ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 35 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

טוס לאיראן, תגיד לנו אם יותר טוב לך שמה.

ד"א אני פותח paypal לתרומות בשביל Classified שהוא סוף סוף יוכל לחזור לחור שהוא זחל ממנו, כל המעוניין לתרום שיפנה אלי לפרטי*

*this is not a scam. i assure you, it has to do with my planed trip to Spain, or with me needing a big ass flat screen TV in my bedroom

אני מבין שלצפות ממך להגיד משהו חכם אי פעם זה יותר מדי.

במיוחד במדינה שמודגש בחוק שלה שהיא יהודית תוך כדי שימור שיוויון עם הגויים.

אבל -נדמה לי שכתוב יהודית לפני שיוויון עם הגויים.

עוד פעם גויים?

טוב יהודון תספר לנו באיזה חוק זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבא שלי יהודי יא אינפנטיל מהלל תורת גזע שכמוך.

גם את משתתפת בסרט של לב?

אולי צריך להזכיר לך - יהדות לא עובדת כמו נצרות, ואבא יהודי לא עושה אותך יהודיה.

עכשיו תקראי את זה שוב בלי הרפלקס "אבל היטלר אמר..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא בקלות.

אם זה בסדר להפלות לא יהודים במדינת , היינו לא לתת להם להנשא, קבורה במקומות אחרים מאשר היהודים הכשרים וכהנה וכהנה, מדוע לא ינקטו בצעדים דומים נגד יהודים במדינות אשר רובן נוצרי?

למשל, אפשר להעביר חוק, שכל היהודים (או למשל כל מי שלא נוצרי) לא יוכל לגור היכן שגרים הנוצרים, ויקומו "מקומות מיוחדים" אשר רק בהם יוכלו לגור אנשים אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום classified

אני מאמין שאינך רואה עצמך כיהודי ובעצם נוסף לכך אתה אינך יהודי

תאמין לי אני מעדיף שאנשים שהם כביכול אינם יהודיים (רק אבא יהודי) יחיו בארץ מאשר שונאים כמוך

חזרת על משפט עשרים אלף פעם ואני אחזור על דברי שנית

יהודי - ציוני רואה במגילת העצמאות כחוק !

זה הבסיס שלנו

הערבים הישראלים יכולים להגיד שאנחנו לא מדינה יהודית כי מגילת העצמאות היא כלום בעיניהם

אם המדינה שלנו לא תמשיך להתקיים כמדינה יהודית נושמד!

סוף סיפור נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא בקלות.

אם זה בסדר להפלות לא יהודים במדינת , היינו לא לתת להם להנשא, קבורה במקומות אחרים מאשר היהודים הכשרים וכהנה וכהנה, מדוע לא ינקטו בצעדים דומים נגד יהודים במדינות אשר רובן נוצרי?

למשל, אפשר להעביר חוק, שכל היהודים (או למשל כל מי שלא נוצרי) לא יוכל לגור היכן שגרים הנוצרים, ויקומו "מקומות מיוחדים" אשר רק בהם יוכלו לגור אנשים אלו?

תפסיק להתמם. חוקי קיימים כמעט 60 שנה, לא מאתמול. ובכל מקרה, זכותה של כל מדינת לאום להפלות לטובה את הלאום הספציפי שלה. זכותה. גם יפן מעניקה אזרחות רק לעולים ממוצא יפני, אז מה, גם היפנים גזענים מרושעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום classified

אני מאמין שאינך רואה עצמך כיהודי ובעצם נוסף לכך אתה אינך יהודי

תאמין לי אני מעדיף שאנשים שהם כביכול אינם יהודיים (רק אבא יהודי) יחיו בארץ מאשר שונאים כמוך

חזרת על משפט עשרים אלף פעם ואני אחזור על דברי שנית

יהודי - ציוני רואה במגילת העצמאות כחוק !

זה הבסיס שלנו

הערבים הישראלים יכולים להגיד שאנחנו לא מדינה יהודית כי מגילת העצמאות היא כלום בעיניהם

אם המדינה שלנו לא תמשיך להתקיים כמדינה יהודית נושמד!

סוף סיפור נקודה.

זו ההגדרה הכי מוזרה ששמעתי ליהודי בחיים שלי.

אם יהודי תחת הגדרתך רואה במגילה כחוק הוא פשוט יהודי טיפש כי היא אינה החוק.

מה הקשר לערבים עכשיו?

כל אדם שיש לו מוח ויודע דברים מעבר למה שהטיפו לו רבבונים יכול לגלות שהיא אינה חוק אלא פיסת נייר שכתבו כמה אנשים שתיארו איך לדעתם צריכה להיראות.

