ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

אתה לא מכיר מקרי אפליה אחרים? תתפלא. אנחנו גם פסולי קבורה... קוברים אותנו כמו כלבים, כמו מצורעים, מחוץ לגדר. שלא לדבר על יחס של החברה הישראלית אלינו. יעדיפו חבר ערבי על אחד "גוי".

יש הבדל בין גוי (צ'רקסים, נוצרים, דרוזים אסייתים...) שאותם כולם מקבלים כשווים בני שווים ולבין פרזיט שנזכר שהסבתא-רבה שלו הייתה שמינית יהודיה ועולה לארץ באמתלה שהוא יהודי, לא רק שהוא חוסה תחת קורת הגג של מדינת , הוא לא שום חובה כאזרח, לא רק שהוא נהנה והתקדם בזכות מענקים והטבות שהוא קיבל כעולה, הוא עוד מעז להכפיש ולהסיט כנגד אותה מדינה, אז כן אותו בן אדם לא מקבל יחס של "גוי" אלא יחס הולם לצורת ההתנהגות שלו ואין שום קשר לעניין הדת.

לגבי הקבורה, הרבה מתלוננים ולאף אחד לא ממש אכפת.

מי שחש זיקה לדת היהודית והוא עולה חדש שאינו יהודי, ממיר את דתו (לדוגמא האקסית שלי) ומי שלא חש זיקה לדת פשוט שיבחר לו זרם דתי או אתאיסטי, לי למשל למרות היותי יהודי ולמרות שאני מסור לומרשת שלי לעם העברי אני חילוני מוחלט וממש לא אכפת לי אם הקבר שלי יעמוד בתוך הגדר, מחוץ לגדר או בעציץ של הרב שטנצמן בחצר.

נב.

האקסית שלי גם שרתה בצבא למרות מצבה הכלכלי הקשה, וקבלת אורח חיים יהודי מעבר לפאן הדתי הייתה סממן שייכות למדינה שקיבלה אותה בחיבוק חם כמו שכנראה אף מדינה לא הייתה מקבלת אותה, אפשר ללמוד מזה דבר אחד או שניים על לויאליות, למי שמסוגל להיות בוגר ולחשוב בכיוון הזה...

מישהו ראה יותר מדיי יוגי-הו...

לא יודעת מה איתך אבל לברוח מהמדינה הזאת זה הרעיון הכי טוב שהיה לי בחיים. אני חושבת שהחלטתך להשאר כאן ולנסות לשנות את פני הדברים היא מאד אצילית ואמיצה אבל לי אין את אותם המשאבים הנפשיים.

מסכים, אין לך!

עד כאן להפעם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרשה לי לתקן אותך... היום אף אחד כבר לא רודף יהודים עד כדי שהם מחפשים בית לאומי כאן (חוץ מבצרפת, יש שם יותר ערבים מצרפתים). השואה נגמרה והיחידים שעולם לכאן היום הם אנשים שמחפשים עתיד כלכלי ורוד יותר. המדינה כרגע משרתת את צורכיה שלה - היא מעלה לכאן אנשים אשר אינם יהודים לפי הלכה, אין להם זכויות אזרח מלאות אבל מה...? הם משרתים בצבא. הם צריכים גויים פראיירים שיילחמו בזמן שמישהו אחר ישב בישיבה כל היום ויתפלל.

רק בצרפת רודפים אחרי יהודים ?

רודפים גם בהולנד, אנגליה ושלא נדבר על מזרח אירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה יהודים באמת נרדפים פיזית בהולנד ואנגליה?

יש לי קרובים במקום אחד וחברים במקום האחר והם לא עדים לדברים כאלו בכלל.כל הדיבורים על הרדיפות זה כדי להביא לכאן עוד אנשים.הרי בלי עליה ממזן הייתה פה מדינה מוסלמית לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קרובים במקום אחד וחברים במקום האחר והם לא עדים לדברים כאלו בכלל.כל הדיבורים על הרדיפות זה כדי להביא לכאן עוד אנשים.הרי בלי עליה ממזן הייתה פה מדינה מוסלמית לכל דבר.

