו שהצליחו להכחיד מחלות ואף עמים בעבר אפשר להכחיד את הקנאות המוסלמית הפאנטית באזורים שבשליטתנו.

ולמען הסר ספק. אם יבוא פלשתינאי להרוג אותי או לפגוע ביקרים לי אין לי בעיה שימותו גם מאה מליון חמושים כמוהו קודם. זה מה שנקא הגנה עצמית, בעידוד השמאל אנחנו מאבדים את יצר ההשרדות החיוני הזה אבל הוא קיים עדיין. זה נראה לנו "לא מוסרי".

זה לא מוסרי לא להרוג מישהו שאתה יודע שהולך לפגוע חפים מפשע. תחשבו על זה קצת ותגידו לי אם אתם באמת לא הייתם לוחצים על ההדק אם הייתם יודעים שאם אתם לא יורים המשפחה שלכם תמות.[br]פורסם בתאריך: 12.04.2007 בשעה 03:31:21

וואי, כמה בלה בלה.

ואני חשבתי שלרומאים היו תאלות ביוב ורפואה מתקדמת לזמנה, בזמן שליהודים היו אוהלים ובקטות אבנים כמעט כמו של בדואים.

אם מישהו היה שם במקום המילה "יהודים" ארים, ובמקום גויים "יהודים", אתה והחברים היודונאצים שלך הייתם צועקים "גזענות", אבל כשאתה משווה גויים לקופים אז זה מאד הגיוני, מדעי ופוליטיקלי קורקט.

רוצה בננה?

למה התרגזת? כי הוא צודק? הוא לא אמר שום דבר שלא נכון לפי ארכיאולוגים.

קשה לשמוע את האמת?

עובדתית היהודים היו הרבה יותר מתקדמים וזה לא מעט בזכות זה שהם בתור קבוצה מאוד העריכו לימודים ובמשך תקופה לא קצרה היתה הקבוצה היחידה הגדולה של לא אנאלפאביתים בעולם?

ודרך אגב:

תאלות - תעלות

ובקטות - בקתה, בקתות

ולמיטב ידיעתי (מודה לא הייתי באופן אישי) בדואים מתגוררים באוהלים ולא בקתות, אם הם נוודים יותר קל לסחוב בדים מאשר סלעים לא?

ובקשר לגויים, לא הם טענו שהם באו מהקופים? יהדות טוענת אחרת. גם שמסכימים איתם זה לא בסדר? תחליטו מה אתם רוצים ואז תחזרו עם רשימה מסודרת, התקפה על כל דבר לא מעידה על חוכמה גבוהה, רק על חוסר יכולת לשמוע דעה שהיא לא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך להעריץ את עצמך בגלל יהדותך ולהתפאר בכושר האיות שלך - הרי ליהודים אמיתיים אין דיסלקציה, רק לקופיים גויים. ::)

אתה כמו נאצי שאין לו כלום בחיים מלבד ל"גזע הטהור" שלו.

לכל אחד האמת שלו. יש אנשים שבשבילם האמת זה שאתה וכמותך שולטים בתקשורת ובעולם וצרייך היה לחסל את כל כמותך בתאי גזים. יש קופים כמוך שחושבים שברא אותם אלוהים והגויים קיפצו על העצים בעוד שאתה וקדושים כמותך עשו נפלאות (נו כן, שיננו פרקי תורה הגברים, בזמן שהנשים, עליהן נאסר ללמוד, עבדו כמו חמור).

אני, כנראה, מסוגלת לשמוע "דיעה שונה" משלי בדיוק כמותך. כמו שלא מקובל עליך שיעירו הערות גזעניות עליי, לא מקובל עליך שיעירו הערות גזעניות עליך. מצד שני, אתה אומר שהטענה שהגויים הינם קופים ואנאלפאבטים היא נכונה (ומציג את הדיסלקציה שלי כהוכחה "חותכת"). בינתיים, אתן לך שיעורי בית. אנא, אמור, נמק והסבר, מדוע היהודים הם עם כל כך קטן וכל כך חלש שבמשך 2000 שנה כל עמי העולם בעטו אותו מצד לצד והוא בקושי שרד. שרד, לא ממש התקיים. למה עם לא גדול ורב עוצמה כמו מעצמות אחרות על כדה"א? מה? היהודים הם גרועים מן הסינים? או הרוסים? אז למה יש ליהודים כזה ארגז חול קטן באמצע המזרח התיכון והם צריכים לנהל מלחמת קיום במקום לחיות בעוצמה ובכבוד ככל האומות החזקות? הסבר לי מדוע. ולא, טענות כמו "אלוהים גירש אותם מארץ הקודש כי עשו עבודה זרה" לא מקובל עליי. זה מקובל עליי כמו דברי החרדים אשר אומרים שהשואה באה בגלל התבוללות ואוננות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך להעריץ את עצמך בגלל יהדותך ולהתפאר בכושר האיות שלך - הרי ליהודים אמיתיים אין דיסלקציה, רק לקופיים גויים. ::)

אתה כמו נאצי שאין לו כלום בחיים מלבד ל"גזע הטהור" שלו.

