QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - עמוד 11 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב מגביהים את הלהבות, אורן?

כל הכבוד לגיא ולקופרה על ההישגים המרשימים.

העיקר שהשיא נשאר בישראל, ומביא כבוד לקהילה בארץ. כל השאר לא מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צוחקים, נכון?

GGuyZ אתה מדבר שטויות, ולא מעט.

אתה לא מחזיק בשום שיא, ואתה סתם מנסה לעשות רעש.

אתה כמו הילדים הקטנים שלא יכולים שלא ישימו לב אליהם, ברגע ששמים אותם בצד הם קופצים וצועקים "אני כאןן!!!!11... הלו?!@$!!!! אני כאןןןן!!!!!!!1111....".

אני חשבתי שקלטתם את הטעות ובגלל זה לא המשכתם עם ה"דבר" הזה, אבל כנראה שלא.

לסיכום, יש דרכים יותר מקובלות לקבל צומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mr. Popo, סליחה, עמרי שוסטר, לא הגבנו כאן כי בניגוד לאנשים אחרים אנחנו מעדיפים להמתין שהמקור הראשון יגיב ויאמר את דבריו. מאחר וגיא, הוא האיש מאחורי ההישג המרשים [ראשון מבין רבים], לא היה זמין, המתנו לתגובתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, להבדיל מכמה אנשים אחרים שעליהם אני יכול להצביע, איני עוסק ב'מלחמות על כבוד'. כפי שהינך בוודאי רואה, הפרוייקט מגלה התעניינות רבה, וכנראה שבצדק.

אתה יכול להמשיך להמתין לתגובתי, אך אין לי כוונה לרדת לרמה הרדודה הזאת. אני מזהיר אותך בזאת שלא תדרדר את הת'רד לרמה נמוכה כפי שאתה רגיל. תגובות ענייניות אני מקבל, פידבקים(חיוביים ושליליים כאחד) גם כן, אך ברמת התנסחות מכובדת. את ההנצחויות האישיות שלך תשמור למקומות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי שוסטר עם כל הכבוד גישת האנטי שלך ,לא מקובלת גם על cupra . כמו שהעיר לכם נגד התבטאויות לא יפות.

חוצמזה קהילת האוברקלוקרים בישראל קטנה ,והיה הכי טוב אם הייתם מתאחדים עם hwzone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לסבר את אוזנכם, אני הגעתי ל-Valid כשר למהדרין ב-4130Mhz עם כל הליבות, דבר שהינו שיא עולם בפני עצמו אם אתם אכן מתקשים כ"כ על כיבוי הליבות. עם עוד מאמץ אני לא חושב שתהיה בעייה לסחוט 4150Mhz Valid עם כל הליבות, ואולי אפילו יותר. אני פשוט לא ראיתי לנכון להשקיע את מרצי בכיוון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא אל תתיחס ל-cupra, הוא מנהל אתר שהזון שלנו פי 4 גדול ממנו, זכותו לקנא ;D

בכל מקרה, אחלה מספרים עד עכשיו, המשך כך וקבל ח"ח (אה חרוז !!!) ;)

התגובה של CUPRA לעניין השיא היתה מכובדת וראויה - וכמו כן יש לציין ששמר על כבוד האתר הזה למרות שלא הסכים עם הדברים, ולא נתן לת'רד שנפתח באתר שלו להתדרדר למקומות לא רצויים. (למרות מס' משתמשים שניסו למשוך לכיוון הזה ועדיף שלא נציין שמות מפאת הבושה).

אני מאוד מעריך את הבן-אדם, ובעקבות כך עוד יותר.

מיותר לציין שאני מאוד לא מסכים עם התגובה שלך, ועדיף שנתמקד בתחרות בריאה במקום לעסוק בהשמצות מיותרות שלא תורמות דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא,

כל הכבוד לך על ההשקעה וההישגים. אתה מביא לקהילה כבוד רב!

לא מעט אנשים עם יקרים כל כך אפילו לא מוכנים לעשות OC של 1MHz והנה אתה נותן לו בחופשיות כמויות אדירות של מתח בלי לחשוב פעמיים. שיחקת אותה :yelclap:

שמתי לב שה PCI-E שלך על 110Mhz זה בכוונה? זה משפיע על הOC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...