בלי עליה מדינת לא היתה קמה אז מן הסתם שהיתה פה מדינה מוסלימית

והסיבה היחידה שיהודים לא נרדפים פיזית זה בגלל החוק בדיוק כמו שהיה בפולין ורוסיה כשהנאצים נכנסו לשטח והחוקים השתנו ואז התחילו הרדיפות של היהודים ע"י "חברים" גוים(מעבידים שותפים שכנים וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהיחס עד כדי כך גרוע...

אבל מה שתמיד מצחיק אותי זה העובדה שככה בדיוק התייחסו ליהודים פעם, כשהם היו מיעוט.

אתה לא חושב כי אף פעם לא ירקו לך בפרצוף וקראו לך רוסי מסריח וזה שכך התייחסו פעם ליהודים זה לא נותן ליהודים בימינו אור ירוק לתת את אותו יחס לאחרים.

יש הבדל בין גוי (צ'רקסים, נוצרים, דרוזים אסייתים...) שאותם כולם מקבלים כשווים בני שווים ולבין פרזיט שנזכר שהסבתא-רבה שלו הייתה שמינית יהודיה ועולה לארץ באמתלה שהוא יהודי, לא רק שהוא חוסה תחת קורת הגג של מדינת , הוא לא שום חובה כאזרח, לא רק שהוא נהנה והתקדם בזכות מענקים והטבות שהוא קיבל כעולה, הוא עוד מעז להכפיש ולהסיט כנגד אותה מדינה, אז כן אותו בן אדם לא מקבל יחס של "גוי" אלא יחס הולם לצורת ההתנהגות שלו ואין שום קשר לעניין הדת.

לגבי הקבורה, הרבה מתלוננים ולאף אחד לא ממש אכפת.

מי שחש זיקה לדת היהודית והוא עולה חדש שאינו יהודי, ממיר את דתו (לדוגמא האקסית שלי) ומי שלא חש זיקה לדת פשוט שיבחר לו זרם דתי או אתאיסטי, לי למשל למרות היותי יהודי ולמרות שאני מסור לומרשת שלי לעם העברי אני חילוני מוחלט וממש לא אכפת לי אם הקבר שלי יעמוד בתוך הגדר, מחוץ לגדר או בעציץ של הרב שטנצמן בחצר.

נב.

האקסית שלי גם שרתה בצבא למרות מצבה הכלכלי הקשה, וקבלת אורח חיים יהודי מעבר לפאן הדתי הייתה סממן שייכות למדינה שקיבלה אותה בחיבוק חם כמו שכנראה אף מדינה לא הייתה מקבלת אותה, אפשר ללמוד מזה דבר אחד או שניים על לויאליות, למי שמסוגל להיות בוגר ולחשוב בכיוון הזה...מסכים, אין לך!

עד כאן להפעם :)

אני מבינה מדוע היא אקסית שלך...

כנראה שכל מי שעלה לכאן חוץ ממנה הוא גוי מסריח ואוכל חינם. סבבה, בואו ניתן לכולם דרכונים אירופאים ונשאיר אתכם פה לבד. לא יהיה מי שיעבוד אצלכם במפעלים וישרת בצבא, זה משיהיה, ואז הערבים יעלו עליכם. אני לא בחרתי לעלות הנה, אני תרמתי למדינה למרות היחס המחפיר שקיבלתי, אבל אל דאגה, אין לי שום כוונה להישאר כאן, חלילה, לגדל ילדים בלכלוך והטרור הזה, ועוד עם מערכת החינוך הדפוקה הזאת שנועדה לסובלים מפיגור שכלי... לא תודה. בנושא הכוח הנפשי לשקם את המדינה - גם לכל עם אין - לכן המדינה נראית ככה. ובכלל, למה אני צריכה לנקות את הלכלוך שלכם? כי אני רוסיה אז אני או זונה או מנקה?

