S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

אני ממש לא יודע מה הקטע שלכם, אני נהנה מכל רגע במשחק הזה!

והמפרט שלי:

3800 OC 2400MHZ+ X2

K8NF

EVGA 6800GS OC 510MHZ 1100MHZ

GEIL 2GB RAM

משחק ב- 1280X1024 הגדרות הכי גבוהות ללא . קיבלתי 45-58FPS.

מוזר =\

אצלי זה בקושי זז על ההגדרות הכי נמוכות 1024*780, ועכשיו אני לקראת סיום במקום עם הרבה בניינים ואני צריך לעקוב אחרי איזה קבוצה(אני כבר לא זוכר, איזה שבוע לא שיחקתי) ובמקום הזה המשחק לא זז לי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי קצת הגזמתי עם הדוגמא של תבנית החיים שלנו לעומת חיים במשחק מחשב,אבל ,אם כבר דיברו פה על HL2

אז מעבר לעובדה שהמשחק הזה הוא גאוני (הוא המשחקים שהכי נהניתי בהם מעולם),

הוא לא בנוי בצורה של תבניות.הוא מפתיע כל פעם מחדש.

רוב המשחקים היום בנויים בתבנית מאוד מסויימת שכבר בתחילת המשחק מבינים איך היא מורכבת.

קחו דוגמא להמחשה,

כרגע אני בדיוק משחק בסטלקר בשלב שאני צועד לכיוון הבניינים עם האנטנות.

עכשיו,יש שביל שמוביל עם החץ לאיזור הזה ומסביב יש לי גדרות.

בשלב כזה ב-HL אני בטוח שהייתי מצליח איכשהו להסתנן דרך הגדרות האלה באיזושהי צורה,

אולי לשים איזו קופסא אחת על השניה,או משהו בסגנון.

גם אם בסטלקר אין את האפשרות של להרים חפצים,היו יכולים לתת לי אפשרות של ניסוי ותהיה כמו בהאלף-לייף.

לכן,אני מראש יודע שאין מצב שאני מגיע לאנטנות מבלי לעבור בכניסה הראשית שם,

הרי הבנדיטים מחכים שם.

קיצר,

חלק מהדברים שהפכו את האלף-לייף למשחק קאלט היו ריבוי האפשרויות במשחק והידיעה שאולי הפתרון נמצא איפשהו בדרך כזה או כזו או בכלל כזו.

זה מה שכיף במשחקים,לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קצת הגזמתי עם הדוגמא של תבנית החיים שלנו לעומת חיים במשחק מחשב,אבל ,אם כבר דיברו פה על HL2

אז מעבר לעובדה שהמשחק הזה הוא גאוני (הוא המשחקים שהכי נהניתי בהם מעולם),

הוא לא בנוי בצורה של תבניות.הוא מפתיע כל פעם מחדש.

רוב המשחקים היום בנויים בתבנית מאוד מסויימת שכבר בתחילת המשחק מבינים איך היא מורכבת.

קחו דוגמא להמחשה,

כרגע אני בדיוק משחק בסטלקר בשלב שאני צועד לכיוון הבניינים עם האנטנות.

עכשיו,יש שביל שמוביל עם החץ לאיזור הזה ומסביב יש לי גדרות.

בשלב כזה ב-HL אני בטוח שהייתי מצליח איכשהו להסתנן דרך הגדרות האלה באיזושהי צורה,

אולי לשים איזו קופסא אחת על השניה,או משהו בסגנון.

גם אם בסטלקר אין את האפשרות של להרים חפצים,היו יכולים לתת לי אפשרות של ניסוי ותהיה כמו בהאלף-לייף.

לכן,אני מראש יודע שאין מצב שאני מגיע לאנטנות מבלי לעבור בכניסה הראשית שם,

הרי הבנדיטים מחכים שם.

קיצר,

חלק מהדברים שהפכו את האלף-לייף למשחק קאלט היו ריבוי האפשרויות במשחק והידיעה שאולי הפתרון נמצא איפשהו בדרך כזה או כזו או בכלל כזו.

זה מה שכיף במשחקים,לא?

