ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 31 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

איך אני אוהב את ההשוואות האלה...

תביני, ליהודים אין את הפריבילגיה להשתלב בעם אחר. להתגייר - כל אחד יכול. את מתעקשת לצעוק קיפוח במקום לעבור תהליך פורמלי ולגמור עניין, זה עניינך. אבל את לא יכולה לשנות מדינה מהיסוד כי ככה יותר נוח לך.

מה אתה חמור?

מה זה "כי ככה נוח לך"?

זה זכויות בסיסיות שאנו לא מקבלים!

טוב אני כבר נוכחתי לדעת מה אתה בנושאים קודמים.

אז אני לא מתפלא או משהו.

RK מה החלת לצאת לחופש? איפה אתה?

לא סתם RK לא מתערב לצידך, הדיעות שלך סתומות להחריד.

מגיע לך שיקללו אותך בפרהסיה ולא רק בפורום של מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה קשור לעניין פה? המדינה קודם כל לא חיבת לאף אחד שום דבר דבר שני אני חושב שהמדינה צריכה לתת לו קבורה בכבוד אבל לא בבית קברות יהודי

אוקי הבנתי מאיפה זה בא עכשיו של "כל דבר שהמדינה עושה לך אתה צריך לנשק לה את התחת על זה".

המדינה לא צריכה לתת כלום לאזרח?

או שאתה איזהו סדו מאן או שפשוט אתה לא יודע דברים בסיסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי מאיפה זה בא עכשיו של "כל דבר שהמדינה עושה לך אתה צריך לנשק לה את התחת על זה".

לדעתי כל האנשים ההגיוניים צריכים לפרוש מלהגיב פה, אין עם מי לדבר.

אז למה לטרוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר על מה שאמרתי(ולא בי)-פה זה לא ארה"ב, ששם בחוקה כתוב שזו מדינה לכולם.

פה זה -ארץ היהודים, בגלל שבכל מקום אחר בעולם מתנהגים אליהם בדיוק כמו שוינטיר אמרה.

אולי כל העולם חושב שאנחנו צריכים להתנצל על הנקודה הזאת, שאנחנו יהודים ואנחנו רוצים מקום לעצמנו, אולי אנשים חושבים שבגלל שקורה להם משהו רע בארץ הזאת אז הם יכולים להשליך הכל על המוצא שלנו -בגלל שאנחנו יהודים.

אף אחד לא אמר לכם עופו, זה מדינה סוציאליסטית וזרים במדינה מקבלים יותר זכויות לפעמים מיהודים!(כמו שהערבים יכולים להוליד במעונות של אחיות ויהודים לא).

רק מה, יש לי תחושה שזה לא מספיק לזרים שכאן בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט נמאס כבר לשמוע את ההתבכיינות שלך בכל ת'רד וזאת הסיבה היחידה שכתבתי מלכתחילה מה שכתבתי

ונדמה לך שהייתי מתלוננת כל כך הרבה אם לא הייתי מקבלת כזה יחס?

איך אני אוהב את ההשוואות האלה...

תביני, ליהודים אין את הפריבילגיה להשתלב בעם אחר. להתגייר - כל אחד יכול. את מתעקשת לצעוק קיפוח במקום לעבור תהליך פורמלי ולגמור עניין, זה עניינך. אבל את לא יכולה לשנות מדינה מהיסוד כי ככה יותר נוח לך.

אה, הבנתי. כולם צריכים לקבל אתכם כמו שאתם וזאת אני שצריכה להתגייר. איזה הגיון מופלא יש לכם. אז שגם הרצל יתגייר.

למה שהיהודים בגולה לא יתנצרו אם הם מסרבים לעלות לארץ? לשמור מסורת? שישמרו בישראל.

נמאס לי מההתנשאות הזאת. "אנחנו יותר טובים משאר העמים", נשמע לי כמו "אנחנו גזע עליון".

הפכו את המדינה לפרה קדושה ולא שמו לב איך השחיתות, הפוליטיקאים, הממסד הדתי וכל שאר הנבלות כבר שחטו אותה. לא רק זה, אותם האנשים שחושבים שצרייך לקבל כל בעיטה באהבה, לא יקומו ויעשו מעשה כדי לשנות את פני הדברים לטובה ולהחזיר לישראל את הכבוד שלה (החינוך הגבוה, הצבא החזק והממושמע, דרך ארץ וכיו"ב...). נראה לי בידיוק כמו אותם אנשים שילכו כצאן לטווח, כי יותר קל לשבת על התחת ולא לעשות כלום ולהגיד לכל מי שלא מרוצה "סעו מפה!". מה כן, לא צרייך גם לחפש כל היום מה המדינה צריכה לעשות בשבילך. קנדי אמר פעם "אל תשאלו מה המדינה יכולה לעשות בשבילכם, תשאלו מה אתם יכולים לעשות בשביל המדינה". אנשים פה מתעצלים ללכת עד לפח אשפה וזורקים זבל בכל מקום, קשה לי להאמין שהם יעשו משהו.

אני חוזר על מה שאמרתי(ולא בי)-פה זה לא ארה"ב, ששם בחוקה כתוב שזו מדינה לכולם.

