QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סליחה על ה"נוביות", אבל פעם ראשונה שאני נתקל במושגים: vGTL Ref, vNB.

אתה יכול להסביר טיפה מה זה? :x

vNB - מתח הגשר הצפוני.

על המתח השני ארחיב יותר בהזדמנות אחרת. נסתפק בינתיים בעובדה שמדובר במתח מאוד חשוב לעניין היציבות באוברקלוק למרובעי .

זה יכול לפגוע אם זרמי האוויר של שני המאוררים מפריעים זה לזה, אם יש סנכרון מבחינת מהירות וגודל (וכמובן כיוון) לא אמורה להיות בעיה לקבל CFM כפול.

אכן מזה חששתי, אך שני המאווררים עובדים ב-RPM דומה, וייצבתי אותם בצורה מקבילה שהתבררה כיעילה ביותר. הייתי מאוד מופתע כאשר גיליתי שהאילתור הזה הוריד 10 מעלות נוספות!

יפה יפה :)

על כמה אפשר לייצב אותו ?

לפחות לSP32M

עדיין צריך לבדוק את העניין. יש לי הרגשה שאם אני אעלה את המכפלה וארד בבאס אני אזכה לראות תוצאות טובות יותר. אני מקווה לייצב את המעבד על 3900-3950 מינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vNB - מתח הגשר הצפוני.

על המתח השני ארחיב יותר בהזדמנות אחרת. נסתפק בינתיים בעובדה שמדובר במתח מאוד חשוב לעניין היציבות באוברקלוק למרובעי .

אכן מזה חששתי, אך שני המאווררים עובדים ב-RPM דומה, וייצבתי אותם בצורה מקבילה שהתבררה כיעילה ביותר. הייתי מאוד מופתע כאשר גיליתי שהאילתור הזה הוריד 10 מעלות נוספות!

עדיין צריך לבדוק את העניין. יש לי הרגשה שאם אני אעלה את המכפלה וארד בבאס אני אזכה לראות תוצאות טובות יותר. אני מקווה לייצב את המעבד על 3900-3950 מינימום.

תבדוק תבדוק :)

SP32MB !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, עדיין לא הספקתי לבדוק את התדר היציב ביותר ואת הטמפ'.

המטרה הייתה אחת - להגיע לתדר מקסימלי בבאס הכי גבוה שיש.

היות והמעבד לא מתמודד היטב עם באסים גבוהים, אני אנסה לייצב אותו ואפילו לעלות גבוה יותר עם באס נמוך. זה עלול לקחת טיפה זמן כי אני לא אהיה הרבה בבית השבוע, אבל צפו לקבל עדכון ברגע שיהיה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...