ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל?

appel_100

Recommended Posts

הכותבים בפורום זה ברובם אינם יהודים לכן יש סיבה טובה להפריח את הפתיח

ל57% מהחילונים לא אכפת שהבן יתבולל

כי בתוך הרוב החילוני קחו בחשבון שיש גם "גויים" (דהיינו נוצרים ומוסלמים ועוד' שמגיבים)

בכל "סקר" יש גם שקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 705
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצחקתני, לפי התשובות הבוטות והגסות של האנשים פה יש כזאת שנאה לדת היהודית שגובלת כמעט בגזענות, המספר הזה רק ילך ויגדל לפי המגמתיות של השנאה שיש לאנשים פה.

הקישורים הטיפשיים שלהם לגבי אם יש אלוהים או אין לגבי מה זה להיות יהודי או דתי מראה עד כמה החינוך פה בארץ לוקה ועד כמה אנשים לא מוכנים להתמודד עם המציאות שיש לנו כאן בארץ.

ואז אנחנו מגדלים פה חצי מדינה ששונאת יהודים למרות שהיא פעם הייתה כזאת(אני מדבר על עוד דור אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקתני, לפי התשובות הבוטות והגסות של האנשים פה יש כזאת שנאה לדת היהודית שגובלת כמעט בגזענות, המספר הזה רק ילך ויגדל לפי המגמתיות של השנאה שיש לאנשים פה.

הקישורים הטיפשיים שלהם לגבי אם יש אלוהים או אין לגבי מה זה להיות יהודי או דתי מראה עד כמה החינוך פה בארץ לוקה ועד כמה אנשים לא מוכנים להתמודד עם המציאות שיש לנו כאן בארץ.

ואז אנחנו מגדלים פה חצי מדינה ששונאת יהודים למרות שהיא פעם הייתה כזאת(אני מדבר על עוד דור אחד).

הו הו...סליחה שהרסתי לך את המדינה, חוצפן שכמוני.

מי שהורס את המדינה הזאת, אילו בורים גזעניים.

ומספיק עם הפוזה של הנרדף! המשפחה שלי נרדפה ברוסיה עקב יהדותם

בדיוק כמו שאר יהודי אירופה, אבל כמובן הם נרדפו/הושמדו בשואה לא לפי ההלכה, אז שוב, סליחה, נורא נורא מצטער.

תגובות של אנשים פה לא גזעניות כלפי הדת היהודית, הם בסך הכל לא רוצים

שיימנעו מהם זכויות בסיסיות עקב היותם לא יהודים "לפי ההלכה".

הכבוד לדת היהודית נשאר במקומו, עובדה שאנחנו חיים פה, משרתים

פה בצבא ותורמים למדינה בכל אספקט שנדרש ויותר מזה.

מה שמוזר פה, הרי אם אני אתחתן עם יהודיה, הילד לפי ההלכה, יהודי!

אז מה לעזאזל זה משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו הו...סליחה שהרסתי לך את המדינה, חוצפן שכמוני.

מי שהורס את המדינה הזאת, אילו בורים גזעניים.

ומספיק עם הפוזה של הנרדף! המשפחה שלי נרדפה ברוסיה עקב יהדותם

בדיוק כמו שאר יהודי אירופה, אבל כמובן הם נרדפו/הושמדו בשואה לא לפי ההלכה, אז שוב, סליחה, נורא נורא מצטער.

תגובות של אנשים פה לא גזעניות כלפי הדת היהודית, הם בסך הכל לא רוצים

שיימנעו מהם זכויות בסיסיות עקב היותם לא יהודים "לפי ההלכה".

הכבוד לדת היהודית נשאר במקומו, עובדה שאנחנו חיים פה, משרתים

פה בצבא ותורמים למדינה בכל אספקט שנדרש ויותר מזה.

מה שמוזר פה, הרי אם אני אתחתן עם יהודיה, הילד לפי ההלכה, יהודי!

אז מה לעזאזל זה משנה?

זה משנה כי השאלה פה לא רק דמוגרפית אלא גם שאלה של מורשת(שחלק ממנה נבנה על דת)

אני חושב שהוא דווקא יקטן כי האנשים שחושבים כך לרוב לא ממש אכפת מארץ אז הם יברחו מפה זהדמנות הראשונה בלי להסתכל אחורה וגם זה שהדתים יולדים הרבה ישפר את הסיכוים גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שאני חושבת על זה... אם מישהו באיחוד האירופי היה מדבר ככה (אפילו בפורום) על יהודים, כמו שאתם מדברים על "גויים", הוא היה חוטף עד 5 שנות מאסר אבל בישראל הנאורה מותר ליהודים לדבר על לא יהודים כאילו היו לא פחות מאשר מזרעו של השטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואי לא נגן על האירופאים כשזה מגיע לאנטישמיות, בסדר?

הם שונאים אותנו ומתים על המוסלמים(בעיקר ראשי המדינות), עובדה שיש להם

מלא מהגרים ממדינות מוסלמיות שם שעושים להם בלאגן והם רק סותמים ת'פה.

