ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 30 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

לא נראה לי שיש פה הרבה גזענים בפורום, בינתיים זה רק האידיוט (חצי) "מהנדס" והגזען השני שנשמע כמו

פעיל KKK, כלכך גזען וטיפש שלא טרחתי לענות לו אפילו.

RK!!!!! איפה אתה? זה כבר הפעם הלא יודע כמה שהוא מעליב אותי

ותן לי לנחש אתה גוי נכון? ::) אם ככה אין לי בכלל סיבה לדיון איתך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה קשור?

שאתה לא יכול לשפוט מישהו שעד שלא חווית מה שהוא חווה.

ואתה בצורה די ברורה לא חווית.

הכי קל להגיד שמישהו בכיין ולשלול אותו במקום

להבין מאיפה הוא בא.

די כבר

כל היום אכלו לי, שתו לי

אני מסכן ולכן אני צריך לשבת ולקטר כל היום

תאמין לי, אין אחד פה בפורום שהחיים שלו מושלמים

אבל מה, אתה רואה את כולם כל היום מתבכיינים? כותבים כמה חרא בישראל וכמה טוב באירופה?

בשלב כלשהו בחיים מתבגרים ולומדים להתמודד עם דברים, לברוח זה פתרון של פחדנים[br]פורסם בתאריך: 26.03.2007 בשעה 20:57:16

מה אתה ילד בן 4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר

כל היום אכלו לי, שתו לי

אני מסכן ולכן אני צריך לשבת ולקטר כל היום

תאמין לי, אין אחד פה בפורום שהחיים שלו מושלמים

אבל מה, אתה רואה את כולם כל היום מתבכיינים? כותבים כמה חרא בישראל וכמה טוב באירופה?

בשלב כלשהו בחיים מתבגרים ולומדים להתמודד עם דברים, לברוח זה פתרון של פחדנים

בסדר, כל אחד והדרך שלו.

ועובדה שהבנאדם כן עשה וכן תורם לחברה בסה"כ.

מנסה להסביר לכם משהו כבר 20 עמודים ואתם במקום להבין

רק מתנגחים ומסרבים להבין דברים מאוד אלמנטריים(כבוד של אדם לחברו וכוליי).

לא נראה לי שיש פה הרבה גזענים בפורום, בינתיים זה רק האידיוט (חצי) "מהנדס" והגזען השני שנשמע כמו

פעיל KKK, כלכך גזען וטיפש שלא טרחתי לענות לו אפילו.

חס ושלום שהתכוונתי אליך בנאדם!

כל דבר שאמרת פה בסלע...דעותיך הם דעותיי.

טוב תראה יש שטח אפור שעליו אני לא מדבר (מצב של אבא יהודי) אבל כל מצב אחר אני מחשיב גוי מוחלט שלא צריך לקבל פה אזרחות לפי חוק השבות ועדיף שלא יקבל אזרחות כלל

למה זה אפור?

המצב הזה של "אבא יהודי" זה אחד האפליות הכי גזעניות שיש כאן.

יש לי את כל החובות למלא כאן, אבל זכויות זין בעין!

למה מה קרה?

כשאתם צריכים אותנו הצו גיוס כבר בי"א בדואר.

כמו גדול התגייסתי.

אבל כשאני צריך משהו מהמדינה, כזה זרג בעין אני מקבל.

מה עם החייל הזה שנהרג בפעילות? והוא היה חצי יהודי?

קברו אותו מחוץ לגדר...במהלך השירות שלי בבה"ד 1

שמעתי את הרב הראשי לצה"ל מצדיק את זה לחלוטין, רציתי

לירוק לו בפנים באותו רגע, חצוף, הוא מת בשביל כולנו, וזה היחס

שהוא מקבל.

ואחרי זה אתם מתלוננים שאנחנו בוכים?!! סעו ללפלנד כולכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"למה זה אפור?

למה מה קרה?

כמו גדול התגייסתי.

שהוא מקבל.

ואחרי זה אתם מתלוננים שאנחנו בוכים?!! סעו ללפלנד כולכם!"

