ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 28 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

מה שכן הגוים מברית המועצות בעלי סיכוי יותר טוב להיות נבלות מאשר יהודים כי הם בטח לא מרגישים פה כשיכים(או פחות שיכים) וכן יש יותר סיכוי שהם עלו לפה לתועלת אישי בלבד ובאפשרות הרשונה הכדאית שתהיה להם הם ימכרו את המדינה

תגיד לי, מה יותר שייך בך למדינה הזאת ממישהו אחר שעלה מרוסיה?

אתה חושב שמישהו בעל דיעות קדומות על העלייה הרוסית יפריד אותך ממני?

או מכל עולה רוסי אחר? התשובה היא: לא.

מעניין ת'סבתא שלי גם מה היה לך ברוסיה, גם לנו היה הרבה רכוש, אז?

אני לא יותר טוב מאף אחד לפי המוצא שלי וכמה כסף יש לי, בדיוק כמו שאתה לא.

תכניס את זה כבר לגולגולת העבה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד לי, מה יותר שייך בך למדינה הזאת ממישהו אחר שעלה מרוסיה?

אתה חושב שמישהו בעל דיעות קדומות על העלייה הרוסית יפריד אותך ממני?

או מכל עולה רוסי אחר? התשובה היא: לא.

מעניין ת'סבתא שלי גם מה היה לך ברוסיה, גם לנו היה הרבה רכוש, אז?

אני לא יותר טוב מאף אחד לפי המוצא שלי וכמה כסף יש לי, בדיוק כמו שאתה לא.

תכניס את זה כבר לגולגולת העבה שלך.

מה קשור מי יותר טוב ממי אני רק אומר שגוי במדינה יהודית עלול להרגיש פחות שייך בדיוק כמו יהודי אזרח אמריקאי עלול להרגיש פחות שייך

וגם בנתים פגשתי כמה אנשים נציים ממש שלמרבה הפלא תנחש מאיזה מוצא הם והאם הם יהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור מי יותר טוב ממי אני רק אומר שגוי במדינה יהודית עלול להרגיש פחות שייך בדיוק כמו יהודי אזרח אמריקאי עלול להרגיש פחות שייך

וגם בנתים פגשתי כמה אנשים נציים ממש שלמרבה הפלא תנחש מאיזה מוצא הם והאם הם יהודים

קודם כל, למה שגוי ירגיש פחות שייך פה? אם זה בגלל שאנשים שונאים

אותו על היותו גוי, אז במה הוא בדיוק אשם?

חוץ מזה יש גם אנשים מעדות המזרח שהם יהודים כשרים למהדרין

והם מכחישי שואה(טוענים שהשואה זאת המצאה של האשכנזים), אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, למה שגוי ירגיש פחות שייך פה? אם זה בגלל שאנשים שונאים

אותו על היותו גוי, אז במה הוא בדיוק אשם?

חוץ מזה יש גם אנשים מעדות המזרח שהם יהודים כשרים למהדרין

והם מכחישי שואה(טוענים שהשואה זאת המצאה של האשכנזים), אז?

לגבי החלק כי מדינת מדינה יהודית

ולגבי חלק ב שמעתי עליהם לא פגשתי אותם אבל בכל זאת יש הבדל ענק בין להכחיש שואה לבין להצדיק שואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחשוב על זה רגע, אין הבדל כזה גדול.

מי שמצדיק ניחשב לאנטישמי מובהק, מי שמכחיש ניחשב לטיפש.

איך הגענו לשואה?

לגבי הנושא, אני יודע איפה הבעיה נעוצה...

משרד החינוך הוא הבעיה.

הוא מלמד בצורה כל כך גרוע תנ"ך, אין הסבר למשמעות חיים יהודיים, הרבה טקסטים חשובים נשארים בארון, ולבוגר בית ספר אין לו שום רגש כלפי היהדות (במיקרה הטוב אולי שינאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמצדיק ניחשב לאנטישמי מובהק, מי שמכחיש ניחשב לטיפש.

איך הגענו לשואה?

לגבי הנושא, אני יודע איפה הבעיה נעוצה...

מדינת היא הבעיה.

היא מלמדת בצורה כל כך גרוע תנ"ך, אין הסבר למשמעות "חיים יהודיים", הרבה טקסטים חשובים נשארים בארון, ולבוגר בית ספר אין לו שום רגש כלפי היהדות (במיקרה הטוב אולי שינאה).

לא היתי קורא לזה מקרה טוב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה שגם במגזר הזה יש פושעים ופראזיטים זה אמור לגרום לך ולחברים שלך להראות יותר טוב?

א.זה לא "יש גם", זה קצת כולם.אם בדואי מתפשט על כל החלק של הנגב ולא צריך לשלם אגורה לרשויות לא מיסים ולא בטיח-זה לא פרזיט פה ושם -זה כולם.