השווה של פיסת הנייר חסרת כל ערך חוקי לחוקה האמרקנית היא מעשה טיפשי שמלמד על חוסר ההבנה ואטימות מוחלטת מן העולם.

תפסיק להתמם. חוקי קיימים כמעט 60 שנה, לא מאתמול. ובכל מקרה, זכותה של כל מדינת לאום להפלות לטובה את הלאום הספציפי שלה. זכותה. גם יפן מעניקה אזרחות רק לעולים ממוצא יפני, אז מה, גם היפנים גזענים מרושעים?

יפן מעניקה רק לאנשים ממוצא יפני אזרחות?

אם תמשיך לשקר זה לא יהפוך את הטענה שלך למוצדקת.

אז זכותה של גרמניה הנאצית בזמנו היה "לנקות" יהודים משטחה?

אפליה?מה פתאום הכל מותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת.

יש הבדל בין לא לתת למישהו להפוך לאזרח לבין להפוך אזרח לאזרח מדרגה ז'.

וד"א, אתה מחזק את מה שאמרתי. כלומר מותר לגרמניה למשל שבה הרוב נוצרי, לומר שכל הלא נוצרים יוכלו לגור במקומות ספציפיים בלבד, ולא ליד נוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו ההגדרה הכי מוזרה ששמעתי ליהודי בחיים שלי.

אם יהודי תחת הגדרתך רואה במגילה כחוק הוא פשוט יהודי טיפש כי היא אינה החוק.

מה הקשר לערבים עכשיו?

כל אדם שיש לו מוח ויודע דברים מעבר למה שהטיפו לו רבבונים יכול לגלות שהיא אינה חוק אלא פיסת נייר שכתבו כמה אנשים שתיארו איך לדעתם צריכה להיראות.

השווה של פיסת הנייר חסרת כל ערך חוקי לחוקה האמרקנית היא מעשה טיפשי שמלמד על חוסר ההבנה ואטימות מוחלטת מן העולם.

יפן מעניקה רק לאנשים ממוצא יפני אזרחות?

אם תמשיך לשקר זה לא יהפוך את הטענה שלך למוצדקת.

אז זכותה של גרמניה הנאצית בזמנו היה "לנקות" יהודים משטחה?

אפליה?מה פתאום הכל מותר !

כמו שאמרתי רק יהודי אמיתי יראה במגילת העצמאות כחוק כרגע עד לביסוס החוקה

אתה לא תראה כי כנראה נכנס לך ג'וק לראש או שאינך יהודי

מגילת העצמאות היא הבסיס לחוקה שבדרך וכרגע היא חוק בשבילנו

וחוץ מזה בכל החוקי היסוד בישראל מצויינת מדינת כמדינת היהודים

מה ששם אותנו כמדינה יהודית על פי החוק לפני החוקה

[br]פורסם בתאריך: 28.03.2007 בשעה 13:17:11

כמובן בחוקי יסוד
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו הרצל לא היה יהודי כשר ובטח לא מסורתי.

הכל מבוסס על ציונות ועל זה שהייתה שואה, בלי רצח העם הנתעב של הגרמנים, היית עדיין מדבר ערבית.

איזו הוכחה יש לך שאתה יותר יהודי מהסטניסלב או האלכס הנ"ל?

זה לא קצר וקולע, זה גזעני ומטומטם.

אני שם לב שכל מפגר שמגיב פה עם השטויות הגזעניות שלו הוא פשוט אידיוט חסר השכלה!

לריקוס, יש בעיות תחביר.

זובי דובי, לא יודע היסטוריה.

אש"ל, טוען שהוא לומד בטכניון, אבל הבנאדם סותר את עצמו על ימין ועל שמאל.

עליך בכלל אין מה לדבר, על זה נאמר nosterDUMBass.

תבין טפשון, מאז תחילת הת'רד אני מדבר על הציונות בערך עליון לאזרח (מנקודת מבטי האישית לפחות) אני מייחס למתבוללים/לא יהודים/יהודים על הנייר/סובייטים... שעלו בשנות ה-90 מעמד של "לא ציוניים" לפני שאני מיחס להם מעמד של לא יהודים, מכיוון שאני מנסיוני הקצר מצאתי קשר הדוק בין הזיקה לדת לבין הזיקה לציונות אני מכליל וקובע שהעולים שלא עלו מטעמי יהדות אינם חשים כל קשר לציונות ולמדינת כמדינה לאומית יהודית, מבחינה דתית יותר כופר ממני אין ואני לא שומר מצוות ע"פ ההלכה יותר מכל חילוני או גוי שחי בארץ, אבל, יש לי מורשת יהודית ואני מכיר אותה לפחות בבסיסה, היא יקרה לי וחשובה לי והזהות שלי היא ישראלית-ציונית.

