ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 26 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבחינת הדת זה מצוות היום ובגלל זה יש הלכות שאם לבן אדם קשה לצום עדיף שלא ילך לבית כנסת אבל שימשיך לצום

בכל מקרה אני צם בעיקר בגלל המורשת

ואתה עוד מדבר על הבנת הנקרא שלי...

לא אכפת לי למה אתה צם או לא צם, הנקודה שלי היא, שבמקור היום הזה לא נוצר בשביל לצום אלא בשביל שתוכל

לחשוב לבקש סליחה ולהתפלל על כל המעשים הרעים שעשית, הצום אמור להיות חלק מזה אבל הוא לא הסיבה

העיקרית (שים לב אני מדגיש את זה פעם שניה) לקיום היום הזה.

זה מצחיק אותי כל פעם מחדש כשאני רואה אנשים צמים ואז הולכים לטייל עם הילדים שלהם, או אנשים שחושבים

שכל המשמעות של היום הזה זה לצום ולא לראות , ומעבירים את היום בקריאת ספר...

או יותר גרוע הדתיים "הצדיקים והטהורים" שמוצאים זמן לזרוק אבנים על מכוניות (כנראה זאת הדרך שלהם לבקש סליחה).

דווקא חבל, זה אף פעם לא מזיק מדי פעם לעצור ולחשוב על כל החרא שאתה עושה לאחרים, ולנסות לתקן את זה או לפחות להתנצל.

שתיכם לא עשיתם את הבגרות באזרחות אה? יש רוב מוחלט ויש רוב יחסי, רוב מוחלט זה מעל 50% רוב יחסי זה האפשרות הכי גדולה...

בדרך כלל בעולם כשאומרים רוב יספיק הרוב היחסי... ברוב המקרים אין צורך ברוב מוחלט...

לא עשיתי בגרות בכלום, ולא אמרתי שזה לא רוב פשוט אמרתי שזה לא יכול להיות מיעוט.

ואני חצי CCNA...איזה משכיל אני!

תן לי שקל :hi:

לא מצאתי שקל, אז קבל דולר וירטואלי (יש לי הרבה כאלה):

800px-United_States_one_dollar_bill,_obverse.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה עוד מדבר על הבנת הנקרא שלי...

לא אכפת לי למה אתה צם או לא צם, הנקודה שלי היא, שבמקור היום הזה לא נוצר בשביל לצום אלא בשביל שתוכל

לחשוב לבקש סליחה ולהתפלל על כל המעשים הרעים שעשית, הצום אמור להיות חלק מזה אבל הוא לא הסיבה

העיקרית (שים לב אני מדגיש את זה פעם שניה) לקיום היום הזה.

זה מצחיק אותי כל פעם מחדש כשאני רואה אנשים צמים ואז הולכים לטייל עם הילדים שלהם, או אנשים שחושבים

שכל המשמעות של היום הזה זה לצום ולא לראות , ומעבירים את היום בקריאת ספר...

או יותר גרוע הדתיים "הצדיקים והטהורים" שמוצאים זמן לזרוק אבנים על מכוניות (כנראה זאת הדרך שלהם לבקש סליחה).

דווקא חבל, זה אף פעם לא מזיק מדי פעם לעצור ולחשוב על כל החרא שאתה עושה לאחרים, ולנסות לתקן את זה או לפחות להתנצל.

לא עשיתי בגרות בכלום, ולא אמרתי שזה לא רוב פשוט אמרתי שזה לא יכול להיות מיעוט.

הצום ביום כיפור זה הסיבה העיקרית הצום עצמו מוריד לך את העברות שבין אדם למקום בין אדם לחבירו יום כיפור לא מכפר וגם לא בעניני ממונות

49% זה מיעוט פה אין שום קשר לרוב יחסי ורוב מוחלט בכל מצב הם מיעוט מעוט גדול ודומיננטי אבל עדין מיעוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שבאמת לא עשית את הבגרות באזרחות... או שזה ירד במיקוד?