לכל אחד האמת שלו. יש אנשים שבשבילם האמת זה שאתה וכמותך שולטים בתקשורת ובעולם וצרייך היה לחסל את כל כמותך בתאי גזים. יש קופים כמוך שחושבים שברא אותם אלוהים והגויים קיפצו על העצים בעוד שאתה וקדושים כמותך עשו נפלאות (נו כן, שיננו פרקי תורה הגברים, בזמן שהנשים, עליהן נאסר ללמוד, עבדו כמו חמור).

אני, כנראה, מסוגלת לשמוע "דיעה שונה" משלי בדיוק כמותך. כמו שלא מקובל עליך שיעירו הערות גזעניות עליי, לא מקובל עליך שיעירו הערות גזעניות עליך. מצד שני, אתה אומר שהטענה שהגויים הינם קופים ואנאלפאבטים היא נכונה (ומציג את הדיסלקציה שלי כהוכחה "חותכת"). בינתיים, אתן לך שיעורי בית. אנא, אמור, נמק והסבר, מדוע היהודים הם עם כל כך קטן וכל כך חלש שבמשך 2000 שנה כל עמי העולם בעטו אותו מצד לצד והוא בקושי שרד. שרד, לא ממש התקיים. למה עם לא גדול ורב עוצמה כמו מעצמות אחרות על כדה"א? מה? היהודים הם גרועים מן הסינים? או הרוסים? אז למה יש ליהודים כזה ארגז חול קטן באמצע המזרח התיכון והם צריכים לנהל מלחמת קיום במקום לחיות בעוצמה ובכבוד ככל האומות החזקות? הסבר לי מדוע. ולא, טענות כמו "אלוהים גירש אותם מארץ הקודש כי עשו עבודה זרה" לא מקובל עליי. זה מקובל עליי כמו דברי החרדים אשר אומרים שהשואה באה בגלל התבוללות ואוננות.

אני לא מעריץ את עצמי, אלא פשוט יודע להעריך את ההיסטוריה.

בקשר לתיקון, לא יודע למה זה מרגיז אותך, אם יש לך דיסלקציה אז את אמורה להיות רגילה לתיקונים, אם לא אז שיפורים הם חלק חשוב מהחיים וההתפתחות. ואני לא טועה? בטח שכן, אבל אני לא מתקרנף בכל פעם שמתקנים אותי, היו לך כבר כמה טעויות, פשוט עכשיו רציתי גם להעיר את ליבך, זהו. אם מישהו היה מתקן תרגיל במתימטיקה שעשית הוא היה מתנשא? למה בעברית זו כן התנשאות?

את יודעת מה?

רק תגידי לי איך כן היה מנומס לתקן אותך ולא להיראות מתנשא, אני אשתדל לקחת לתשומת ליבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yigael_o, יש המון מקרים במהלך ההיסטוריה שמוכיחים שאי אפשר לדכא התקוממות עממית באמצעות כח. לעומת זאת, אין אפילו מקרה אחד שמוכיח שאפשר. תחסל את כל מי שאתה רואה עם במשך חודש, חצי שנה, שנתיים, זה לא משנה, תמיד יהיו עוד. אם מישהו היה בא ומפוצץ לך את הבית והורג את כל המשפחה שלך (כי השכן שלך היה מחבל), היית לוקח והולך לירות בחייל הראשון שתראה, ועל הזין שלך שגם אתה תמות, העיקר שתיקח אותו איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעריץ את עצמי, אלא פשוט יודע להעריך את ההיסטוריה.

בקשר לתיקון, לא יודע למה זה מרגיז אותך, אם יש לך דיסלקציה אז את אמורה להיות רגילה לתיקונים, אם לא אז שיפורים הם חלק חשוב מהחיים וההתפתחות. ואני לא טועה? בטח שכן, אבל אני לא מתקרנף בכל פעם שמתקנים אותי, היו לך כבר כמה טעויות, פשוט עכשיו רציתי גם להעיר את ליבך, זהו. אם מישהו היה מתקן תרגיל במתימטיקה שעשית הוא היה מתנשא? למה בעברית זו כן התנשאות?

את יודעת מה?

רק תגידי לי איך כן היה מנומס לתקן אותך ולא להיראות מתנשא, אני אשתדל לקחת לתשומת ליבי.

איזו היסטוריה?הזו שהמצאת לעצמך? :nixweiss:

אפילו בתנ"ך האהוב שלך כתוב בכמה וכמה מקומות על ההבדל בטכנולוגיה בין העמים השונים ליהודים במיוחד במקומות שבהם מדברים על מלחמות.

לא אני לא יודע איפה בדיוק זה כתוב אבל כל רב בטוח יוכל להפנות אותך למקום הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...