את הרב הזה הייתי הורג במו ידיי או יותר נכון שוחט אותו במו ידיי, למה מה הוא עושה כל כך חשוב שזה תורם למדינה? מוכר עופות כשרים לערבים במצוקה? יאללה שיישב בשקט ויגיד תודה שהוא לא מקריב את חייו העלובים למען המדינה אלא חייל אחר הקריב את חייו ועל זה הוא אמור לקבל יחס עילאי והרב הזה עוד לא מביא לו כבוד????? לא מביא כבוד למת???? מה זה פה???? הוא אפס לעומתו פשוט אפס, תת אדם הוא נחות ממנו וזאתי לא הערה גיזענית. אם הייתה לי מדינה משלי מזמן הייתי דואג שהרב הזה יקבל את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^תגובה אופינית לבן 13 :)

.

למה זה אפור?

למה מה קרה?

כמו גדול התגייסתי.

שהוא מקבל.

ואחרי זה אתם מתלוננים שאנחנו בוכים?!! סעו ללפלנד כולכם!

הןא לא חייב היה להיקבר מחוץ לגדר אני חושב שיש מספיק בתי קברות לגויים בארץ העיקר שלא ליד יהודים כי זה נוגד את ההלכה וזו מדינה יהודית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^תגובה אופינית לבן 13 :)

הןא לא חייב היה להיקבר מחוץ לגדר אני חושב שיש מספיק בתי קברות לגויים בארץ העיקר שלא ליד יהודים כי זה נוגד את ההלכה וזו מדינה יהודית

אחרי זה אתה בוכה שמעליבים אותך... :screwy:

הוא היה חייב לשרת את המדינה הזאת.

אבל המדינה לא חייבת לו כלום, זה מה שאתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי זה אתה בוכה שמעליבים אותך... :screwy:

הוא היה חייב לשרת את המדינה הזאת.

אבל המדינה לא חייבת לו כלום, זה מה שאתה אומר?

מה זה קשור לעניין פה? המדינה קודם כל לא חיבת לאף אחד שום דבר דבר שני אני חושב שהמדינה צריכה לתת לו קבורה בכבוד אבל לא בבית קברות יהודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תודה שאתה שונא גויים לפחות כמו שהנאצים שונאים יהודים

איזה הכנסה גרועה,ועוד לקרוא לי נאצי בגלל שאני חושב שהגויים מכניסים יותר בעיות למדינה שלי ממה שהם עוזרים- והנה מה שאני חושב על גויים וזה לא שנאה זה פשוט תמיהה:

לא מבין בעקרון את הקטע של להיות גוי בארץ אחרת, גם אם אתה פיליפיני או סיני, דחילק לכל מדינה יש את הצרות שלה, אז אתה מחפש את הדרך הקלה לחיות?

תהיה במדינה שלך ותתמודד עם הבעיות שלה, אם אין כסף למדינה וצריך לעשות הפיכה אז תעשה, אם צריך חופש ביטוי אז תעשה יותר עיתונים פיראטים, אם באמת אכפת לך מהמדינה שלך כלומר.

אבל כנראה שלא באמת אכפת לך-כי הלכת למדינה אחרת ושם אתה תמיד יכול לקטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צועקים עלינו שאנחנו גויים ואין לנו מה לעשות פה, ואז אתם מתלוננים שאנחנו מרגישים מקופחים ולא שייכים ואומרים לנו "סעו מפה"?

אני גדלתי פה, אכלתי חרא מפה עד הודעה חדשה כי אמא שלי לא יהודיה ועכשיו אומרים לי "ייאללה, סעי מפה!". איך אני אמורה להרגיש? אתם בחיים שלכם לא חוויתם גזענות ואפליה על בשרכם אז אינכם יודעים איך אני מרגישה. אתם מזדעזעים כשעושים את זה ליהודים בגולה ואתם עושים את זה ל"גויים" כאן. אז אמרתי את זה 1000 פעם ואני אגיד את זה שוב: בשביל התנורים של אושוויץ, אני יהודיה בדיוק כמותכם. לידיעתכם, גם אמא של הרצל לא היתה יהודיה, אבל שמישהו יקום ויקרא לו "גוי מסריח" כמו שקראו לי - שומו שמיים.

כשעליתי לארץ עוד לא ממש ידעתי מה זה יהודי (לא הבנתי את זה עד גיל 12 בערך). חשבתי שכולם בני אדם ולא הבנתי למה יורקים לי בפרצוף או למה קוראים לי זונה ולמה מנסים בכוח להוריד ממני את הבגדים בחצר בית הספר. אז לעשות את זה לי זה לגיטימי וליהודי(ה) בחו"ל זה לא? איזה צבועים אתם. שוויון זה ל-כ-ו-ל-ם, לא רק ליחידים ונבחרים. ובאמת, המילה "גוי" ו"רוסי/ה" כבר הפכו למילות גנאי וזה באמת פוגע ומעליב. מה אם מישהו היה קורא לכם "יהודון"?