אח"כ מתפלאים למה יש כאלה חובות לאותם ברשויות המקומיות הערביות.(שלא נדבר על כך שאין תשתית ואין תוכנית מתאר שזה מקדם את מצבם הביזיוני עוד יותר).

ב. אני מעדיף את החרדים על כל פרזיט אחר, למרות שהם ברובם לא חברים שלי מצטער לאכזב אותך.

ואגב הפרזיטיות שלהם היא תוצאה של דמוקרטיה ולא של דיקטטורה או חוסר צדק משפטי, אז אולי תבואי בטענות לדמוקרטיה שמאפשרת לתקצב את המפלגה בעלות המנדטים.

ג.הרוסים ברובם הם שונאי , פשוט כך, תשאל רוסי מה הוא חושב על הוא יגיד לך שהוא סובל פה-למרות שמצבו פי 100 יותר ממה שחי ברוסיה.

ד. ממה שאני שומע עד עכשיו אני שומע הרבה מאוד שנאה ליהדות, וכל מה שקשור למישהו שהוא לא יהודי, זה די קרוב לחוכמת הגויים שהרביצו בך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן הגוים מברית המועצות בעלי סיכוי יותר טוב להיות נבלות מאשר יהודים כי הם בטח לא מרגישים פה כשיכים(או פחות שיכים) וכן יש יותר סיכוי שהם עלו לפה לתועלת אישי בלבד ובאפשרות הרשונה הכדאית שתהיה להם הם ימכרו את המדינה

נו, כן, כי זה מה שאני עושה עכשיו, נכון? מעניין למה הם הרגישו לא שייכים? אותם אנשים שאתה מכנה גויים, בארצות מוצאם לא פעם כינו אותם "יהודונים מלוכלכים" אז הם באו לפה כי חשבו שכאן יהיה ביתם הלאומי החדש. במקום זה הם קיבלו טיפול דומה למה שאני קיבלתי, אז בטח שהם ממורמרים ויושבים על המזוודות אבל למכור את המדינה? בינתיים מי שדואג לזה הכי הרבה זה השרים שלנו, שרובם יהודים כשרים למהדרין וגם בכירים בצבא כמו מר טננבאום שנסע למדינה עויינת בדרכון מזוייף בשביל לעשות עסקת סמים (או שתגיד לי שזה התקשורת השמאלנית המציאה?). מה שאתה אומר על ה"גויים" בארץ, אני באותה מידה יכולה להגיד על יהודים בגולה, שהם לא מספיק נאמנים למדינות בהם הם חיים והם "מוכרים אותן" והם "פרזיטים" אבל זה יישמע קצת נאצי, לא? תחי הצביעות!

א.זה לא "יש גם", זה קצת כולם.אם בדואי מתפשט על כל החלק של הנגב ולא צריך לשלם אגורה לרשויות לא מיסים ולא בטיח-זה לא פרזיט פה ושם -זה כולם.

אח"כ מתפלאים למה יש כאלה חובות לאותם ברשויות המקומיות הערביות.(שלא נדבר על כך שאין תשתית ואין תוכנית מתאר שזה מקדם את מצבם הביזיוני עוד יותר).

ב. אני מעדיף את החרדים על כל פרזיט אחר, למרות שהם ברובם לא חברים שלי מצטער לאכזב אותך.

ואגב הפרזיטיות שלהם היא תוצאה של דמוקרטיה ולא של דיקטטורה או חוסר צדק משפטי, אז אולי תבואי בטענות לדמוקרטיה שמאפשרת לתקצב את המפלגה בעלות המנדטים.

ג.הרוסים ברובם הם שונאי , פשוט כך, תשאל רוסי מה הוא חושב על הוא יגיד לך שהוא סובל פה-למרות שמצבו פי 100 יותר ממה שחי ברוסיה.

ד. ממה שאני שומע עד עכשיו אני שומע הרבה מאוד שנאה ליהדות, וכל מה שקשור למישהו שהוא לא יהודי, זה די קרוב לחוכמת הגויים שהרביצו בך...

א. בדויים זאת התרבות שלהם. הם חיו בנגב אלפי שנים ותאמין לי, איכות חייהם לא השתנתה בהרבה. עדיין יש להם ממוצע של 110 הדבקות בקדחת מלטה כל שנה (ראה ערך ברוציולוזיס/ברוסאולוזיס), עדיין אין להם כבישים סלולים, אין מים זורמים והילדים שלהם משחקים בקקה של כבשים כי אין להם איך להגיע לבי"ס שנמצא במרחק של 10ק"מ מהם. מצד שני, הם יכלו לבחור להתגורר בישוב קבע ולחיות כמו כולם, אבל הם נשארו נוודים. חוץ מהבעיות של נושא תשלום לראשויות, הם גם גונבים ופורצים ואונסים על ימין ועל שמאל. רצית טרור? קיבלת בנגב.

