QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

למה אתה לא פשוט שם מאוורר אמיתי על כל המארז,ועל המעבד איזה מיייבש שיער [לא על חום כמובן]?

רק בשביל השיא...

כי מאתה רוצה שיא על אוויר לגיטימי?

לא ניראה לי שזה ייחשב אם הוא ישים על המעבד משהו מאולתר לא?! כאילו אני חושב ככה...ניראה לי שזה צריך ליהיות על קירורים שמיועדים למחשב למה אחרי זה כול אחד יאלתר דברם מטורפים...

אבל הוא צריך להשים איוורור למארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחח בדיוק מה שחשבתי שניה לפני שקראתי את זה :yelclap::lol:....חחח באמת חשבתי שהוא יכול פשוט להדליק מזגן בחדר על הכי נמוך שאפשר (אצלי 16 מעלות) ולקרר את החדר טוב טוב ולסגור את החלונות והכול ואז להמשיך...זה בטוח מיליון אחוז ישפר את הטמפרטורות....(מעניין אבל איזה חשבון חשמל מקבלים אחרי זה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמו "DUST CLAENER" כזה, ספריי שפשוט יש בו מלא אוויר דחוס... אני קניתי לי בשביל הניקיון אבל האוויר הזה פשוט קפוא סתם שתדע..

השפרצתי על המעבד באמצע עבודה הוא פשוט אוטומטית ירד ב4 מעלות... שימוש שוטף לכל אורך האוברקלוק מבטיח לך שאתה עולה בעוד 100MHZ approx.

בהצלחה ושבת שלום ! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור אוויר זה אוויר. זה לא משנה באיזה משתמשים - קונבנציונלי או לא.

המחשב נמצא על אדן החלון בלילה כאשר הטמפ' בחוץ היא בערך 10 מעלות. היות והמחשב פתוח - אתה מקבל טמפ' סביבתית קרה ב-ה-ר-ב-ה ממה שמזגן בחדר יכול לספק. ככה הצלחתי לגרד את ה-4241MHz.

לגבי אילתור מאוורר או הוספת מאווררים למארז - התמונות שראיתם אינן מעודכנות כל כך, אני אעלה תמונה של המצב הנוכחי שתראו כבר איזה שפצורים המארז עבר. ולמי שהמליץ על הוספת מאווררי מארז - אין צורך משום שמדובר במחשב פתוח ללא מארז, והרכיב היחידי שמתחמם הוא המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סבבה...אז אני חושב שאני מדבר בשם כולם כשאני אומר שאנחנו מחכים בקוצר רוח לתמונות מעודכנות יותר..של השיפצור שעשית לBT (אמרת 3 מאווררים) ושל שאר הדברים..

בקשר למאוורר על פייפס של של הBT...אתה לא חושב שזה יעזור במשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סבבה...אז אני חושב שאני מדבר בשם כולם כשאני אומר שאנחנו מחכים בקוצר רוח לתמונות מעודכנות יותר..של השיפצור שעשית לBT (אמרת 3 מאווררים) ושל שאר הדברים..

בקשר למאוורר על פייפס של של הBT...אתה לא חושב שזה יעזור במשהו?

שמתי כבר מאוורר על הפייפס של ה-BT. זה לא עזר.

אם הכל כשר בזרימת אוויר - למה לא להשתמש בקומפרסור..? זה בטוח יוריד כמה מעלות. :silly:

אני משתמש בציוד שיש לי זמין(וציוד שיש לכל אחד זמין בעצם) נכון לעכשיו.

[br]פורסם בתאריך: 10.03.2007 בשעה 13:56:30

לבקשתכם, הנה נוספות של השפצורים שביצעתי. כפי שאמרתי יש כעת 3 מאווררים על ה-BT, מאוורר קטן על ההיטפייפס, ועוד שני מאווררים שזורקים אוויר על ה-NB. למען האמת הקירור ל-NB די מספיק בשלב זה, והקירור להיט פייפס לא עוזר(וזאת הסיבה שלא הוספתי אחד נוסף על שלושת ההיט פייפס האחרים. טוב נו, וגם נגמרו לי המאווררים הפנויים בבית).

תוצאות השפצורים הן כדלקמן:

המאוורר השני על ה-BT הוריד כ-10 מעלות.

המאוורר השלישי הוריד בסה"כ עוד כ-2 מעלות

כפי שניתן לראות בתמונות, אטמתי את שלושת המאווררים באיזולירבנד כדי שהם ירכיבו יחידה אחד מרוכזת. בצורה הזאת אין בריחת אוויר לצדדים. הצעד הזה הוריד עוד כ-3-5 מעלות. מכובד ביותר!

בלילה, כאשר המחשב על הדופן כפי שאתם רואים, הטמפ' יורדת בעוד כ10-13 מעלות.

הנה התמונות:

cimg0126hs9.jpg

cimg0128wi5.jpg

cimg0130ei8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...