בלי עליה מדינת לא היתה קמה אז מן הסתם שהיתה פה מדינה מוסלימית

והסיבה היחידה שיהודים לא נרדפים פיזית זה בגלל החוק בדיוק כמו שהיה בפולין ורוסיה כשהנאצים נכנסו לשטח והחוקים השתנו ואז התחילו הרדיפות של היהודים ע"י "חברים" גוים(מעבידים שותפים שכנים וכו)

אני יכולה להגיד בדיוק את אותו הדבר על החוק במדינת . שאם החוק היה מאפשר ליהודים לעשות בגויים, על אדמת ישראל, פוגרום, לאנוס, לבזוז, לטבוח ואז לתלות את גופותיהם בכיכר העיר, רבבות היו עושים זאת, במיוחד אתה ונוסטרדמוס (אלא שאז המערב לא היה מחלק לכם כסף...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכולה להגיד בדיוק את אותו הדבר על החוק במדינת . שאם החוק היה מאפשר ליהודים לעשות בגויים, על אדמת , פוגרום, לאנוס, לבזוז, לטבוח ואז לתלות את גופותיהם בכיכר העיר, רבבות היו עושים זאת, במיוחד אתה ונוסטרדמוס (אלא שאז המערב לא היה מחלק לכם כסף...).

איזה שטויות במיץ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום שטויות.חיות פאנטיות יש כאן בשפע.

לא פעם אחת תקפו אותי חרידים כי "פגעתי" בהם.

אם זה היה עוד מותר בחוק אני יודע מבטוח שהיו אלפי חיות כאלו רצות לרחובות כדי לפגוע בכל מי שלא דומה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום שטויות.חיות פאנטיות יש כאן בשפע.

לא פעם אחת תקפו אותי חרידים כי "פגעתי" בהם.

אם זה היה עוד מותר בחוק אני יודע מבטוח שהיו אלפי חיות כאלו קצות לרחובות כדי לפגוע בכל מי שלא דומה להם.

תאמין לי שיש מספיק חברים שלך שעושים הרבה יותר נזק(ראה ערך אנרכיסטים) וגם יש כאן מספיק ערסים אז להגיד שכל החרדים כאלה זה ממש שטויות במיץ בכל מקרה בארץ חיים גם אנשים שהם לא חרדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי שאתה מסתמך על מה שקרה לקרובים וחברים שלך! למה הם מפוזרים בכל העולם שלפי מה שקרה להם אתה קובע ?!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב כי אף פעם לא ירקו לך בפרצוף וקראו לך רוסי מסריח וזה שכך התייחסו פעם ליהודים זה לא נותן ליהודים בימינו אור ירוק לתת את אותו יחס לאחרים.

זה רק מראה עד כמה את מתגוננת ולא קולעת בגרוש לצורת החשיבה שלי (ושל עוד רבים במדינה הזו).

אני לא שם קצוץ על דת, כי הרי מה אני שונה מכל "גוי" שלא שומר מצוות וחגי , כל החגים שאני חוגג הם בגדר אירוע מפגש משפחתי ואם לא הם ממש לא יהיה לי מושג מתי זה פסח ומתי ראש השנה וגם לא כ"כ אכפת לי.

עם זאת אני מגדיר עצמי כציוני ובעל מורשת יהודית ומעבר לכל אני ישראלי גאה ואם יש מה לשפר במדינה הזו אז פועלים מתוך תחושת שייכות ושליחות, הרי מה יותר פשוט מלומר "הכל פה חרא אנשים גסים חרא של מדינה" שכל אחד יושב על התחת שלו ולא נוקף אצבע אז כן ככה זה נראה.

אין לי טינה כלפיי גויים ומעולם לא קראתי לרוסי "רוסי מסריח" אבל אני נמלא זעם שאני רואה איך אוכלוסייה של 1.6 מליון אנשים שמתוכם 2 שליש עלו מתוך הפירצה הזו שאומרת בן לאם יהודיה, יהודי בעצמו... אין מה לעשות צביון המדינה הזו הוא יהודי ומעבר לכך הדבק שמאחד את אזרחי כחברה הומוגנית זו הציונות.

