QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה אמרת.....

למען השם זו פניה לכול חברי הפורום...כול מי שיכול לתרום את הטוניק שלו למען שבירת שיא תבוא עליו הברכה...

אני מצפה להמשך כמו משוגע...כול 10 דקות אני בודק אם יש חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו ראיתי שזה איזה אבל לא ידעתי איזה....קלטת את זה לפי המדבקה על הצ'יפס שרואים?...כי ראיתי אותה אבל לא הצלחתי לשייך...סבבה....מעניין אותי לדעת איזה אבל הוא אמר שהוא ייפרסם בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חבר'ה, הנה העדכון הסופי על האוברקלוק, לפחות לשבוע וחצי הקרובים(עד אשר יהיה לי שוב זמן להתעסק בזה ברצינות), והנה התמונות כפי שהבטחתי:

התדר הכי גבוה שהגעתי אליו הוא 4241MHz! מדובר בתדר מאוד לא יציב שבו לא הצלחתי לבצע Validation:

cimg0119tz9.jpg

התדר שבו כן הצלחתי להשיג Valid גם הוא מכובד ביותר ומהווה, כפי הנראה, שיא עולמי על אוויר(לפי מה שהצלחתי לדוג באינטרנט בכלל וב-XS בפרט) - 4171Mhz.

175682.png

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=175682

עדכון נוסף הוא שהצלחתי לבצע -SPI 1MB על 4101Mhz! הנה תמונה שמציגה את התוצאה הפשוט מדהימה(עליכם לזכור שמדובר בקירור אוויר בלבד!):

superpi4100ci9.png

אגב, מונה המאווררים על ה-BT הגיע ל-3. עדיין עם הטוניק(לאחר שיפצורים דומים כמובן) אפשר לעשות יותר, אך שימו לב: עם מתח 1.735(1.62 אמיתי) אני עומד על 50 במנוחה ו70-75 במאמץ. טמפ' מעולות למתח מטורף שכזה! המדידה נעשתה באמצעות CoreTemp ולכן הינה אמינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות מדהימות :xyxthumbs:

כל הכבוד :yelclap: :yelclap: :yelclap:

מה שכן אני לא מבין למה אתה שם איזה מאוור מטורף עם cfm בשמיים(אומנם יחפור אבל זה רק לאוברקלוק), אתה לא חושב שזה ישפר את המעלות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 מעלות זה כבר ה-Tjmax, כך שקשה לי להאמין שיציבות מלאה אפשר להשיג בכזאת טמפ'. מה שכן, בהחלט אפשר עוד לבצע בנצ'ים במקרים מסויימים בטמפ' הזאת. אני אגב, במתחים הממש גבוהים(1.7+-) עומד על 90 במאמץ בערך, ואפילו בנץ' אני לא מצליח להריץ.

לא.. 100 מעלות למעבד.. וזה היה ולא רק אצל אחד ראיתי את זה.. היו שניים על 3.8 וטוניק בהרצה של שני ORTHOS ללא מארז וראו 100 מעלות..

ואחר עם 4GHZ והרצה של 4 SP אם אני זוכר נכון 100 מעלות ;)

כמובן שלא מדובר על יציבות ללילה :smile1: אלה כמה דקות עם SP/ORTHOS.

לפי XS בחור אחד או שניים הצליחו להגיע ל4 ג'יגה benchable(ויש הבדל בין זה ליציב). מי שכפי הנראה 'החזיק בשיא' עד עכשיו טען בפירוש שהוא לא הצליח לעבור 4.1 ג'יגה על אוויר. אז יש סיכוי טוב שאם אני אצליח לארגן 4.2 Valid זה אכן יהיה שיא עולם.

כרגע, אפשר להגיד שאני פחות או יותר 'שווה' לשיא הקיים.

אפשרי שאכן אותם 100-200 MHZ באמת קשים להשגה.. ואם כן מברוק על השיא.. (לא יכולתה לנסות את זה בצפון באמצע החורף ? :lol:)

אני פשוט לא מוצא את זה שהריץ SP/ORTHOS על 4GHZ על אוויר והראה טמפ' של 100 מעלות..

מה שכן מצאתי זה הרצה של coolaler עם מעבד חם במיוחד כניראה..

3.6GHZ

1.5V

99 מעלות

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=1768253&postcount=138

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. 100 מעלות למעבד.. וזה היה ולא רק אצל אחד ראיתי את זה.. היו שניים על 3.8 וטוניק בהרצה של שני ORTHOS ללא מארז וראו 100 מעלות..

ואחר עם 4GHZ והרצה של 4 SP אם אני זוכר נכון 100 מעלות Wink

כמובן שלא מדובר על יציבות ללילה אלה כמה דקות עם SP/ORTHOS.

אפשרי שאכן אותם 100-200 MHZ באמת קשים להשגה.. ואם כן מברוק על השיא.. (לא יכולתה לנסות את זה בצפון באמצע החורף ? )

Tjunction זאת טמפ' שקשורה למעבד. למעשה זאת הטמפ' המקסימלית המבטיחה יציבות בקצה ה-DIE ותחילת הPCB של המעבד. טמפ' הליבה שאתה רואה ב-TAT/CoreTemp הן למעשה נגזרות של הטמפ' הזאת. נתקלתי בעניין ה-100 מעלות פעם אחת אתמול במקרה כשחיפשתי על השיא, ובעוד שמדובר בתופעה מוזרה במעט היא כן יכולה לקרות, כי Tjunction היא בסה"כ המלצה ואינה מחייבת. אם זה מעניין אותך - אני הגעתי אתמול לטמפ' 124 מעלות עם המעבד, שזאת כנראה טמפ' ה-Shutdown שלו כי המחשב נכבה אז.

מעבר לכך, לסוע עד לצפון בשביל אוברקלוק? אני מוכיח שאפשר להסתדר גם במרכז!

עריכה: אגב, הדוגמא של coolaler שהבאת רק מוכיחה כמה הטמפ' שלי טובות. במתח 1.73(אך עם VDROOP מטורף), אני עומד על 50 מעלות במנוחה ובערך 70-75 במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...