ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 27 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

כשאתה אומר הרוב ליחידה שלמה ל100% - קוראים לזה רוב מוחלט.

ורוב לקבוצות חלוקות - רוב יחסי.

מה לא ברור?

כמובן שזה ברור, פשוט ניסיתי להסביר לו את זה בדרך קצת שונה.

ברור לחלוטין זה מה שאמרתי

אז למה אמרת את זה:

אני יודע את המושגים מצויין הקבוצה הגדולה ביותר תהיה רוב רק אם יש לה מעל ל50%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב מספיק, אתה כלכך טיפש שזה כבר עצוב.

פרשתי מהדיון.

RK תן לו אזהרה הוא מעליב אותי כל הזמן :(

אם יש לך בעיות עם לודיקה אז לך תלמד קצת לוגיקה אם אתה לא מסוגל אז אתה הוא הטיפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה באנשים כמוך, שהם תמיד מחפשים פורקן ומפלט לבעיות שלהם

במיעוטים הקיימים במדינה(לא שעולים מרוסיה במדינה זה מיעוט, להיפך, אבל הם שונים).

אני לא נתקלתי ביותר מדי אנשים אינטילגנטיים ומלומדים שיש להם בעיה עם מיעוטים בארץ.

הבעיה שאתה חושב שאנחנו כן יכולים לפתור לכולם את הבעיות-גם ללא יהודים ,ועוד אתה רואה שאני מסווג את זה כגזענות, נדמה לי שאתה הוא זה שזורק סיסמאות.

אין לי בעיה בכלל שיהיו פה מכל המינים והגזעים וכולי כמו בארה"ב אבל לא על חשבון המדינה שלי.

וזה מה שקורה אם לא שמת לב.

עוד דבר יותר "יפה" זה יהודים שחושבים שהם טובים יותר מכאלה שלא יהודים.

מעניין מאיפה זה בא..

ואתה גם טעית כמו זה שלפניך-אין קשר לגזענות אלא לאינטרס טהור ושימור עצמי.

נשאל אותך שאלה-אתה מעדיף לקדם את המהגרים הלא יהודים על חשבון התקציבים שיבואו לאמהות חד הוריות, פנסיות שנגמרו טרם זמנם, תיקצוב הבטחון השוטף, מתקני טיהור ומיחזור, מלחמה בשחיתות, שמירה על האקולוגיה, העלאת שכר המינימום,הורדת המיסים,הורדת מחיר הדלק..וכולי וכולי..?

לזה אני מתכוון שיש יהודים ששונאים את עצמם הם מעדיפים לפתור לאויבים שלהם(ואני לא מדבר על עובדים זרים) את הבעיות שלהם מאשר לעזור לעצמם קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאתה חושב שאנחנו כן יכולים לפתור לכולם את הבעיות-גם ללא יהודים ,ועוד אתה רואה שאני מסווג את זה כגזענות, נדמה לי שאתה הוא זה שזורק סיסמאות.

אין לי בעיה בכלל שיהיו פה מכל המינים והגזעים וכולי כמו בארה"ב אבל לא על חשבון המדינה שלי.

white power, white power, white power!

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

white power, white power, white power!

רואים מה הגיל שלך לפי התגובה שלך.

שתתחיל לשלם על הדברים שאתה עומל עליהם חצי מהחיים שלך-אז תדבר.

שתוריד מאיכות החיים שלך בשביל הבדואים הערבים הפיליפינים ושאר המיעוטים שמתרבים פה, אז תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הגיל שלי רשום בפרופיל שלי.

ב. אני עובד משרה מלאה בחברת תקשורת גדולה בישראל, משתכר

בצורה עצמאית לגמרי ומפרנס את עצמי מכל בחינה.