אם היית חייה ברוסיה אני מבטיח לך שלא הייתה לך רבע מההשכלה וההערכה שאת מקבלת פה כבן אדם, אפשרויות חופש התנועה שלך היו אולי ללכת לעיר הסמוכה והמצב הכלכלי שלך היה כל כך חלש שפשוט היית מקבלת על עצמך את העובדה שגם הנינים שלך הולכים לחיות בעוני, אבל! עלו לפה 1.6 מליון חבר'ה ורובם בין רגע קפצו רמה אחת או שתיים ביכולת הכלכלית שלהם (ואם ראית את המחקר על זה בחדשות ערוץ 2 היית מבינה שכדיי לעלות ממעמד העוני למעמד הפועלים צריך 3 דורות) ואחרי זה אותם אנשים לאחר שצברו השכלה מסויימת, גדלו כאן והתחנכו כאן הם משתמטים משירות צבאי, תשלום מס' ויוצאים בראש חוצות אחרי שהם לא עשו דבר כדיי לשנות ואומרים "הכל פה חרא אני עוזב" שאת האפשרות בכלל לעזוב או לבחור סיפקה להם המדינה הזו.

לעומת זו הגיעו עולים מרוסיה מלח הארץ שעלו ושיפרו ב1000 רמות את מערכת הבריאות וההשכלה כאן, השתלבו בפוליטיקה בתקשורת ובכל רבדי החיים, הם נאמנים למדינה ומוקירים אותה כאזרחיה וככה נראה עולה חדש ולא מעניין לי את הקצה במה הם מאמינים.

אז לסיכום יקירתי תפנימי ותביני ש"רוסי מסריח" אם כמה שאני מתנגד לצורת התנהגות הזו לא נובע בהכרח מחשיבה של קוף פרמיטיבי שאומר אם הוא לא יהודי אין לו זכויות.

ואגב את אותה ההסתייגות יש לי כלפי הפיליפינים שצובאים על רחובות ת"א ומביאים כאן ילדים ואז יש להם חזקה להשאר כאן, אין לי בעייה איתם מעבר לזה שהם שותים את כספי הביטוח הלאומי שאני משלם!

אני מבינה מדוע היא אקסית שלך...

הפעם אולי קלעת, נכון היא חשבה שאני סנוב וזה מה יש. אני אידיאליסט בניגוד להרבה רכיכות שחיים פה כמו עוברים בסך. החיים נגמרים בכל מקרה בנקודה מסויימת, אפשר לחיות אותם כמו משהו שחלף עם הרוח ואפשר להיות עקרוני ולנסות ולו במעט לשפר לעצמי ולסביבה שלי את החיים.

אני יכולה להגיד בדיוק את אותו הדבר על החוק במדינת . שאם החוק היה מאפשר ליהודים לעשות בגויים, על אדמת , פוגרום, לאנוס, לבזוז, לטבוח ואז לתלות את גופותיהם בכיכר העיר, רבבות היו עושים זאת, במיוחד אתה ונוסטרדמוס.

אל תגזימי

אני ממש לא הייתי בך פוגרום, ביזה או טבח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחד את כולם?יש איחוד? :lol:

כולם פה מחולקים לפי הגזע שלהם רוסים,ערבים,מרוקאים,עירקים,צרפתים,אנגלים,סינים,תילנדים,שחורים,לבנים,נוצרים,מוסלמים,יהודים.לכולם יש בעיות עם כולם.

לזה אתה קורא איחוד?

עלו לפה 1.6 מליון חבר'ה ורובם בין רגע קפצו רמה אחת או שתיים ביכולת הכלכלית שלהם (ואם ראית את המחקר על זה בחדשות ערוץ 2 היית מבינה שכדיי לעלות ממעמד העוני למעמד הפועלים צריך 3 דורות) ואחרי זה אותם אנשים לאחר שצברו השכלה מסויימת, גדלו כאן והתחנכו כאן הם משתמטים משירות צבאי, תשלום מס' ויוצאים בראש חוצות אחרי שהם לא עשו דבר כדיי לשנות ואומרים "הכל פה חרא אני עוזב" שאת האפשרות בכלל לעזוב או לבחור סיפקה להם המדינה הזו.

