QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - עמוד 10 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

קראתי את כול הדיון שם...איך הם מיתייחסים לפה בזילזול!! משהו מטורף!!

"הבחור מHW"...כאילו הוא לא יודע שקוראים לו גיא!! הבעת זילזול משוועת....

"לא יודעים מה אוברקלוק"...הא?! נגיד וכן..ונכון שמותר לו לעשות OC אחרי גיא כאילו זה ברור אבל אם לא יודעים שום דבר פה על OC איך זה שפה השיא נשבר ראשון?!?!

קיצר אני מבין למה הוא היתעצבן מקודם...

הכל יראה לך הרבה יותר הגיוני אם תבין דבר אחד...

לא התוצאה של גיא, ולא התוצאה של ליאור למעשה "שיא". :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן את זה קלטתי כבר...אבל בכול זאת...היחס המזלזל לדעתי לא במקום.... :nono:

הם יכולים להיתייחס יפה...לא מזיק לאף אחד...אני לא ראיתי שום מקום בפורום פה שהשמיצו אותם...(תקן אותי אם אני טועה)....בקיצור קצת יחס יפה ונורמלי היה מיתקבל יפה...

וזה באמת מעצבן שמדברים על המקום בצורה כזאת...סך הכול פורום אהוב עליי...אני ניכנס לפה כמה וכמה פעמים ביום...מעצבן לשמוע כאלה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אשכרה מתייחסים למה שכותבים באתר שולי שגולשים בו 2.5 אנשים

שבעיקר מחזיקים מעצמם (ולרובם המוחלט אין שום סיבה כזאת?)

די פתטי

במיוחד התגובות של עמרי (מר פופו) שוסטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את זה קלטתי כבר...אבל בכול זאת...היחס המזלזל לדעתי לא במקום.... :nono:

הם יכולים להיתייחס יפה...לא מזיק לאף אחד...אני לא ראיתי שום מקום בפורום פה שהשמיצו אותם...(תקן אותי אם אני טועה)....בקיצור קצת יחס יפה ונורמלי היה מיתקבל יפה...

וזה באמת מעצבן שמדברים על המקום בצורה כזאת...סך הכול פורום אהוב עליי...אני ניכנס לפה כמה וכמה פעמים ביום...מעצבן לשמוע כאלה דברים

אני רואה שלקחתם את הדעה שלי קשה.

אם זה משנה משהו, הנה התנצלות רשמית מMr.Popo.

די פתטי

מים קרים ידידי, מים קרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די פתטי

המצב בהסלמה.

:itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מים קרים ידידי, מים קרים...

רגע, אם אני אשתה מים קרים אתה תהיה פחות צבוע?

כי אם כן אני אנסה.

בכלל, תזכיר לי למה אתה פה?

לך "למקצוענים" (ולשאר המובחרים שלא הצליחו להישאר בפורום הזה)

תשבו ארבעתכם ותעשו שיחות על כמה שאתם מוצלחים אל תוך הלילה

אולי אפילו תוכלו לארגן איזה פורום במושב אחורי של איזו פיאט אונו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו, מקוה שאתה לא מתכוון אלי.

אני לא השמצתי, פשוט כתבתי את דעתי במספר הודעות.

ואתה יודע מה? אם זה הביא לך את הסעיף, לך שתה כוס מים קרים ידידי. :)

אני כן התכוונתי אליך.. אני אישית נפגעתי לשמוע את הזלזול העמוק שלך בקהילה הזאת שהרבה אנשים טובים עובדים כדי לבנות. שוב, כולנו באותה סירה, ואם אנחנו לא מבינים באוברקלוק, למה לא ללמד? (:

ותודה לך, שתיתי תה טרופי עם לימון. הרבה יותר אצילי ממים קרים D:

די פתטי

ומאידך, גם אתה לוקח פה דברים לפרופורציות לא נכונות

אישית הייתי מעדיף שיא מIO מאשר עוד סיני עם קונרו מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאידך, גם אתה לוקח פה דברים לפרופורציות לא נכונות

אישית הייתי מעדיף שיא מIO מאשר עוד סיני עם קונרו מהיר.

מה שאני חושב על "השיא" הזה כבר כתבתי קודם

להגיד לך את האמת, לא ממש מזיז לי אם שיא (גם כזה לגיטימי) הוא ישראלי או סיני

מעצבן אותי אנשים שמתנשאים, במיוחד כאלו שאין להם שום סיבה כזאת

(כן, מר פופו/עמרי שוסטר/Shamino הוא חבר שלי, זה מכוון אליך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן התכוונתי אליך.. אני אישית נפגעתי לשמוע את הזלזול העמוק שלך בקהילה הזאת שהרבה אנשים טובים עובדים כדי לבנות. שוב, כולנו באותה סירה, ואם אנחנו לא מבינים באוברקלוק, למה לא ללמד? (:

ותודה לך, שתיתי תה טרופי עם לימון. הרבה יותר אצילי ממים קרים D:

אני דיי בטוח שאתה מכיר אותי טוב מספיק בשביל לדעת שלא התכוונתי להעליב, אבל לצערי כן זה מה שאני חושב.

אתם מעדיפים שאני אשקר? שאני לא אגיב? הבעתי את דעתי, זהו חלאס עם העקיצות (מופנה לכולם).