ג. אני חלק מה"מיעוטים" שהזכרת פה, אז איך אני בדיוק חי על חשבונך

לפי סעיפים א' ו-ב'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שכל החכמולוגים האלו טוענים שיש פה מלא גויים שחיים על חשבונם אבל מעולם לא פגשו אחד פנים מול פנים? תמיד אלו שהם פוגשים הינם עובדים ומפרנסים את עצמם, לעומת מאות את אלפי הפרזיטים היהודים שאינם עושים זאת, הם שוכחים. "זה בסדר, מותר להיות פרזיט אם אתה יהודי. על הגב שלי ושל כולם. כי להיות יהודי ועובד ה' זה ערך עליון יותר מלהיות בנאדם ולהיות לקחת אחריות לפרנסתך ולפרנסתם וחינוכם של 12 הילדים שלך". :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא שוב ותבין שלא אמרתי שכל היהודים כאלו. מה כן, יש יהודים שאוהבים להצביע על העולים מחבר העמים ולצעוק "גויים פרזיטים" ולהתעלם ממגזר שלם שאינו גויי ובאמת פרזיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כן, יש יהודים שאוהבים להצביע על העולים מחבר העמים ולצעוק "גויים פרזיטים" ולהתעלם ממגזר שלם שאינו גויי ובאמת פרזיט.

איך לקרוא לאם חד הורית ולקידום המדינה אפשר לקרוא פרזית רק גויים כמוך יודעים.

איך הפכת אותי לפרזיט ואת כל היהודים לפרזיטים גם צפוי ומקובל מאוד בימי הביניים לקרוא ליהודים כך.

אפילו הבדואים המסכנים הם לא פריזיטים נכון?

רק החרדים הם פרזיטים?

ואת שקיבלת דירות בחצי מחיר ...

ברור שאותם כפויי טובה כגון החצופים שכאן הם אלו שיתרעמו על אפליה וקיפוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, לא קיבלתי כלום. אבל קיבלתי מלא מכות, יריקות בפנים, השפלות, הטרדות ותקיפות מיניות. שאני אמשיך?

מתאים לך להפנות אצבע מאשימה לעבר בדואים. אז זה שגם במגזר הזה יש פושעים ופראזיטים זה אמור לגרום לך ולחברים שלך להראות יותר טוב?

ובגלל בעיות תחביר (אצלך, לא אצלי), לא הצלחתי להבין דבר אחד מן המשפט הראשון שכתבת, ובמשפט השני או שסילפת את דבריי, או שאתה לא משכיל דייו כדי להבין את דבריי. (שוב), אני חוזרת. לא הפכתי את כל היהודים לפרזיטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שפרזיטים חסר בכל עדה זה קודם כל.

דבר שני, זה שיהודים, יותר נכון ישראלים, מפנים אצבע מאשימה כלפי מגזרים מסויימים,

זה גם לא נכון תמיד.

אבל מצד שני, זה שאני יהודי/ישראלי לא אומר שזה לא בסדר מבחינתי לבטא תיסכול

לגבי אנשים שגורמים למדינה הזאת להיות מקום פחות טוב לגור בו.

יש הרבה מאוד אנשים דתיים וחרדים שהם נהדרים עם תובנת חיים עמוקה.

אני לא יודע איפה גדלת בישראל, שסבלת כ"כ, אמנם אני מאמין לך לחלוטין וזה גם הגיוני.

מצד שני, אני לא חושב שניתן לשפוט את כל הציבור הישראלי על זה שיש בנינו נבלות, זה בדיוק

מה שעושים פה כל החברה הבורים שמגדפים זרים ומתארים כאילו הם כל הבעיות שלהם ובלעדיהם היה כאן טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא שוב ותבין שלא אמרתי שכל היהודים כאלו. מה כן, יש יהודים שאוהבים להצביע על העולים מחבר העמים ולצעוק "גויים פרזיטים" ולהתעלם ממגזר שלם שאינו גויי ובאמת פרזיט.

מה שכן הגוים מברית המועצות בעלי סיכוי יותר טוב להיות נבלות מאשר יהודים כי הם בטח לא מרגישים פה כשיכים(או פחות שיכים) וכן יש יותר סיכוי שהם עלו לפה לתועלת אישי בלבד ובאפשרות הרשונה הכדאית שתהיה להם הם ימכרו את המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...