אתה יודע מה היה קורה להם מבחינה כלכלית אם הם היו עולים לגרמניה? ::)

שלא תחשוב בשנית המדינה היא זו שמרוויחה מהם לא ההפך וכך מכל העולים לפה.

אז עכשיו אתה זורק דברים ש1.6 מליון משתמטים ולא משלמים מיסים? :s07:

סיפקה להם את האפשרות?אתה מדבר כאילו היא עושה להם טובה שהיא נותנת להם אפשרות.

אז לסיכום יקירתי תפנימי ותביני ש"רוסי מסריח" אם כמה שאני מתנגד לצורת התנהגות הזו לא נובע בהכרח מחשיבה של קוף פרמיטיבי שאומר אם הוא לא יהודי אין לו זכויות.

אתה בלי שום הצדקה אומר 1.6 מליון אנשים כאלו אז כן אתה קוף מפרימיטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תקרא את מה שרשמתי

2. תקרא שוב

3. תפנים

4. תתבגר

5. תחזור אליי

אגב, חוכמולוג אני אתן לך נק' למחשבה כי זה כנראה לא יבוא לך לבד.

א' לפני שמתחילים אמרתי 2 שליש מהעולים.

ככה, מדינת הייתה מדינה בעלת 6 מליון תושבים לערך, קח מדינה בעלת 6 מליון תושבים תפיל עלייה בפחות מעשור גל הגירה המוני של חמישית מהאוכלוסיה שלה ובוא תגיד לי שזה טוב לכלכלה! אני לא חושב שלאף פולני ובטח לא מרוקאי או עיראקי בשנות ה50 היו יותר אפשרויות מבחינה כלכלית ומשפחתית לעלות ארצה, אבל הםעשו את זה, מתי עלו הרוסים בשנות ה90? ש"אמא רוסיה" התפוררה להם מתחת לרגליים.

לגבי תרומה חברתית וכלכלית אתה וחברייך יכולים לקחת את ה"אירופאים משכילים בעלי תרבות" ולדחוף את זה... אני בחיים לא הסתובבתי שיכור ברחובות, שרפתי את דגל או חיללתי בתי כנסת לגבי חינוך ותרבות. תקרא כמה כתבות בעיתונות לגבי נשירה מבתי ספר ואחוזי פשיעה... תראה מי עומד בראש.

לגבי כלכלה, מעמד הפועלים התרסק והוחלף באנשים שעשו את אותה עבודה בשליש מהכסף (אבא שלי שהיה מבקר איכות הרוויח מעל ל50 ש"ח לשעה נקי היום את אותה עבודה אתה תעשה בשכר של 25 לשעה) המונים איבדו את עבודתם, נוצרו נורמות כלכליות חדשות, תאגידי ענק ללא ועד וללא שום תנאים לעובדים שלהם (למה מנקה או שומר לא צריך לקבל פנסיה? הוא לא צריך ועד ופעילויות רווחה?)

פעם תפקיד של קופאית פרנס אשה בכבוד, היום עם כמה שעושים מזה בדיחה בקושי שכ"ד אפשר לשלם במשכורת הזו.

אז נכון ידידי שרשמת שהמדינה הרוויחה מהעלייה אתה צודק, אבל רק המדינה הרוויחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי המדינה התכוונית מן הסתם לעליתה ששולטת פה.

איך זה טוב לכלכלה?ניתן הסבר קצר

כוח עבודה זול

יותר משלמי מיסים

יותר כוח קניה

אם אתה רוצה לראות את המציאות באמת אז תתאר לך את השדות במטריקס למדינה הזו ואת המכונות לעליתה ששולטת בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...