אתה יכול לומר את זה על כל העלייה ? לא... ממש לא, קיום מלא של אורח חיים רוסי על אדמת מדינת ישראל וגם אם נזניח את מאפייני הדת, גם מאפיינים לאומיים לא תמצא שם אז אל תתכחש, אם באוכלוסיה האזרחית אחוז אי הגיוס כולל חרדים,פטורים נפשית/רפואית ספורטאים מצטיינים וכו'... עומד על 40 אחוז. באוכלוסיה מקרב חבר העמים 70 אחוז לא מתגייסים, מעבר לזה העלייה מנצלת את כוחה עקב גודלה ומתחת לפני השטח הרוסית מקבלת מעמד של שפה רשמית וזה ממש לא מקובל על אף אחד כי לא זכור לי שבמשפחה שלי היו בזמנו עלוני פרסום בבולגרית או ערוץ בשפה הזו או אפשרות לבצע בחינת בגרות בשפה הזו, נכון זה נחמד ונח, אבל אם האתיופים לא מקבלים פרסומות באמהרית, ערוץ באמהרית ומבחני בגרות באמהרית למה לכם מגיע ?

ומזל שהחוק מגביל אחרת כל היום הייתי שומע רוסית.

בנוסף לזה, אף אחד לא הכריח לא את הסבים שלא ולא את ההורים שלי לעברת את השם, אז לכל אלו שטענו ("יורי-רועי") איפה הם ? איפה יורי שעברת את שמו לרועי ?

בעבודה הקודמת שלי עבדתי עם 3 אמהות רוסיות, 2 מהן נתנו לילדים שלהן שמות לא עבריים ואחת קראה לבן שלה דניאל שזה שם דיי נפוץ ובינ"ל אבל כנראה שהיא כוונה לשם עברי שלא נשמע זר, למה ?!?! למה? מה ההתבדלות הזו? אם אנחנו לא טובים לכם בתרבות ובאורח החיים למה באתם ?

ולמה אותן אמהות שולחות את הילדים לגן רוסי ? נכון שלמידת שפה נוספת היא חשובה אבל לא ברור שבגיל 3-4 הילד יגיע לגן חובה ולא ידע לתקשר עם בני גילו ? הוא יחטוף הלם!

למה אחרי 9 שנים בארץ בני נוער מדברים בינהם רוסית ? איפה היורי-רועי אה ?! איפה ?

למה אחרי 9 שנים בארץ אשה בת 50 לא יכולה ללמוד עברית בסיסית וצריך לתקשר איתה באנגלית !?

למה אוקראיני שיצא לי להכיר יכל לעלות בגיל צעיר ולשרת את המדינה אבל התחתן עם גויה, עלה עם כולם לפה, נחת מהמטוס לבית חולים כי יש לו מום בלב, נפטר... ועכשיו שירותי הרווחה צריכים לדאוג למשפחה שלו שכמובן ... אזרחים מן השורה.

lev0 קרא את כל מה שרמשתי ואם עדיין אתה לא מסכים איתי פשוט תתאבד! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאפשר להגיד שכשעליתי פה דווקא מאד רציתי להשתלב, לקיים מסורת. עד גיל מסויים התעקשתי שיחגגו את החגים בבית כמו שצרייך ואפילו הלכתי עם סבתא שלי לבית כנסת בימי שישי-שבת, ואני מניחה שאם לא היחס וכל הבולשיט של "טהרת הגזע" והאיסור חיתון/קבורה, הייתי מתחתנת, כמו כולם, עם יהודי ומגדלת את הילדים שלי כמו יהודים אבל עכשיו כשאני רואה יותר לעומק כמה היהדות מנסה להבדיל את עצמה בנושא הדתי והגזעי, אני מתקשה לראות את ההבדל בין זה לגזענות נטו. להתגייר מעולם לא רציתי, פעם כי חשבתי שאני יהודיה מספיק, עכשיו זה כי אני מרגישה שהסובבים אותי חושבים שאני פחות בנאדם מהם כי אמא שלי לא יהודיה.

בשבילך להתגייר זה כלום.

אולי את רואה את היהדות כגיזענית, כי אחרים מראים לך אותה ככה, אבל זה בכלל לא נכון!

באף מקום לא כתוב שלא יהודי נחות מאשר יהודי, וזה שטיות להציג את זה ככה.

יהדות לא גזענית ולא מתפחת פרזיטים, את רואה רק (כמו שאני אוהב לקורא לזה) את "היהדות המעוותת".

מצטער להגיד לך, אבל אף פעם לא יצא לך להכיר את היהדות האמיתית (כי באף מקום לא מלמדים אותה).

עכשיו, אם תסלחי לי, אני הולך לנקות את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...