QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - עמוד 9 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק אני , או שגם גיא וגם ליאור עשו את כל העניין הזה על ליבה אחת , מה שמבטל לחלוטין את כל העניין של השיא ?

המעבד הוא בעל 4 ליבות , זה שהוא מאפשר למשוך אותו יותר על ליבה אחת , לא אומר שהמעבד בעל 4 ליבות ימשיך לתפקד על התדר הזה עם 4 ליבות .

זה אומנם הישג יפה , אבל סה"כ שניכם לקחתם מעבד , סירסתם אותו לרבע מתפוקת החום שלו , והגעתם איתו רחוק .

את אותם הביצועים היה ניתן להשיג כנראה עם 6600 רגיל שהיה עובד עם אחת , ואולי גם עם פרסקוט רגיל בלי HT , בעלי אותם TDP .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה ההיא לא היתה אמורה להאמר כלל, אבל טוב שתיקנתה וערכתה את זה.

היתה או לא הייתה אמורה להאמר, הקרוסייד והפרוגרום שנעשה שם על ידי משתמשים נגד הזון ובעיקר על ידי משתמש אחד שכן היה פעיל פה ואפילו זכה לתואר על ידינו, הביאה לי את הסעיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני , או שגם גיא וגם ליאור עשו את כל העניין הזה על ליבה אחת , מה שמבטל לחלוטין את כל העניין של השיא ?

המעבד הוא בעל 4 ליבות , זה שהוא מאפשר למשוך אותו יותר על ליבה אחת , לא אומר שהמעבד בעל 4 ליבות ימשיך לתפקד על התדר הזה עם 4 ליבות .

זה אומנם הישג יפה , אבל סה"כ שניכם לקחתם מעבד , סירסתם אותו לרבע מתפוקת החום שלו , והגעתם איתו רחוק .

את אותם הביצועים היה ניתן להשיג כנראה עם 6600 רגיל שהיה עובד עם אחת , ואולי גם עם פרסקוט רגיל בלי HT , בעלי אותם TDP .

ועל זה נאמר

עוד שיאים כאלו ואבדנו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיפור אתם עושים מה""""שיא עולם"""" הזה.

- אחת פעילה מתוך 4.

-צילום של המסך ב4241 בלי VALID.

בקיצקוץ זה ממש לא שיא עולם מכיוון ששיא הוא המקס' שהמעבד יכול להגיע אליו (הקירור הוא כבר בחירה של הOCאר).

שיא עולם אמיתי למעבד הזה הוא:5.6~ גיגה הרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה בידיוק מה שקופרה אמר, הוא בכלל לא מחזיק מיזה כשיא.

היתה או לא הייתה אמורה להאמר, הקרוסייד והפרוגרום שנעשה שם על ידי משתמשים נגד הזון ובעיקר על ידי משתמש אחד שכן היה פעיל פה ואפילו זכה לתואר על ידינו, הביאה לי את הסעיף

מה שהוא אמר או לא אמר זו בעיה שלו. וזה לא קשור אם הוא קיבל תואר ( :screwy:) כאן באתר או לא..

אבל בין זה לבין ליקרוא לבן אדם ששבר "שיא" ילדותי כי הוא עשה את אחרי גיא? באמת..

בקיצקוץ זה ממש לא שיא עולם מכיוון ששיא הוא המקס' שהמעבד יכול להגיע אליו (הקירור הוא כבר בחירה של הOCאר).

שיא עולם אמיתי למעבד הזה הוא:4648 מגה הרץ.

הרבה מעל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אותם הביצועים היה ניתן להשיג כנראה עם 6600 רגיל שהיה עובד עם ליבה אחת , ואולי גם עם פרסקוט רגיל בלי HT , בעלי אותם TDP .

פבל, אתה מוזמן לגלוש ב-XS ולגלוש כמה שיאים שברו שם על מעבדים של 4/2 ליבת כשרק אחת מהן פועלת:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=59753

וזה רק הדיון של השיאים בתוכנות מסויימות ובקונסלטציות מסויימות.

אם יש לך זמן, תמצא דיונים רבים הרבה יותר של שיאים כאלה ואחרים עם אחת, במעבד כפול או מרובע ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בין זה לבין ליקרוא לבן אדם ששבר "שיא" ילדותי כי הוא עשה את אחרי גיא? באמת..

תיקון: ליאור לא ילדותי, הוא מבוגר פי שתיים ממני. אבל הדרך שבה זה הוצג ב-IO.. תודה שזה נלקח יותר ככלי להכנס בזון בצורה לא מקצועית. אין לי יריבות עם IO ועם ליאור, כן ירבו אוברקלורים ומקצוענים כמותו; אבל הזון וIO באותה סירה, ואין מקום למלחמת ההשמצות הזאת כפי שהיא הוצגה בדיון ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שזה נלקח יותר ככלי להכנס בזון בצורה לא מקצועית.

לא יודע מה גורם לך לחשוב ככה.

זאת התגובה שלו, הוא יכול לעשות את זה, אז למה לא?

ו... כל הכבוד לשני האוברקלוקרים שמייצגים פה את המדינה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו, מקוה שאתה לא מתכוון אלי.

אני לא השמצתי, פשוט כתבתי את דעתי במספר הודעות.

ואתה יודע מה? אם זה הביא לך את הסעיף, לך שתה כוס מים קרים ידידי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כול הדיון שם...איך הם מיתייחסים לפה בזילזול!! משהו מטורף!!

"הבחור מHW"...כאילו הוא לא יודע שקוראים לו גיא!! הבעת זילזול משוועת....

"לא יודעים מה אוברקלוק"...הא?! נגיד וכן..ונכון שמותר לו לעשות OC אחרי גיא כאילו זה ברור אבל אם לא יודעים שום דבר פה על OC איך זה שפה השיא נשבר ראשון?!?!

תיקון: ליאור לא ילדותי, הוא מבוגר פי שתיים ממני. אבל הדרך שבה זה הוצג ב-IO.. תודה שזה נלקח יותר ככלי להכנס בזון בצורה לא מקצועית. אין לי יריבות עם IO ועם ליאור, כן ירבו אוברקלורים ומקצוענים כמותו; אבל הזון וIO באותה סירה, ואין מקום למלחמת ההשמצות הזאת כפי שהיא הוצגה בדיון ההוא.

קיצר אני מבין למה הוא היתעצבן מקודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...