יש עוד דרך להיכנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעעעעע נתקעתי עוד פעם....הפעם אחרי שמכבים את כל הemitters האלה control 1 2 ו3 ויש סרטון,ואחריו צריך לקחת מהגופה של ghost את המסמכים.אז אחרי זה כתוב לי לצאת דרך התעלה הסודית...ואני לא מוצא אותה!! איפה היא נמצאת כבר? חרשתי את כל האזור!!..אפילו בסולם שיורדים למטה מתחת למכשירים האלה יש שתי גופות ועוד סולם שבור שכשאני עובר לידם יש מלא אש שהורגת אותי...לאן צריך ללכת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעעעעע נתקעתי עוד פעם....הפעם אחרי שמכבים את כל הemitters האלה control 1 2 ו3 ויש סרטון,ואחריו צריך לקחת מהגופה של ghost את המסמכים.אז אחרי זה כתוב לי לצאת דרך התעלה הסודית...ואני לא מוצא אותה!! איפה היא נמצאת כבר? חרשתי את כל האזור!!..אפילו בסולם שיורדים למטה מתחת למכשירים האלה יש שתי גופות ועוד סולם שבור שכשאני עובר לידם יש מלא אש שהורגת אותי...לאן צריך ללכת??

התא הימני האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפס אותי באיזה מנהרה איש טלפתיה ששורף לי את המוח :pissed:

איך הורגים את החרא הזה? הוא גורם לי לטישטוש שאני לא מסוגל לעשות כלום.

כל עוד אתה לא בטווח הראיה שלו הוא לא יכול לעשות לך את זה ...

ואני הרגתי אותו עם רימונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הביקורת שלי היא:

גרפיקה- ראיתי משחקים הרבה יותר מרשימים farcry (כן כן המשחק העתיק ההוא) יותר יפה ויזואלית, fear מדהים פי כמה באפקטים, האלף לייף יפה בכל דרך

call of duty נתן גם מפות גדולות פתוחות למדי וגם השקעה בפרטים והכל נראה טוב. לי אישית הגרפיקה הזכירה counter strike למרות שהמבנים פחות קרטוניים

חבל שרק בשלבים שבתוך המבנים הגרפיקה משתפרת אבל עדיין לא מדהימה.

בכל מקרה לא התלהבתי עד כדי כך מהסביבה הענקית קודם כל מפות ענקיות ופתוחות ראיתי כבר בבאטלפילד 2 אז פה אולי השלבים יותר גדולים אבל זה בסך הכל מפות מחוברות בלי יותר מדי פרטים בשטח עצמו- אז יש מכוניות כמה עצים אוטובוסים וכו' כמה צריפים ובניינים וגופות משופדות סך הכל לא דינמי ולא ממש מעניין ויזואלית חוץ מזה שהסביבה מכוערת (אפילו שזה צ'רנוביל) לא היה אכפת לי אם היו מקטינים הכל ומוסיפים פרטים איזה הרים מושלגים אגמים וכו' (ראו farcry).

האויבים נראים משעמם וחוזרים על עצמם אפילו שבמשחקים אחרים הם גם אותו הדבר שם הם נראו לא רע בכלל (בהאלף לייף חיילי הקומביין זהים אבל לחברים שלך לכל אחד פרצוף שונה שזה קצת השקעה אבל שווה כל רגע לתחושה) -

אינטיליגנציה מרשימה ממש אבל ממש אין (ואני משחק על הרמה הכי קשה) לפחות מהחיילים האנושיים ציפיתי לפי כמה והחברים שלך גם תוקפים פשוט עליהום לא טקטיקה ולא כלום.

המשימות חוזרות על עצמן ומחולקות למספר קטגורויות (הבאת חפץ, הבאת חלק ממפלצת, הגנת מחנה, תקיפת מחנה) חוץ מהמשימות האחרות של העלילה וזה די משעמם למדי.

סאונד- מאכזב למדי גם המפלצות וגם האויבים נשמעים משעמם הנשקים מסורסים למדי איפה שילמדו אותם מה זה .

חסרים לי רכבים (אז יש מסוקים באוויר אבל אין מה להשוות למשחקים אחרים.

באגים יש קצת אבל לא הפריעו לי יותר מדי וגם כך דרישות המערכת.

אהההה ואין כוסית אחת לרפואה מה קרה אלפי גברים יחד ולא בחורה אחת (נו טוב גם ככה היא בטח לא הייתה נראית טוב).

עד כאן היה הרע מה כן טוב- מגוון גדול של נשקים (למרות שאין שוני אדיר בינהם באופי וכו').

מסחר בנשקים ואוצרות, מערכת של אכילה והגבלת המשקל (אפילו שבאוכל וכו' mgs3 עוקף בגדוללללל רק חבל שלא הייתה לו הגבלת משקל( רק הגבלת סלוטים)

מפות גדולות אפילו שלא ממש נהנים מהגודל (רק בצליפות).

סיפור לא רע לא ברמה של האלף לייף אבל יותר טוב מלא מעט משחקים.

סרטונים קצרים לא רעים.

