ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 29 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

אני מעדיפה להיות מנקת רחובות בנורווגיה ולא שרת פנים כאן.

אז יאללה, את מוזמנת ללכת

נשבר הז** כבר לשמוע אותך מתבכיינת כל פוסט שני שלך כמה חרא בארץ וכמה טוב בגרמניה/אירופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שנשבר לשמוע את כל הנאצים שבוכים שהיהודים הרסו להם את המדינה? או את היהודים באירופה שטוענים שהממשלה לא עושה מספיק בשבילם? ::)

נו יאללה, תביאו לי דרכון אירופאי ואני עפה מפה. לי אין שום כוונה להשאר פה, אני רק יושבת על המזוודות ואני חושבת שאם אתם כל כך שונאים גויים כמוני, אז אתם צריכים להגיד לי תודה שאני לא רוצה להיות פה לפחות כמו שאתם לא רוצים אותי כאן וצריכים לעזור לי לעזוב. נשמע הוגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנשבר לשמוע את כל הנאצים שבוכים שהיהודים הרסו להם את המדינה? או את היהודים באירופה שטוענים שהממשלה לא עושה מספיק בשבילם? ::)

זאת הדרך שלך להתחמק, להכניס את הנאצים/השואה בדלת האחורית?

מה זה בכלל קשור למה שאמרתי?

בסה"כ ציינתי עובדה, כל תגובה שניה שלך היא על כמה חרא פה וכמה טוב בגרמניה

תתבגרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כן, להכניס את השואה/נאצים לכל חור. ממי אתה חושב שלמדתי את זה?

תיקח רגע נשימה עמוקה ותחשוב שאיך זה שזה בסדר שבישראל אסור יהיה ל"גויים" להתחתן ולהתגרש ולהקבר כמו בני אדם ואם זה היה קורה בכל מקום אחר בעולם ליהודים אז היהודים היו עושים fucking shitstorm. לא הבנתי. בגלל שעשו ביהודים שואה אז ליהודים מותר? אני לא סתם ממורמרת מהמצב. אני ממורמרת מסיבות מאד אמיתיות ומוצקות וגם מוצדקות. אם אתה היית מקבל כזה יחס, אתה לא היית כועס? אבל מה אכפת לך, זה לא המצב.

תגיד לי עכשיו, אבל באמת. אתה סבלת פעם מגזענות? נרדפת? זכויותיך נפגעו פעם בגלל שאתה יהודי? תגיד את האמת. נו, אז כיצד השבע יבין את הרעב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח רגע נשימה עמוקה ותחשוב שאיך זה שזה בסדר שבישראל אסור יהיה ל"גויים" להתחתן ולהתגרש ולהקבר כמו בני אדם ואם זה היה קורה בכל מקום אחר בעולם ליהודים אז היהודים היו עושים fucking shitstorm. לא הבנתי. בגלל שעשו ביהודים שואה אז ליהודים מותר? אני לא סתם ממורמרת מהמצב. אני ממורמרת מסיבות מאד אמיתיות ומוצקות וגם מוצדקות. אם אתה היית מקבל כזה יחס, אתה לא היית כועס? אבל מה אכפת לך, זה לא המצב.

תגיד לי עכשיו, אבל באמת. אתה סבלת פעם מגזענות? נרדפת? זכויותיך נפגעו פעם בגלל שאתה יהודי? תגיד את האמת. נו, אז כיצד השבע יבין את הרעב?

אני כן ודווקא בגלל זה חשוב להשאיר את מדינת יהודית עד כמה שאפשר ולא להכניס לפה גויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמור להתנצל שנולדתי בארץ?

שאני יהודי?

מה זה קשור לבכיינות שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן ודווקא בגלל זה חשוב להשאיר את מדינת יהודית עד כמה שאפשר ולא להכניס לפה גויים

אז נעשה עסקה.ניקח את כל היהודים ונעביר אותם בכוח לישראל ונאסור על היציאה מפה הולך?

זה לא עובד רק לצד שלך.אם אתה רוצה לפגוע באחרים אז הלפחות זה שגם אתה תיפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נעשה עסקה.ניקח את כל היהודים ונעביר אותם בכוח לישראל ונאסור על היציאה מפה הולך?