אז כן, היה לי רע פה ובצדק. מצד שני, רע פה בגלל שחיטות, ביורוקרטיה, חינוך התדרדר וכו' ואני מתלוננת גם על זה. אז במקום להגיד "את צודקת, בואי נשנה את זה" אני שומעת "אז סעי מפה, טפו, מי צרייך אותך פה?!".

עכשיו תסתכלו טוב טוב במראה ותגידו לי, מה שונה בכם מהנאצים, חוץ מהברית מילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קראתי לך רוסיה, לא אכפת לי מה המוצא של הבן אדם

גם לא אכפת לי אם בן אדם הוא יהודי, נוצרי או מוסלמי, העיקר שיהיה בן אדם

לא שונא אף אחד, לא יורק על אף אחד ולא מגרש אף אחד

פשוט נמאס כבר לשמוע את ההתבכיינות שלך בכל ת'רד וזאת הסיבה היחידה שכתבתי מלכתחילה מה שכתבתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צועקים עלינו שאנחנו גויים ואין לנו מה לעשות פה, ואז אתם מתלוננים שאנחנו מרגישים מקופחים ולא שייכים ואומרים לנו "סעו מפה"?

אני גדלתי פה, אכלתי חרא מפה עד הודעה חדשה כי אמא שלי לא יהודיה ועכשיו אומרים לי "ייאללה, סעי מפה!". איך אני אמורה להרגיש? אתם בחיים שלכם לא חוויתם גזענות ואפליה על בשרכם אז אינכם יודעים איך אני מרגישה. אתם מזדעזעים כשעושים את זה ליהודים בגולה ואתם עושים את זה ל"גויים" כאן. אז אמרתי את זה 1000 פעם ואני אגיד את זה שוב: בשביל התנורים של אושוויץ, אני יהודיה בדיוק כמותכם. לידיעתכם, גם אמא של הרצל לא היתה יהודיה, אבל שמישהו יקום ויקרא לו "גוי מסריח" כמו שקראו לי - שומו שמיים.

כשעליתי לארץ עוד לא ממש ידעתי מה זה יהודי (לא הבנתי את זה עד גיל 12 בערך). חשבתי שכולם בני אדם ולא הבנתי למה יורקים לי בפרצוף או למה קוראים לי זונה ולמה מנסים בכוח להוריד ממני את הבגדים בחצר בית הספר. אז לעשות את זה לי זה לגיטימי וליהודי(ה) בחו"ל זה לא? איזה צבועים אתם. שוויון זה ל-כ-ו-ל-ם, לא רק ליחידים ונבחרים. ובאמת, המילה "גוי" ו"רוסי/ה" כבר הפכו למילות גנאי וזה באמת פוגע ומעליב. מה אם מישהו היה קורא לכם "יהודון"?

אז כן, היה לי רע פה ובצדק. מצד שני, רע פה בגלל שחיטות, ביורוקרטיה, חינוך התדרדר וכו' ואני מתלוננת גם על זה. אז במקום להגיד "את צודקת, בואי נשנה את זה" אני שומעת "אז סעי מפה, טפו, מי צרייך אותך פה?!".

43 עמודים לפוסט הזה ולא ענית על דבר אחד, עם כמה "חרא" שאכלת פה (ואוו אמרו לך שאת לא שייכת כמה מעליב) למה עלית? למה ? אפילו לא ידעת לאן הגעת ומה מאפיין את מדינת ישראל? אפילו לא ידעת מהו יהודי ואת עצמך ואימך לא יהודיות, את כותבת את כל זה ובו בזמן מתריסה נגד אלו שמסתייגים מכך שאנשים כמוך (גויים כן זו לא קללה) עלו לארץ. את כותבת בעצמך שאין לך ולא הייתה לך שום זהות יהודית והתסכול היחיד של כולנו זה שהחוק אפשר לך ולמשפחה שלך לעלות ולקבל זכויות בשם "הבית לעם היהודי" כי יהודים אתם לא, עכשיו תגידי גם דרוזים הם לא יהודיים אז מה ההבדל? ההבדל הוא שהם לא מקבלים דבר בתמורה לכך שהם כאן להפך, הם נותנים הרבה יותר ממה שהם מקבלים.