אבל יהודי שהתקדם לתפקיד בכיר בממשלה, זהו, שורפים את כל העדה שלו,

ועוד 6 מיליון כמוהו.

אני חושב שהוא דווקא יקטן כי האנשים שחושבים כך לרוב לא ממש אכפת מארץ אז הם יברחו מפה זהדמנות הראשונה בלי להסתכל אחורה וגם זה שהדתים יולדים הרבה ישפר את הסיכוים גם

לא אברח מכאן בחיים!

זאת המדינה שלי ואני אלחם כאן בשביל לשנות חוקים גזעניים,

לברוח אני לא מתכוון לשום מקום, כי אין לי מדינה אחרת, בדיוק

כמו שלך אין.

איזה בור אתה אלוהים! בא לי להזמין אותך לדו-קרב! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה יותר מדיי יוגי-הו...

לא יודעת מה איתך אבל לברוח מהמדינה הזאת זה הרעיון הכי טוב שהיה לי בחיים. אני חושבת שהחלטתך להשאר כאן ולנסות לשנות את פני הדברים היא מאד אצילית ואמיצה אבל לי אין את אותם המשאבים הנפשיים. כל המדינה וכל מערכותיה נרקבו מזמן מרוב שחיטות ולאנשים אכפת יותר אם לאבא שלך יש ברית מילה מאשר שיהיה במדינתם חוק, סדר, צדק ושוויון. הרי להיות יהודי זה יותר חשוב מלהיות קודם כל בנאדם... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEV, ברגע שתיהיה פה מדינת הלכה אני אברח מפה, עם כל הכאב שבדבר.

איך אפשר? איך אפשר לתת למדינה הזאת להפוך לאיראן?

מה יוגיהו, מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודעת מה איתך אבל לברוח מהמדינה הזאת זה הרעיון הכי טוב שהיה לי בחיים. אני חושבת שהחלטתך להשאר כאן ולנסות לשנות את פני הדברים היא מאד אצילית ואמיצה אבל לי אין את אותם המשאבים הנפשיים. כל המדינה וכל מערכותיה נרקבו מזמן מרוב שחיטות ולאנשים אכפת יותר אם לאבא שלך יש ברית מילה מאשר שיהיה במדינתם חוק, סדר, צדק ושוויון. הרי להיות יהודי זה יותר חשוב מלהיות קודם כל בנאדם... :-\

מה זה יוגי-הו? :nixweiss:

בכל מקרה, אי אפשר לברוח מפה, בכל מדינה אחרת ירדפו אותי בגלל היותי יהודי.

וזה שהמדינה היא במצב כזה, הבריחה שלכם תדרדר אותה עוד יותר

הוויכוח הזה לא הראה לכם איזה אנשים יש בארץ הזאת? צריך להציל אותה מאנשים

כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע כמה שאתה טועה.אני מכיר עשרות אנשים שהם קרובי משפחה שלי,חברים ומכרים יהודים ואף אחד לא נרדף.יש לך יותר סיכוי כאן להיפגע בגלל שאתה יהודי מאשר במדינה נורמלית בחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אברח מכאן בחיים!

זאת המדינה שלי ואני אלחם כאן בשביל לשנות חוקים גזעניים,

לברוח אני לא מתכוון לשום מקום, כי אין לי מדינה אחרת, בדיוק

כמו שלך אין.

איזה בור אתה אלוהים! בא לי להזמין אותך לדו-קרב! :bash:

חחח :lol: טוב אחי בסדר אתה רוצה שהמדינה תהפוך לכלל אזרחיה ואתה אומר שאין לך מדינה אחרת(כלומר אתה רוצה מדינה ייהודית) אתה לא רואה סטירה לוגית בדבר

זה לא או זה או זה אפשר להיות גם וגם

אתה לא יודע כמה שאתה טועה.אני מכיר עשרות אנשים שהם קרובי משפחה שלי,חברים ומכרים יהודים ואף אחד לא נרדף.יש לך יותר סיכוי כאן להיפגע בגלל שאתה יהודי מאשר במדינה נורמלית בחול.

קלספיד סע כבר לחו"ל תעשה לי טובה(אתה רואה שאתה שמאלני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא לא רוצה מדינת כלל אזרחיה. הוא רוצה מדינה שבה לא יקבע מי יהודי על פי ההלכה, אלא ע"פ גזע, בדיוק כמו שהאנטישמים חושבים כשהם רודפים חצאי יהודים. (Lev0, תקן אותי אם אני טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא לא רוצה מדינת כלל אזרחיה. הוא רוצה מדינה שבה לא יקבע מי יהודי על פי ההלכה, אלא ע"פ גזע, בדיוק כמו שהאנטישמים חושבים כשהם רודפים חצאי יהודים. (Lev0, תקן אותי אם אני טועה)

אבל זו גזענות לא יתנו לדבר כזה לקרוא למרות שלי אין בעיה עם זה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...