זה לא עובד רק לצד שלך.אם אתה רוצה לפגוע באחרים אז הלפחות זה שגם אתה תיפגע.

ואלה אם אתה תעזוב תארץ כן בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמור להתנצל שנולדתי בארץ?

שאני יהודי?

מה זה קשור לבכיינות שלך?

מה זה קשור?

שאתה לא יכול לשפוט מישהו שעד שלא חווית מה שהוא חווה.

ואתה בצורה די ברורה לא חווית.

הכי קל להגיד שמישהו בכיין ולשלול אותו במקום

להבין מאיפה הוא בא.

השאלה, למה אתה קורא גויים.

לפי הבנתך גוי זה כל מי שלא יהודי לפי הרבי יצא משליט"א.

למרות שאותם אנשים, ההורים שלהם והסבים שלהם נרדפו בחו"ל כיהודים לכל דבר.

אני הבנתי שאתה עלית מרוסיה נכון?

אני יכול למצוא לך לפחות 4 רבנים שיוכיחו שאתה לא יהודי לפי ההלכה,

אז מה תגיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואלה אם אתה תעזוב תארץ כן בהחלט

עכשיו נהיה ברור לכולם באיזו דעה בדיוק אתה דוגל של הנאצים.

אבל הי אם תיתן לי ולכל מי שרוצה לעזוב דרכון והחזר כספי אני מבטיח לך שלא נתנגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נהיה ברור לכולם באיזו דעה בדיוק אתה דוגל של הנאצים.

אבל הי אם תיתן לי ולכל מי שרוצה לעזוב דרכון והחזר כספי אני מבטיח לך שלא נתנגד.

אני אתנגד, אני רוצה להשאר פה :)

ואמנם סבלתי מגזענות נגד רוסים כשהייתי קטן, אבל

אני מתרועע עם אנשים מעט יותר שפויים ממה שיש כאן בפורום הספציפי הזה.

לכן אני לא מודאג וגם אתה לא צריך להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה, למה אתה קורא גויים.

לפי הבנתך גוי זה כל מי שלא יהודי לפי הרבי יצא משליט"א.

למרות שאותם אנשים, ההורים שלהם והסבים שלהם נרדפו בחו"ל כיהודים לכל דבר.

אני הבנתי שאתה עלית מרוסיה נכון?

אני יכול למצוא לך לפחות 4 רבנים שיוכיחו שאתה לא יהודי לפי ההלכה,

אז מה תגיד?

טוב תראה יש שטח אפור שעליו אני לא מדבר (מצב של אבא יהודי) אבל כל מצב אחר אני מחשיב גוי מוחלט שלא צריך לקבל פה אזרחות לפי חוק השבות ועדיף שלא יקבל אזרחות כלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה הוא בהחלט לא מיקרוקוסמוס מייצג של המצב (שאני נתקלתי בו לפחות, היתה גזענות מסויימת, אבל היא היתה לכל העדות, לרוסים זה היה בולט יותר כי הם היו חדשים יחסית פה - ומספרם רב, 1/5 מהאוכלוסיה באותם ימים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיקו להשתמש במילה "גוי", אתם פשוט לא משתמשים בה נכון, והיא נהפכה למילת גנאי.

כמו שאמרתי בעבר, מי שלא יהודי אין לו מה לחפש פה.

יש מדינות הרבה יותר טובות בשבילכם ואני בכלל לא מבין איך הגעתם לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתנגד, אני רוצה להשאר פה :)

ואמנם סבלתי מגזענות נגד רוסים כשהייתי קטן, אבל

אני מתרועע עם אנשים מעט יותר שפויים ממה שיש כאן בפורום הספציפי הזה.

לכן אני לא מודאג וגם אתה לא צריך להיות.

לא נראה לי שיש פה הרבה גזענים בפורום, בינתיים זה רק האידיוט (חצי) "מהנדס" והגזען השני שנשמע כמו

פעיל KKK, כלכך גזען וטיפש שלא טרחתי לענות לו אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...