Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars -=- דיון משחקי רשת.

DOGMA

Recommended Posts

בכוונה פתחתי עוד ת'ראד, הדיון הזה הוא במיוחד בשביל שנוכל לארגן משחקים בין חברי הפורום.

המשחקים יהיו דרך הOnline כלומר למי שיש מקורי בלבד. הדרך הכי קלה להשיג את המשחק היא דרך EA Link, שמאפשר כניסה ישירה למשחק גם למי שהוריד את המשחק בדרכים פחות כשרות, בדוק, אפשר ישר להתחיל לשחק, גם בKane Edition ברשת ברגע שייצרתם את הEA ID אחרי הקניה.

מי שרוצה לארגן משחק שיפרסם פה את המסנג'ר או ישלח לפרטי, אני מקווה שנוכל לארגן משחק נחמד בהקדם האפשרי.

כרגע אני מוכן לארח משחקים, יש לי5mb/512kps כלומר רוב הסיכויים שאוכל לארח אפילו משחק של שישה שחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 374
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי ב BFME2 ל360 וזה דווקא ממש לא רע. יש עתיד לאסטרטגיה על קונסלות, אבל במקרה הזה משחק הרשת הוא חלק חשוב מידי

ל360 יהיו פיטשרים חדשים, שליטה הרבה יותר טובה, צורות משחק חדשות כמו capture the flag וking of the hill, משחק co-op(??)...

והוא ייתמוך בLive Any Where ככה שתוכל לשחק מול שחקני על-VISTA(בלבד??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנתי יש אפשרות גם למי שהמשחק שלו לא כשר לשחק ברשת עם הEA LINK?

EA Link זאת תוכנה של EA לרכישה דיגיטאלית של משחקים, לא כלי WAREZ כדי לפרוץ את ההגבלות של משחק הרשת עם עותק פרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי קלה להשיג את המשחק היא דרך EA Link, שמאפשר כניסה ישירה למשחק גם למי שהוריד את המשחק בדרכים פחות כשרות, בדוק, אפשר ישר להתחיל לשחק"

אני לא מבין את המשפט הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שאם הורדת את המשחק, אבל קנית(בכסף) אח"כ את המשחק דרך EA-Link לא תצטרך להוריד אותו שוב ותוכל לשחק בגרסה הפרוצה, אבל רק לאחר שקנית את המשחק דרך EA-Link.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...