וחופשיות מסוימת לעשות מה שבא לך מתי שבא לך אפילו שאין מה להשוות לgta בכלל.

בקיצור משחק שעשה הרבה רעש עד שיצא ושורה תחתונה מהומה רבה על מאומה המשחק קיבל ציונים גבוהים מדי לא שהמשחק רע הוא פשוט לא מהפכני ולא כזה מרשים ואם היו ממניכים את הציפיות שלנו אז הייתי הרבה יותר מרוצה (לפי מה שקראתי לפני היו ליוצרים הרבה תיכנונים שונים אבל בסוף נפלו הרבה דברים בדרך).

אוף מתי כבר יצא crysis!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך תשים הרים מושלגים בצ'רנוביל?

אתה מבקש לשים דברים שלא אמורים להיות שם...

אני חושב שהעבירו את האווירה יפה מאוד...

---

סאונד של הנשקים זה הקלטה מנשקים אמיתיים הסאונד במשחקים אחרים נשמע טוב יותר כי זו עריכה של הקול (כמו שעושים באפקטים בסרטים)

---

אולי קצת מתחמק ומניאקי אבל אנשים רגילים לא אמורים להילחם בטקטיקות הם לא מאומנים לזה

--

ושוב אני אומר שהם ממש רצו להכניס רכבים אבל זה עשה יותר מידי בעיות עם הAI והכל והם פשוט היו חייבים להוריד את זה כדי להשיג את הדד ליין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרים מושלגים אסור אגמים אסור אבל מפלצות שמוצצות דם מותר ארטיפקטים מותר יכלו לעשות אזור שהמזג אוויר השתולל בו בגלל הפיצוץ או משהו והייתי מקבל את זה אז תפסיק לזבל בשכל ממתי משחקים אמורים להיות הגיוניים חוץ מאלה שמבקשים להיות כאלו.

ומי אמר שהם אנשים רגילים הם s.t.a.l.k.e.r שועלי קרבות שאמורים לדעת קצת איך להילחם אפילו לא זרקו רימון בהסתערות סתם יורים האויב יורה בחזרה קצת תופסים מחסה אבל ממש לא מדהים, וואו אז ירו עלי rpg ויש צלפי אויב ושוב אני מזכיר על הרמה הכי קשה!

אז יופי הסאונד הוקלט מנשקים אמיתיים (לא כל הנשקים קיימים במציאות) עדיין הם לא נשמעים מדהים במשחקים אחרים אתה חוטף שוק רק מלשמוע את התרמיל נופל על הרצפה.

פשוט לא צריך להגן על המחשק בכוח שוב אני יגיד המחשק די נחמד אבל פשוא לא מדהים כמו הרעש סביבו.

הדדליין הוא לא תירוץ לקח להם מספיק שנים היינו מחכים עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרים מושלגים אסור אגמים אסור אבל מפלצות שמוצצות דם מותר ארטיפקטים מותר יכלו לעשות אזור שהמזג אוויר השתולל בו בגלל הפיצוץ או משהו והייתי מקבל את זה אז תפסיק לזבל בשכל ממתי משחקים אמורים להיות הגיוניים.

ומי אמר שהם אנשים רגילים הם s.t.a.l.k.e.r שועלי קרבות שאמורים לדעת קצת איך להילחם אפילו לא זרקו רימון בהסתערות סתם יורים האויב יורה בחזרה קצת תופסים מחסה אבל ממש לא מדהים, וואו אז ירו עלי rpg ויש צלפי אויב.

פשוט לא צריך להגן על המחשק בכוח שוב אני יגיד המחשק די נחמד אבל פשוא לא מדהים כמו הרעש סביבו.

לא הם לא יכולים לשים שמה הרים מושלגים

כי אין שמה הרים

במיוחד לא מושלגים

גם אגמים לא

הם נשארים נאמנים למקור כמו שכל יוצר שמבסס משהו על משהו צריך לעשות

--

הם לא סטוקרים ד"א (אם היית מבין את העלילה היית יודע את זה...) הם סתם אנשים שמנסים את מזלם להתעשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם נתקעו שם הם שם לפחות שנה גם כל ילד בן 18 הוא אדם רגיל עד שהוא עובר הכשרה החיילים צריכים להיות יותר חכמים או שזה גם נאמנות למקור וכולם שם טפשים.

רימון אחד.... אחד לא זרקו עלי ואני על הרמה הכי קשה הם לא צועקים כשזורקים עליהם רימון אפילו לא בורחים כמו שצריך, רק הזומבים משכנעים רק חבל ששאר הדמויות הם לפעמים קצת כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...