ב. בטח שאתה מעדיף חרדים על כל פרזיט אחר. הם יהודים כמוך. אפרופו דמוקרטיה, גם היטלר נבחר בצורה דמוקרטית. ודיי כבר לסגידה לדמוקרטיה כאילו היתה ערך עליון. היא לא. זה כל מה שיפה בדמוקרטיה. אם אתה יודע איך, אתה יכול להפוך אותה גם לדיקטטורה או למדינה פונדמנטליסטית וזה מה שנראה לי שהחרדים עושים. אבל במדינה מתוקנת, ציבור שלם בחיים לא היה יושב על התחת ומצפה מכולם לפרנס את הילדים שלו בטענה שהוא "משרת את האלוהים". זה רק ביהדות ככה. יבוטל חוק טל. ללמוד תורה אפשר גם אחרי הצבא ותוך כדי עבודה.

ג. רוסים ברובם שונאי ישראל? אה, נו, בגלל זה הם בטח מתגייסים ליחידות מובחרות, גם בהיותם בנים יחידים, או עולים לבד לארץ וקורעים את התחת בעבודות שישראלי לא היה מלכלך בהן את הידיים. נו כן, כי הם שונאי .

ד. היחידים שבינתיים הרביצו לי היו יהודים. אז אולי אחרי הכל הם היו אלו ש"הרביצו בי" את השנאה הזאת. ואני שונאת את כל הדתות המונוטאיסטיות בצורה שווה, אני לא מפלה אף אחד. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, הם יכלו לבחור להתגורר בישוב קבע ולחיות כמו כולם, אבל הם נשארו נוודים

לא יודע איפה את יה אבל בנגב מזמן כבר אין בדואים נוודים הם הפכו להיות ישוביי קבע ענקיים שהולכים וגדלים.

רצית טרור? קיבלת בנגב.

מה זה אמור להיות? כמה שאכפת לך מהנגב?

ומי אמר שהוא רוצה?אולי את...

ב.בטח שאתה מעדיף חרדים על כל פרזיט אחר. הם יהודים כמוך.

להבדיל ממך? כי אם את גם גויה חבל על הדיון.

ודיי כבר לסגידה לדמוקרטיה כאילו היתה ערך עליון. היא לא. זה כל מה שיפה בדמוקרטיה

מצחיק שאת אומרת שזה יפה מצד אחד ומצד שני מראה כמה היא ניתנת לניצול בזוי-לא יודע מה יפה בזה.

רוסים ברובם שונאי ישראל? אה, נו, בגלל זה הם בטח מתגייסים ליחידות מובחרות, גם בהיותם בנים יחידים

נכון, יש הבדל בין אנשים חרוצים לאנשים ששונאים את המנטליות ששונה מהם, תודה שהוכחת את הנקודה בשנית.

ד. היחידים שבינתיים הרביצו לי היו יהודים. אז אולי אחרי הכל הם היו אלו ש"הרביצו בי" את השנאה הזאת. ואני שונאת את כל הדתות המונוטאיסטיות בצורה שווה, אני לא מפלה אף אחד.

והיחידים שלדעתי מפריעים למדינה הזאת זה כל מיני גויים שחושבים שהם יודעים מה טוב למדינה שהיא לא שלהם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? מפריעים למדינה? למה מי אתה בכלל?

החרדים מפריעים למדינה, למה? כי הם פריזיטים, טפילים, הרבה מאוד מהם לא עובדים, וחושבים שאם הם מתפללים הכל יהיה טוב.

אתה יודע מה? אולי כדי להיות אברך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם בלהתדיין איתו. הוא בן 15 עם הבנת נקרא של בן 8 וגם גזען (כאילו, זה בסדר לשנוא גויים אם אתה יהודי, אבל זה לא בסדר לשנוא יהודים בשום צורה).

ריקוס חמוד, כשתהייה גדול, תהיה שר פנים ותיקח את כל הגויים, שים אותם על מטוס ותן להם דרכונים אמריקאיים, אירופאים או קנדיים. אני בטוחה שהם מאד ישמחו ויודו לך ואולי יזרקו לך שקל כשיהיו פה יותר אברכים מחתולי רחוב ולא יהיה מי שיתגייס לצבא או ישלם מיסים וערבים יאנסו את מה שישאר מהמדינה הזאת. הרי החרדים יודעים יותר טוב מה טוב בשביל המדינה הזאת, וזה להתפלל, לא להלחם בצה"ל כמו שהגויים הפראיירים עושים, נכון? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהם ברובם לא חברים שלי מצטער לאכזב אותך.

איך הפכת את הדיון לזה שאני מגן על החרדים רק גויה חכמה כמוך יודעת.

ילדים קטנים בד"כ בורחים מתשובות שנותנים וזה בדיוק מה שעשית וינטיר, חמודה שרת הפנים הגדולה שלנו לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיפה להיות מנקת רחובות בנורווגיה ולא שרת פנים כאן.

פשוט תודה שאתה שונא גויים לפחות כמו שהנאצים שונאים יהודים, אלא שאתה חושב שמה שאתה עושה זה בסדר ומה שהם עושים זה לא. תחי הצביעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...