Linux VS others - עמוד 5 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linux VS others

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש פה ת'רד מלא פאנבויים :P

אתה עם AMD

יונתן עם MAC

קרפד עם לינוקסים למיניהם

דובי זובי (לפחות היה) פאן בוי של ATI

קרירין פאנבוי של נינטנדו

ממש משפחה גדולה ומאושרת :silly:

רגע נינטנדו לא מפתחת ?

אני כניראה לא בדיון הנכון :lol: :lol: :lol:

סתם סתם ברצינות

הבעיות הגדולות בלינוקס כמו שאמרתי מקודם זה ידידותיות למישתמשי WIN ותמיכה במשחקים בעיקר

לדעתי להמון אנשים אופן וGIMP2 FFיספיקו בהחלט

ברגע שהבעיות יתחילו ליפטר אם יפתרו אני בכיף יעבור גם ככה רוב התוכנות שאני מישתמש בהן קימות גם ללינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תאשים את כולם...

:lol: :lol: :lol: :lol:

המערכת עצמה מוכנה לשימוש המשתמשים הביתיים, חברות התוכנה והחומרה הגדולות הן אלו שמעכבות את העניין ע"י חוסר פיתוח של נוחים (במקרה של AMD) ותוכנות/משחקים תומכים.

אתה רציני?

סבתא שלי מסוגלת לעבוד עם אובנטו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, אבל שוב פעם זה לא הופך את למערכת רלוונטית לגבי רוב המשתמשים.

אין אופיס נורמאלי וopen office לא משתווה אפילו קרוב, אין תוכנות רציניות, אין משחקים.

כלומר הגרפיקאי, עורך הסרטים, המתכנת(איפה dotNet נורמאלי?) והגיימר לא יכולים להשתמש בlinux בצורה שתספק את הצרכים שלהם.

כן אפשר להתפשר אבל למה? בין אם אני רוצה להנות ממשחקים או עובד בעזרת המחשב כרגע חלונות מספקת את הדרישה המוחצת לרוב השוק. ברגע שהמערכת באמת תיהיה בשלה ולא 20 אלף הפצות שגם בהפצות "החלוניות" שלהם סטייל שמבונטו אני צריך לקמפל את הקרנל מחדש כיוון שהALSA שהם דחפו ל7.6 מבוגבג ולא תומך בערך בחצי מכרטיסי הקול של הניידים אני לא רואה בהפצת לינוקס מערכת הפעלה רלוונטית אלא אם זה לעבודה ספציפית.

עד שלא יהיו תוכנות שעולות כסף ללינוקס לינוקס לא תחשב בחיים למערכת הפעלה נורמאלית, ולא CADEGA או מה שמם לא נחשבים. ברגע שיהיה photoshop, 3DSM, וכל שאר הדברים שאנשים צריכים בשביל לעבוד על המחשב בשביל עבודה אז אפשר יהיה להגיד שהמערכת רצינית כיוון שי ביקוש מספיק בשביל התוכנות האלה.

עד אז תיהיה מערכת לישומיים יעודיים מצומצמים בלבד, ולאנשים שאוהבים להרגיש שהם חכמים יותר מכולם כיוון שבשביל לעדכן דרייבר הם צריכים לעבור תהליך שלוקח שעתיים ולא ללחוץ דאבל קליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי אני לא מסכים איתך בנוגע לתוכנות החופשיות

עובדה המון מישתמשים בFF ואין להם בעיות אם זה

לי אישית מספיק GIMP2 במקום ואופן בימקום MSאופיס

וVLC במקום מדיה פליר

הבעיה הגדולה כמו שאמרתה שזה לא ידידותי למישתמשי WIN

באבונטו עובדים על זה אבל זה עדין לא הגיע לרמה מספיק גבוה

אולי בגירסה הבא אולי בעוד 2 גירסאות ואולי בעוד מאה אלף אבל לא כרגע

ברגע שזה יהיה מספיק ידידותי לדעתי הרבה יעברו כמו שעברו לFF

ואז התוכנות המסחריות יתחילו להגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...