S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 43 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את כל המשימות בביצה ועברתי לקורדון - הבעייה שברגע שאני יוצא מהצינור החייל עם התת מקלע מהבית ממול מזהה אותי ופותח באש ותוך זמן קצרצר אני מת. מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ... אני די חסר ניסיון, אבל אולי תנסה להעלות מתח לPCI-E? (אם אפשר בכלל.. אני מקווה שלא יצאתי טונה)

כנראה שיש איזה באג בביוס מספר F12 של GB - הורדתי את האוברקלוק למעבד, ופתאום הבעיה הסתדרה. כנראה שהבאג הזה גורם לכך שגם אם בביוס ה-PCI-E מכוון ל-100, הוא לא באמת נעול ועדיין מושפע מתדר המעבד.

היו שם גם ארטיפקטים, אבל התעלמתי מהם מתוך מחשבה שזה האוברקלוק לכרטיס מסך, ופשוט הורדתי אותו קצת כל פעם, מה שלא סידר את הבעיה. כנראה שזה היה ה-PCI-E ולא הכרטיס עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במעבדה נטושה, איפה שאני צריך לקחת מסמכים ולהביא אותם לבאר בבסיס של Duty. מצאתי את שני הקודים לשתי הדלתות, ומצאתי את המסמכים, אבל עכשיו אני לא יכול להמשיך מכיוון שהדלת שמובילה החוצה מוחזקת על ידי אש מוזרה שאני לא יודע להסביר. אני במצב שבו האש הזאת גומרת לי גם את ה-Bandages וגם את ה-Medkits, ואני לא יכול להתקדם הלאה ולצאת מהמעבדה מהאיזורים שמהם האש הזאת לא מפריע לי. איך פותחים את הדלת שרואים שהאש מחזיקה?

אני אצרף תמונה במידה ותגידו לי איפה STALKER SOC שהורד דרך מחזיק את התמונות שלו, צילמתי כמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. זה איזור שבו אחת לכמה שניות המסך כולו מקבל גוונים של אדום\כתום, ואחר כך חוזר להיות בסדר. אני משחק על רמת קושי STALKER אם זה אומר משהו למישהו.

זה אחרי שאתה מחלץ שני חברים ב-Duty: אחד משני Bandits ואחד שהיה שבוי בתא. גם אחרי שאתה הורג איזה בוס של Bandits, אחד בשם Borov.

כתוב שם "Someone is holding the door".

בזה הרגע חוויתי את החיזיון שאתה מדבר עליו: המון עכברים מוטנטיים, מישהו שמחזיק AKm 74\72U ויורה עליהם, ואז מסתובב אלייך ואומר "Still" או "Steel" (תלוי במשמעות, כי הקשר אין פה ממש). עכשיו מישהו מדבר בקשר. ברגע שנגעתי באיזה משהו (שמשום מה לא ראיתי עד שעברתי ל-Full dynamic lightinig בהגדרות - ככה זה כשאני עם NVIDIA), החיזיון הזה קרה.

מה שמוזר הוא שהאש הזאת נעלמה מייד אחרי החיזיון. עדיין יש את הקטע הזה של ארגזים וחביות ברזל עפים באוויר ונזרקים עלייך. שמעו דיבורים בקשר, אבל הדלת הייתה פתוחה. המשחק הזה יותר טוב ממה שציפיתי, הרבה יותר.

עריכה: מסתבר שזה לא שנגעתי בו, אלא שיריתי בו - חזרתי עכשיו ל-Quick Save מהמשחק לפני החיזיון, וסתם לגעת בו לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה היה הפוך - לקחתי את המסמכים, ואז הופיע הענן, בסוף הגעתי למסקנה שצריך לירות בו (למרות שחסרה לי תחמושת ואחרי החיזיון הייתי צריך בסוף לקחת מה-Military-Stalkers שם OBOKAN מעאפן, אבל כזה שיש להם גם תחמושת בשבילו), ואחרי שהוא מתפוצץ את מאבד את ההכרה ורואה את החיזיון.

אני בדילמה: האם מדובר בספוילר?

מצד אחד, הרסנו לזה שלא שיחק במשחק, מצד שני, הוא בן... כמה שנים, קשה לי להאמין שיש מישהו מלבדי שעדיין משחק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוצא אחת, או קונה אחת. שים לב רק שהכוונת מתאימה לנשק - כוונת PSO-1 תתאים רק לכלי רוסיים, בזמן שהשניה שאני כרגע לא זוכר את שמה תתאים לרובים מערביים. השילוב שהכי נוח לי כרגע זה TRs 301 עם כוונת אופטית. במצב בודדת ומרחק לא יותר מדי רחוק, מדובר בלא פחות מרובה צלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוצא אחת, או קונה אחת. שים לב רק שהכוונת מתאימה לנשק - כוונת PSO-1 תתאים רק לכלי רוסיים, בזמן שהשניה שאני כרגע לא זוכר את שמה תתאים לרובים מערביים. השילוב שהכי נוח לי כרגע זה TRs 301 עם כוונת אופטית. במצב בודדת ומרחק לא יותר מדי רחוק, מדובר בלא פחות מרובה צלפים.

מצאתי סופסוף TRS ב CLEAR SKY - אפא מוצאים/קונים לו כוונת (אני בקורדון). כרגע אני עם AK47 הגירסה החדשה עם כוונת וללא כוונת ה TRS פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוצא אותה בהמשך, ליד הבאר, יש שם כמה "צלפים" שאתה מחסל כמו כלום. תעלה לגג שעליו הם נמצאים (דרך מדרגות), ופרק מאחד מכלי הנשק שלהם כוונת. בניגוד אליהם - אתה תעשה בה שימוש טוב ;)

אה, ערכת הרגע את ההודעה, אתה מדבר על Clear Sky. מצטער, שם אני לא יכול לעזור לך.

לא התכוונתי לכוונת כזאת .

הכוונה לכוונת שיש באמצע המסך .

יש לך את זה ב-Options.

אם מישהו יגיד לי סוף סוף איפה המשחק מאכסן את התמונות שלו, אני גם אצלם את זה עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...