פה זה -ארץ היהודים, בגלל שבכל מקום אחר בעולם מתנהגים אליהם בדיוק כמו שוינטיר אמרה.

אולי כל העולם חושב שאנחנו צריכים להתנצל על הנקודה הזאת, שאנחנו יהודים ואנחנו רוצים מקום לעצמנו, אולי אנשים חושבים שבגלל שקורה להם משהו רע בארץ הזאת אז הם יכולים להשליך הכל על המוצא שלנו -בגלל שאנחנו יהודים.

אף אחד לא אמר לכם עופו, זה מדינה סוציאליסטית וזרים במדינה מקבלים יותר זכויות לפעמים מיהודים!(כמו שהערבים יכולים להוליד במעונות של אחיות ויהודים לא).

רק מה, יש לי תחושה שזה לא מספיק לזרים שכאן בארץ.

ממתי הפכה סוציאליסטית? לא היתה פה חיה כזאת מאז שנות ה-50. ולא בכל מקום בעולם מתייחסים רע ליהודים, תתפלא.

גם לי לא ברורה הסיבה מדוע אתם נותנים יותר זכויות לערבים. הם אלו שרוצים לזרוק אתכם לים, לא "גויים" כמונו.

אני אגיד לך משהו... בקום המדינה באו לפה אנשים שלא היו יהודים לפי ההלכה, אלא שהם ראו בעצמם כאלו ואף אחד לא חיטט להם בעץ המשפחתי והם גם לא טרחו להתגייר. איזה אסון! אני חושבת שגם אני הייתי רואה בעצמי יהודיה אם לא היו מזכירים לי כל יום כמה שאני לא והיו מתייחסים אליי כמו לזבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך דבר כזה אם היתה הולך איתי לאותו תיכון לא היו לך חיים קלים

סמוך עלי אם היית הולך איתי לאותו בית ספר, הייתי דואג "להנדס" את הפנים שלך כל בוקר, כי אני כלכך "אוהב" אנשים "טהורים" כמוך.

ואני בטוח שאם הית הולך לתיכון היו לך חיי ממש לא קלים אבל הי שחכתי אתה נשרת מהלימודים אז מי כאן הטיפש?

מה זה שאלה רטורית? בטח שאתה הטיפש.

ודי כבר לענות ברצינות לאנשים הטיפשים האלה שחושבים שכל הלא יהודים כאן זה "The root of all evil" .

בכל מדינה יש את הכמה טיפשים האלה שמאשימים את ההגירה בכל הבעיות שלהם, מדובר באנשים טיפשים

ומלאי שנאה שבטח לא קיבלו זיון יותר משנה ואף אחד לא רוצה להיות חבר שלהם בגלל שהגישה שלהם, ההיגיון המעוות

שלהם הוא הבעיה שלהם לא שלי.

לדעתי האנשים האלה רק מוכיחים שכולנו בני אדם (לטוב ולרע) ושהיהודים לא שונים מהשאר, גם פה יש גזענים טיפשים, וכן

זה די מצחיק לשלול טיעונים של גזענים בעזרת הצגת גזענים אחרים, אבל זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה חמור?

מה זה "כי ככה נוח לך"?

זה זכויות בסיסיות שאנו לא מקבלים!

טוב אני כבר נוכחתי לדעת מה אתה בנושאים קודמים.

אז אני לא מתפלא או משהו.

בלה בלה בלה

"לא מתחשק לי להיות יהודי אבל אני רוצה שיכירו בי כיהודי"

אתה לא מחדש כלום

אה, הבנתי. כולם צריכים לקבל אתכם כמו שאתם וזאת אני שצריכה להתגייר. איזה הגיון מופלא יש לכם. אז שגם הרצל יתגייר.

למה שהיהודים בגולה לא יתנצרו אם הם מסרבים לעלות לארץ? לשמור מסורת? שישמרו בישראל.

נמאס לי מההתנשאות הזאת. "אנחנו יותר טובים משאר העמים", נשמע לי כמו "אנחנו גזע עליון".

דבר אחד אפשר לומר לזכותך, את מומחית בהוצאת דברים מהקשרם. זה לא משנה את העובדה שאת יכולה להתגייר, ליהנות מכל הזכויות האפשריות ולהפסיק עם הbitching הבכייני שלך. היא מדינת היהודים, תפסיקי כבר להלחם בזה. יהודים בגולה היו עושה הכל כדי לקבל הזדמנות כמו שלך, ואת יודעת טוב מאוד שיהודי נשאר יהודי בעיני האנטישמים, גם אם הוא התנצר והתמנה לאפיפיור. העיקר את ממשיכה עם ההקבלות המטומטמות לנאצים, כאילו מישהו פה אמר שהוא יותר טוב ממך. אשכרה תתבגרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהודים?

תלוי מבחינת מי.

מבחינת היטלר? יהודים לכל דבר.

מבחינת אהבלים מפגרים כמוך? טוב...את מי זה מעניין בעצם?

אגב, לפי מיטב זיכרוני, את מפלגת שינוי לא הקים עולה מרוסיה.

למרות שאחד המצעים של המפלגה הזאת היה להפריד דת ממדינה,

אז כשאני אומר "אנחנו" אני אומר אנשים חילוניים שלא רוצים כפייה דתית פה,

ולא מהגרים לא יהודים, ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...