ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הציונות בנויה על גזענות, היא בנויה על גזענות-נגד.

והעובדה שאנחנו לא מדינת כלל-אזרחיה, זאת גם גזענות, אבל גזענות למטרה טובה.

אני לא ממש מסכים עם זה אבל זה לא מפריע לי שאתה חושב ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הציונות בנויה על גזענות, היא בנויה על גזענות-נגד.

והעובדה שאנחנו לא מדינת כלל-אזרחיה, זאת גם גזענות, אבל גזענות למטרה טובה.

טוב זה מונח יחסי... הגזענות הזאת טובה לך, בגלל שהיא משרתת אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי היא לא משרתת. היא שומרת על המצב הקיים של מדינת , והיא אמורה לאפשר לכל מי שנחשב יהודי בחו"ל לעלות ארצה, בעיקר בגלל רדיפות של יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהרבה מהכותבים פה בורים, שלא היו בזמן "השואה" - או שלא למדו על השואה.

לכל המתיימרים לא לשמור קשר ביהדותם, לזכור כי בגרמניה היו דור שני או שלישי של התבוללות,

והגויים לא התחשבו כלל אלא התחילו להשמיד בהם ראשונה ואחר כן את המאמינים ששמרו על צביונם. היהודי.

נו מה תגיד "ליבו" מה זה משנה לגוי "היטלר ימח שמו" הרי כל המומרים בהסטוריה הם יהודים תחת גלימה השחורה רצו

לנקום באחיהם היהודים, שקינאו בחכמיהם שלא קיבלו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאני (או הוא, לצורך העניין) במקרה יהודי. אבל העובדה שאני נמצא בצד הצודק לא הופכת אוטומטית כל טיעון שלי בעד משהו שטוב עבורי לפסול. אם הטיעון (בעד מדינה לעם היהודי, כפי שיש עשרות מדינות לעם הערבי) מוצדק, אז זה ממש לא משנה שיש לי אינטרס להציג את הטיעון. לפי מה שאתה אומר אדם אף פעם לא צריך לדאוג לאינטרסים שלו. הלוואי והעולם היה בנוי ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאני (או הוא, לצורך העניין) במקרה יהודי. אבל העובדה שאני נמצא בצד הצודק לא הופכת אוטומטית כל טיעון שלי בעד משהו שטוב עבורי לפסול. אם הטיעון (בעד מדינה לעם היהודי, כפי שיש עשרות מדינות לעם הערבי) מוצדק, אז זה ממש לא משנה שיש לי אינטרס להציג את הטיעון. לפי מה שאתה אומר אדם אף פעם לא צריך לדאוג לאינטרסים שלו. הלוואי והעולם היה בנוי ככה.

אז זהו שזה לא אותו דבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהרבה מהכותבים פה בורים, שלא היו בזמן "השואה" - או שלא למדו על השואה.

לכל המתיימרים לא לשמור קשר ביהדותם, לזכור כי בגרמניה היו דור שני או שלישי של התבוללות,

והגויים לא התחשבו כלל אלא התחילו להשמיד בהם ראשונה ואחר כן את המאמינים ששמרו על צביונם. היהודי.

נו מה תגיד "ליבו" מה זה משנה לגוי "היטלר ימח שמו" הרי כל המומרים בהסטוריה הם יהודים תחת גלימה השחורה רצו

לנקום באחיהם היהודים, שקינאו בחכמיהם שלא קיבלו אותם.

מה אתה מנסה להגיד פה?

אנחנו לא 'מתבוללים' כדי למצוא חן בעיני שאר העולם.

אני חילוני מכיוון שאני לא מאמין בחוקים של היהדות (לא מאמין בחוקיים דתיים כלל וכלל), ואני לא רואה סיבה לכך שאני צריך להשקיע זמן ומאמץ בשביל דת.

אני אוהב חיים חופשיים ולא רוצה להיות כבול בחוקי הדת.אם יש אלוהים או אין זה לא ממש רלוונטי לגבי ההתנהגות שלי בחיים, כי זה לא משהו שאני יכול לשנות ואני לא יכול לדעת אם קיים באמת אלוהים או לא.

לכן, אין שום בסיס לכך שיהודים מתבוללים בכדי למצוא חן בעיני שאר העולם אם לזה התכוונת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי היא לא משרתת. היא שומרת על המצב הקיים של מדינת , והיא אמורה לאפשר לכל מי שנחשב יהודי בחו"ל לעלות ארצה, בעיקר בגלל רדיפות של יהודים.

הרשה לי לתקן אותך... היום אף אחד כבר לא רודף יהודים עד כדי שהם מחפשים בית לאומי כאן (חוץ מבצרפת, יש שם יותר ערבים מצרפתים). השואה נגמרה והיחידים שעולם לכאן היום הם אנשים שמחפשים עתיד כלכלי ורוד יותר. המדינה כרגע משרתת את צורכיה שלה - היא מעלה לכאן אנשים אשר אינם יהודים לפי הלכה, אין להם זכויות אזרח מלאות אבל מה...? הם משרתים בצבא. הם צריכים גויים פראיירים שיילחמו בזמן שמישהו אחר ישב בישיבה כל היום ויתפלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודים שלא על פי ההלכה, שמקבלים אזרחות הם אזרחים סוג ב'? את מתכוונת למצב שבו הם מנסים להתחתן? עי אני לא מכיר עוד מצב שבו הם מופלים לרעה.

בעיקרון נכון שהיום כבר יהודים לא כל כך נרדפים בעולם, אבל כל עוד יש יהודים שרוצים לעלות, ויש סיכוי למצב שבו יהודים ירצו לעלות יש להמשיך בחוקי הגירה ליהודים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מכיר מקרי אפליה אחרים? תתפלא. אנחנו גם פסולי קבורה... קוברים אותנו כמו כלבים, כמו מצורעים, מחוץ לגדר. שלא לדבר על יחס של החברה הישראלית אלינו. יעדיפו חבר ערבי על אחד "גוי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שבתכלס חוץ ממספר אנשים, אף אחד לא יודע על זה שאני עם א'5 וכן הלאה, לכן אין כלפי התגרויות מהצד הזה, אבל כמובן שתמיד יש את הסיבה ה"רוסית".

בכל אופן, מה שנאמר מעלי, ממש נכון וזו אנאלוגיה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...