Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת. - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת.

DOGMA

Recommended Posts

משחק ב21:00 או 20:00 אתה יכול? :-\

לא יודע אם אח שלי(G-Man) יתן לי סה''כ הוא כנראה ישחק איתך D;

מישהוא מכיר פה סרברים של המאצי שאפשר לשחק בהם?

יש למשחק סרברים?!? :s05: מה שהכי טוב שיש זה הוסט במחשב של מישהו... :nixweiss: אם אני לא טועה :bash:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 374
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו! זה היה מעולה! המשחק האחרון היה קורע מצחוק :lol: :lol: :lol:

שיחקנו 5: אני, נמסיס, general-guy, דביר(TRJ - זה השם, נכון?) וpure-gold.

כרגיל היו בעיות, חצי שעה ניסינו לסדר בעיה ביני לבין gg. בסוף זה הסתדר אחרי שביטלתי את הAV.

בגלל שהיינו 5, שיחקנו 3VS2.

במשחק הראשון: gg וpg נגד דביר, אני ונמסיס. הם קרעו לנו את הצורה, בעיקר gg כי הוא צ'יטר.

במשחק השני היינו אותן קבוצות, הפעם אנחנו ניצחנו, בעיקר בזכות נמסיס. אני רק לא מבין איך הצלחתי לשרוד 2 התקפות של gg ואיך לעזאזל בכל משחק יש לו income rate per minute של 17K?! מילא 17K, אבל איך הוא עושה את זה עם 2 בנקים ו2 מחרשות?!?!

במשחק השלישי נמסיס וpg התחלפו וgg ונמסיס שוב זיינו אותנו.

במשחק הרביעי נשארנו אני, gg ונמסיס. צירפנו אלינו עוד מישהו ושיחקנו 2VS2. אני וgg נגד נמסיס ועוד אחד. מה שכל כך הצחיק אותי בסוף המשחק, זה ששלוש דקות נמסיס לא הצליח להבין למה אני לא מת ולא ראה שoutpost שלי תקוע בין הממותות שלו :smile1:

כאן כבר עזבתי, אני רק מקווה שנמסיס וgg שמרתם את הreplay. מייד אני אצרף את הreplay של שלושת המשחקים האחרונים, את של הראשון שכחתי לשמור(מישהו שמר אותו???).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו סיימנו, שיחקנו עוד משחק אחד אחרי שעזבת, קרענו את זה ששיחקת איתו ועוד מישהו.

במשחק הראשון קרעו אותנו כל כך בקלות בגלל שתקעו אותי בבסיס האמצעי בלי טיבריום לחרוש, ועוד שלחתם אותי לכבוש את ה-EMP שגם לא היה שום דבר לחרוש לידו.

לא היה לי כסף בכלל, ואתם על כל הטיבריום הכחול לידכם ישבתם לכם בסוטול עם חצי מחרשה :smile1:.

לא שמרתי אף Relpay, סמכתי עליכם. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני שמרתי את של 3 המשחקים הראשונים (1 ו-3 מצורפים, ה-2 גדול מדי... :-\)

דרך אגב, אלימלך, השם שלי במשחק General-Guy אבל תרשום פה גיא או G-man כדי שיכירו אותי...

ואתה יודע שזה היה בצחוק לגבי הצ'יטים?! :bash::nono:

תצפו בשמירות ותראו בדיוק איך הגעתי למה שהגעתי- הכל בעבודה קשה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני שמרתי את של 3 המשחקים הראשונים (1 ו-3 מצורפים, ה-2 גדול מדי... :-\)

דרך אגב, אלימלך, השם שלי במשחק General-Guy אבל תרשום פה גיא או G-man כדי שיכירו אותי...

ואתה יודע שזה היה בצחוק לגבי הצ'יטים?! :bash::nono:לא נכון! חשבתי שהיית רציני!!! :screwy:

תצפו בשמירות ותראו בדיוק איך הגעתי למה שהגעתי- הכל בעבודה קשה.

הנה שלושת השמירות של משחקים 2, 3 ו4.

http://rapidshare.com/files/26218529/replay.rar.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

תהיה בטוח שאם באמת הייתי מרמה- לא הייתי מספר לכם.

אז עכשיו, אחרי שקיבלת את האמת, תבין- כל מה שראית שם בשדה הקרב, זוהי 100% יכולת טהורה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...