S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

צודק לגבי GRAW.. הוא באמת יותר יפה ברוב המצבים .. אבל, ב GRAW אין מזג אויר משתנה ואין שם שינוי בשעות היום (למעשה אין את זה בשום FPS..)

לגבי R6:VEGAS - אתה רציני ?? זה הדוגמא שלך למשחק שמנצל את החומרה ?! ממש לא. המשחק גרוע מבחינת ניצול החומרה וזז כבד למדי גם על ..

חוץ מזה שב R6:VEGAS יש בכאילו . וכל סביבת המשחק כמעט היא בתוך מבנים קטנים.. ככה שאני לא מבין מה ההתלהבות ממנו..

האוייבים כאן ממש לא טיפשים.. ההפך הוא הנכון.. הם יודעים לאגף את המחבוא שלך ויודעים לרוץ למחסות ולחכות לזמן הטוב ביותר לירות עליי..

ואיפה בדיוק ראית אויבים גאונים ? קח את אחד המשחקים הטובים שיצאו , HL2 , אבן הפינה של משחקי ה FPS.. ושם האויבים בכמה רמות יותר סתומים מSTLAKER..

שוב, אמרתי את זה בת'רד כבר ואני אגיד את זה שוב - STALKER רחוק מלהיות מושלם. יש לא לא מעט באגים ולא מעט דברים שלא מתחברים יפה בעלילה וברצף המשימות.. אבל אם שמים יתרונות מול חסרונות לדעתי רואים בבירור שיש לו יותר דברים טובים מרעים..

*אולי תנסה לשחק בעמידה ? יכול להיות שזה ישנה את כל התמונה.. :hat:

F.E.A.R

שם הם ממש היגפו אותי זרקו רימונים כמו שצריך התחבאו הקשיבו תקפו במכה ולא כל אחד לחוד

למרות שגם פה בחלק מהסיטואציות עם מהווים טיפה אתגר

TheReaper

יש לך saves של כל הסיומות השיקריים ?

למה אין לי כוח לעבור את אזור הדימדומים הזה שוב בשביל ארבע סירטנים

מישהו אולי יכול לעלות save של הסיומת השיקריים (חוץ מזה של הכסף כי לזה הגעתי) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך עוד 6 סיומים תהנה

אני אוותר,הרי על העלילה של המחשק עברתי,ואם לא אז על 90 אחוז כן? יופי זה מספיק לי.

בשביל לראות עוד איזה סיום של גג 20 שניות במשחק,אני לא אשחק שוב. משחק מדהים,עלילה סופר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוותר,הרי על העלילה של המחשק עברתי,ואם לא אז על 90 אחוז כן? יופי זה מספיק לי.

בשביל לראות עוד איזה סיום של גג 20 שניות במשחק,אני לא אשחק שוב. משחק מדהים,עלילה סופר!

בעיקרון יש 2 סוגי סיומים אתה ראית סוג אחד והסוג השני נותן יותר מידע על העולם ועליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F.E.A.R

שם הם ממש היגפו אותי זרקו רימונים כמו שצריך התחבאו הקשיבו תקפו במכה ולא כל אחד לחוד

צודק. שכחתי אותו.. אולי שם באמת האויבים היו ממש "חכמים"..

אבל יש עוד פרמטרים במשחק.. ולכל משחק יש את ה UP'S וה DOWN'S שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק

אני לא מבין מה אנשים רוצים אני נורא נהנה מהמשחק הזה, הרעיון של השטחים הפתוחים אפשרות לעשות משימות צדדיות כל הכיף של rpg עם שילוב של fps

רעיון נחמד ויפה אני מניח שאפשר לשפר את זה אבל כרגע הם יצרו קונספט חדש ולכן לא כל הדברים מושלמים

אני מאמין שעם הזמן יצרו משחקים כאלה עם יכולות גבוהות יותר סה"כ הם שיחקו אותה עם המשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק

אני לא מבין מה אנשים רוצים אני נורא נהנה מהמשחק הזה, הרעיון של השטחים הפתוחים אפשרות לעשות משימות צדדיות כל הכיף של rpg עם שילוב של fps

רעיון נחמד ויפה אני מניח שאפשר לשפר את זה אבל כרגע הם יצרו קונספט חדש ולכן לא כל הדברים מושלמים

אני מאמין שעם הזמן יצרו משחקים כאלה עם יכולות גבוהות יותר סה"כ הם שיחקו אותה עם המשחק הזה

אני ממליץ שתראה כמה סרטים של ... בדיוק מה שאתה מחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ שתראה כמה סרטים של ... בדיוק מה שאתה מחפש

YO כמה שאני מחכה למשחק הזה!!

מתי הוא מתוכנן לצאת בכלל?

אני זוכר מדברים עליו כבר שנים על גבי שנים...

אחד המשחקים הטובים בכל הזמנים היה System Shock 2

זה ההמשך שלו או משהו כזה.

המשחק הזה והאלף לייף הראשון גרמו לי להתאהב במשחקי מחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YO כמה שאני מחכה למשחק הזה!!

מתי הוא מתוכנן לצאת בכלל?

אני זוכר מדברים עליו כבר שנים על גבי שנים...

אחד המשחקים הטובים בכל הזמנים היה System Shock 2

זה ההמשך שלו או משהו כזה.

המשחק הזה והאלף לייף הראשון גרמו לי להתאהב במשחקי מחשב!

אומרים באביב 2007

אוגוטס/ספטמבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק

מסכים איתך בכל מילה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין טוען שאין מתחרה לDEUS EX

במיוחד לא STALKER,

כמה רמות מתחת.

חזרתי דווקא למשחק הזה לפני חצי שנה ומה אני אגיד לך,

הזמן כנראה עשה את שלו,

המשחק ממש לא נראה כמו שאני זוכר אותו

הגרפיקה נראית רע

המשחק עצמו מצויין והיווה פריצת דרך במשחקי מחשב

אבל זה נכון לזמן ההוא.

אותו כנל לגבי משחק : System Shock 2

גם אחד הגדולים בכל הזמנים לדעתי ,

מחכה בכיליון עיניים להמשך שלו שייצא עוד מעט BIO SHOCK

:hat:

איפה הימים של משחקי-מופת ? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק עם 512MB והוא פשוט כל הזמן היה נתקע ואי אפשר היה לשחק...

עכשיו יש לי 1GB והוא הולך חלק, במקצת מכמה תקיעות קטנות...

המשחק הזה הוא המשך לסטולקר? כי אני די מבולבל המשחק, לא יודע לאן ללכת... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...