מה קשור רוב יחסי? רוב יחסי זה הרוב שבין הנוכחים כלומר אם יש 3 חברי כנסת באולם 2 אומרים בעד ואחד נגד ההצעה עוברת אפילו שהם לא רוב מוחלט הם כן רוב יחסי כלומר מעל 50 אחוז מבין הנוכחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב=גדול ממחצית תבדוק במילון ככה זה

אתה מדבר על רוב מוחלט!

כאשר ישנם למשל 3 קבוצות.

האחת 49%, השניה 20% והשלישית 31% = 49% היא רוב, רוב יחסי, זה בכל זאת רוב!

אלה מושגים בסיסיים ביותר, עצוב לדעת שאתה לא יודע להבדיל ביניהם :-\

הצום ביום כיפור זה הסיבה העיקרית הצום עצמו מוריד לך את העברות שבין אדם למקום בין אדם לחבירו יום כיפור לא מכפר וגם לא בעניני ממונות

49% זה מיעוט פה אין שום קשר לרוב יחסי ורוב מוחלט בכל מצב הם מיעוט מעוט גדול ודומיננטי אבל עדין מיעוט

דרך אגב, כל הצום, והתפילה וכו' הם לא מעניינים את האלוהים שלכם, תקראו את הפרקים של מוסר ופולחן ותבינו ::)

איך אני מת על הערסים הוואנאביז האלה שבאים עם כיפה\טלית וזורקים במקביל כיסאות, מקללים ורבים, וכשמגיע יום כיפור, הם אפילו באותו יום רבים אבל הולכים לבית כנסת לכפר על מעשיהם.

רצוי מאוד שתבינו שהאלוהים שלכם רוצה מוסר ולא פולחן ::) לפני שאתה מתפללים אליו, התנהו באופן מוסרי והתנהגות נאותה אל הזולת וזה יותר חשוב.

אני? אני אתאיסט.

(ולא, זה לא אמר שאני רב ומקלל את כל העולם ואחותו ::) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על רוב מוחלט!

כאשר ישנם למשל 3 קבוצות.

האחת 49%, השניה 20% והשלישית 31% = 49% היא רוב, רוב יחסי, זה בכל זאת רוב!

אני יודע את המושגים מצויין הקבוצה הגדולה ביותר תהיה רוב רק אם יש לה מעל ל50%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה רוב מוחלט!

אם יש לך אחת שנמנעת - למשל 20 אחוז.

ואחד נגד שזה למשל 31 אחוז

ואחת בעד - 49 אחוז

אז לבעד יש רוב

מה אתה לא מבין?

נכון זה בדיוק מה שאני אומר יש מעל ל50% שאמרו בעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הוא תמיד יחסי, השאלה היא למה הוא יחסי, יש רוב שהוא יחסי ליחידה השלמה (כלומר ל 100% ).

ויש רוב שהוא יחסי לשאר הקבוצות, זה הכל.

נכון זה בדיוק מה שאני אומר יש מעל ל50% שאמרו בעד

49 זה לא מעל 50 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור רוב יחסי? רוב יחסי זה הרוב שבין הנוכחים כלומר אם יש 3 חברי כנסת באולם 2 אומרים בעד ואחד נגד ההצעה עוברת אפילו שהם לא רוב מוחלט הם כן רוב יחסי כלומר מעל 50 אחוז מבין הנוכחים

[br]פורסם בתאריך: 24.03.2007 בשעה 14:30:55
בכלל איך זה קשור לדיון שלנו :silly: נחנו בסופו של דבר מדברים על אותו דבר רק שהאתם לא מבינים שאני צודק ואני מבין שאתם טועים ;)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הוא תמיד יחסי, השאלה היא למה הוא יחסי, יש רוב שהוא יחסי ליחידה השלמה (כלומר ל 100% ).

ויש רוב שהוא יחסי לשאר הקבוצות, זה הכל.

49 זה לא מעל 50 .

כשאתה אומר הרוב ליחידה שלמה ל100% - קוראים לזה רוב מוחלט.

ורוב לקבוצות חלוקות - רוב יחסי.

מה לא ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...