משהו שאני לא יכול לומר על "עליית האירופאים המשכילים" שלך שהעלתה עימה גל של פשיעה ואלימות ונטל כלכלי עצום על החברה.

זה הכל, תפסיקי לקשקש, תפנימי ותביני ואת המקרה הטוב ביותר ללמוד עליו... באתם לפה, שתיתם לנו את הקצבאות הכנסתם את התרבות הזרה שלכם בדמות אוטונומיה רוסית, אנשים חיים 9 שנים בארץ ולא יכולים לומר משפט אחד שלם בשפה העברית וגם לא מרגישים ממש צורך כי אפשר לחיות רוסיה ולהרוויח בשקלים אז מה רע? ואחרי הכל בראש חוצות מקיימים אורח חיים נוצרי, מסתייגים מהישראלים כאילו הם נחותים מכם האירופאים המשכילים דואגים לאינטרסים שלכם בלבד כזרם אתני זר ונבדל במדינה ובסוף לא חסר גם כאלה שיורקים למדינה בפרצוף ע"י השתמטות מהצבא, הונאת מס ולא לדבר על אנטישמיות, אלימות ועוד שאר מרעין שהעדה היקרה שלך מרוסיה מתאפניינת בהם.

אז אם את מרגישה איזו שהיא התנקרות מצד החברה את לא צריכה לקרוא יותר מדיי את התגובות שלי, תקראי את התגובות שלך הן עונות על הכל בדיוק רב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה בולשיט אפשר לכתוב?! מעטים האנשים שלא יודעים עברית, ובד"כ הם מאוד מבוגרים.

רוב הרוסים שאני מכיר, מתאמצים מאוד בשביל להיפטר מהמבטא הרוסי.(תופעות של 'רועי-יורי')

מי שוטף לך את הראש?

-תחלק את מה שאתה כותב לפסקאות, זה די מעצבן לקרוא את זה כבלוק של טקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותן לי לנחש אתה גוי נכון? ::) אם ככה אין לי בכלל סיבה לדיון איתך על זה

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: תן לי לנחש היו לך חיים "לא קלים" בתיכון, נכון?

אני יהודי ואני לא מנהל איתך שום דיון, אני צוחק עליך יש הבדל בין 2 הדברים האלה אבל אתה טיפש מדי בשביל להבין.

אה כן, כמעט שחכתי: אתה טיפש!

משהו שאני לא יכול לומר על "עליית האירופאים המשכילים" שלך שהעלתה עימה גל של פשיעה ואלימות ונטל כלכלי עצום על החברה.

:lol: :lol: :lol:

אתה יודע זה בדיוק מה שתומכי אמריקה הלבנה אומרים, הקטע העצוב שאצלם זה סטטיסטית נכון, פה זה לא.

אותו דבר אתה יכול להגיד על האיתיופים ועל הערבים פה (מרוקאים, עירקים, תימנים וכו').

ואתה רוצה נטל כלכלי? תראה את המתנחלים והשטויות שהם עושים, הם מחליטים לטייל וחצי צריך להיות על הרגליים,

או הדוסים, 34236565464547657 ילדים PER הורה 0 השכלה 90% שחיתות, חיים כמו טפילים ואז יש להם עוד בושה

"להגיד" (יותר לכיוון של איומים ברצח) דברים כמו מי צועד איפה ומתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב את ההשוואות האלה...

תביני, ליהודים אין את הפריבילגיה להשתלב בעם אחר. להתגייר - כל אחד יכול. את מתעקשת לצעוק קיפוח במקום לעבור תהליך פורמלי ולגמור עניין, זה עניינך. אבל את לא יכולה לשנות מדינה מהיסוד כי ככה יותר נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: תן לי לנחש היו לך חיים "לא קלים" בתיכון, נכון?

אני יהודי ואני לא מנהל איתך שום דיון, אני צוחק עליך יש הבדל בין 2 הדברים האלה אבל אתה טיפש מדי בשביל להבין.

אה כן, כמעט שחכתי: אתה טיפש!

\

אני יגיד לך דבר כזה אם היתה הולך איתי לאותו תיכון לא היו לך חיים קלים

ואני בטוח שאם הית הולך לתיכון היו לך חיי ממש לא קלים אבל הי שחכתי אתה נשרת מהלימודים אז מי כאן הטיפש?

RK מה החלת לצאת לחופש? איפה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...