OMRIJ @ נפגעת? מה לעשות, shit happens.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני חושב על "השיא" הזה כבר כתבתי קודם

להגיד לך את האמת, לא ממש מזיז לי אם שיא (גם כזה לגיטימי) הוא ישראלי או סיני

מעצבן אותי אנשים שמתנשאים, במיוחד כאלו שאין להם שום סיבה כזאת

(כן, מר פופו/עמרי שוסטר/Shamino הוא חבר שלי, זה מכוון אליך)

טוב חלאס, דיברתי איתך על זה.

אני דיי בטוח שאתה מכיר אותי טוב מספיק בשביל לדעת שלא התכוונתי להעליב, אבל לצערי כן זה מה שאני חושב.

אתם מעדיפים שאני אשקר? שאני לא אגיב? הבעתי את דעתי, זהו חלאס עם העקיצות (מופנה לכולם).

OMRIJ @ נפגעת? מה לעשות, shit happens.

חלאס עם העקיצות זה מה שאפשר להגיד לך באותה המידה. לא צריכה להיות התנגשות בין IO והזון. הדרך שבה הקהילה של IO לקחה את זה בת'רד ההוא לא נראית ידידותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס עם העקיצות זה מה שאפשר להגיד לך באותה המידה. לא צריכה להיות התנגשות בין IO והזון. הדרך שבה הקהילה של IO לקחה את זה בת'רד ההוא לא נראית ידידותית.

אם זה משנה משהו, הנה התנצלות רשמית מMr.Popo.

אני מבין שזה לא משנה משהו. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שבוודאי ראיתם, מסיבות כאלו ואחרות לא הייתי כאן זמן מה כדי להגיב.

אפתח בתודה למערכת HWZone שבחרו לפרסם את ההישג. הדיון הקולח שהתפתח כאן מציג את העניין הרב בהישגי בארץ, ואת זה בראש ובראשונה אני(ואחרים) מנסה לקדם.

זה רק אני , או שגם גיא וגם ליאור עשו את כל העניין הזה על ליבה אחת , מה שמבטל לחלוטין את כל העניין של השיא ?

המעבד הוא בעל 4 ליבות , זה שהוא מאפשר למשוך אותו יותר על ליבה אחת , לא אומר שהמעבד בעל 4 ליבות ימשיך לתפקד על התדר הזה עם 4 ליבות .

זה אומנם הישג יפה , אבל סה"כ שניכם לקחתם מעבד , סירסתם אותו לרבע מתפוקת החום שלו , והגעתם איתו רחוק .

את אותם הביצועים היה ניתן להשיג כנראה עם 6600 רגיל שהיה עובד עם אחת , ואולי גם עם פרסקוט רגיל בלי HT , בעלי אותם TDP .

בעניין כיבוי הליבות אכן כפי שאיתי אמר מדובר בדבר מקובל לגמרי, בפרט במעבדים מרובעי . לגבי הטענה שהועלתה כאן שהמעבד מסורס לרבע מתפוקת החום, מדובר כמובן בהנחה שגוייה. כיבוי ליבות אינו מכבה אותן פיזית, אלא בסה"כ מונע ביצוע חישובים על ידן ברמת מערכת ההפעלה(כפי שהדבר התבצע על ידי). הליבות עדיין פועלות, ועדיין פולטות חום רב. לראייה ניתן לראות שהפעולה אכן מצליחה לגרד עוד מספר מגה-הרצים, אם כי מדובר בכמות מועטה בהרבה משניתן לצפות, ומועטה משמעותית ממעבדים כפולי טבעיים. לכן, ההשוואה ל-E6600 אינה במקום כלל וכלל.

לגבי שאר הדיון שהתפתח כאן ובמחוזות אחרים, כפי שכבר ציינתי לעיל, מדובר בסה"כ בדיונים בריאים ומבורכים. לצערי הרב ככל דבר שמתפרסם וכיאה לאופי הישראלי הטיפוסי, רבים האנשים המתקשים לפרגן ומנצלים כל במה אפשרית 'לסגירת חשבונות' אישיים.

בעניין השיא עצמו אסתפק בכך שאומר שעדיין לא תם ונשלם הדבר. למען האמת אני התמקדתי בהשגת תדר מירבי מקסימלי, שהוא 4241Mhz(ואני מאמין שעם עוד מעט מאמץ גם יותר גבוה). אם המגמה כאן נוטה יותר לכיוון ה-Valid, אני אפעל יותר בכיוון הזה להבא. עם זאת, השיא הוא 4241Mhz, ולכך ניסה גם Cupra להגיע ולא הצליח. לגבי זיופים? אני חושב שאמינות זה דבר אחד שהרווחתי כאן. כל דבר ניתן לזייף, אפילו Valid.

לדבר אחד שנאמר ע"י Cupra אני כן מעוניין להגיב. מתחקיר שביצעתי ישנו רק אדם אחד נוסף בעולם שהגיע ל-4100Mhz עם המעבד המדובר כאשר כל הליבות מופעלות. בשביל לבצע SPI הוא עדיין נאלץ לכבות את שלושת הליבות האחרות, כך שהתוצאה זהה למעשה.

כדי לסבר את אוזנכם, אני הגעתי ל-Valid כשר למהדרין ב-4130Mhz עם כל הליבות, דבר שהינו שיא עולם בפני עצמו אם אתם אכן מתעקשים כ"כ על כיבוי הליבות. עם עוד מאמץ אני לא חושב שתהיה בעייה לסחוט 4150Mhz Valid עם כל הליבות, ואולי אפילו יותר. אני פשוט לא ראיתי לנכון להשקיע את מרצי בכיוון הזה.

176381.png

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=176381

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...