Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני ממממממש ממממממש מממממש בהתחלה, ויש לי 120,000 דולר, איזה מכונית הכי כדאי לקחת?

איך כל כך הרבה ומה האפשרויות שלך?

שחכתי... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק פועל לי על 1024X768.

Details על Meduim.

אני כבר ב 35 אחוז, עם 6 מכוניות, שני בתים, ו 120K$.

וואי נתקעתיי...

הגעתי לרמה של PRO (הרמה השלישית) וקניתי פרארי טובה ב170 אלף וחשבתי שהיא ברמה של PRO וניסיתי להתחרות איתה במרוץ של PRO ואז אמרו לי שאין לי מכונית מתאימה.. עכשיו אני לא מוצא מקום לקנות ממנו מכונית PRO.. הבעיה שלי היא לא הכסף כי יש לי מספיק.. אז מישהו יודע אולי איפה יש מקום שאפשר לקנות ממנו מכונית ברמת פרו?

תודה מראש! :yelclap:

:xyxthumbs:

ויש לי עוד שאלה - מי כאן קנה את המשחק ומי הוריד?

אין שום קשר פרו לא פרו, זה הולך לפי דרגות של ABCDEFG.

ואתה לא חייב למכור אותה, יש עוד מלא מלא מרוצים שמתאימים לדרגה של הרכב עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך כל כך הרבה ומה האפשרויות שלך?

שחכתי... :kopfpatsch:

לאדע, יש קצת מרצדס ניסן אודי שברולט, כל הפשוטים

השאלה מה הכי שווה לקחת ב138 אלף שאני לא סתם אבזבז על המכונית הראשונה שנראת לי טוב...

חשוב לי אחיזה בלימה והאצה טובים, מהירות שיא פחות חשובה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה כמוני

אני בדקתי את כל החניות במשחק למכונית החזקה הראשונה שלי :)

יש לי 155K

ועדיין יש לי את הAudi TT שקניתי בהתחלה

קל להרוויח כסף במשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גם אני עם ה TT שקניתי בהתחלה

אבל סתם כי יש לי 138 חשבתי להרחיב את הגראג'...

1. אני מתלבט בעיקר בין לוטוס 240אר ו-TVR (שני דגמים לא זוכר את השם, אחד עולה 80 והשני 100 דולר).

2. יש לי בעיה ממש חמורה במשחק שלפעמים שאני יוצא לוינדוס עם ALT TAB אני לא יכול לחזור

המשחק ממוזער אבל אי אפשר לעשות לו restore חזרה למסך...

זה כבר קרה לי כמה פעמים

מה השטות הזאת?!...

3. עוד בעיה ממממממש מעצבנת, לפעמים שאני נכנס למשחק ויוצא מה"בית" שלי, הכל מלא רעידות וקפיצות כאילו רעידת אדמה, לפעמים האוטו קופץ ולפעמים אני רואה מכוניות אחרות ברחוב מעופפות וקופצות וענארף מההההההה זה קיצר פחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי פרארי ב110 אלף דולר:)ואני על 11 אחוז בערך במשחק ו עם 20 אלף דולר ובית אחד ואת המכונית הישנה מכרתי:)

איך הפרארי מול ה TVR (שלדעתי ממש סוסה), והלוטוס 240R ??

אגב, מה ההבדל בין שני ה TVR? אחת עולה 80 השניה עולה 100 אלף, ויש להם את אותם נתונים "יבשים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

well it's not crysis, you still got over 64sq. mile of island, with no loading times. my only complain about the graphics is that the NPC's cars are fairly low quality, and that there's no damage model.

מה הכוונה no damage model ? רואים בבירור את הנזק שאתה עושה, (למרות שזה נראה כמו 2 מצבים - הרוס ולא הרוס :) )

בכל מקרה המשחק נראה טוב מאוד, במיוחד אם שולטים בעכבר (בראש) בזמן הנסיעה, זה נותן תחושה ממש מציאותית... רק חבל שקשה לי לנהוג ביד שמאל...

1600x1200 / 1280x960 AAx4 על הגדרות הכי גבוהות (עם HDR) אני מקבל בערך 45-55fps מזוית של ה-dashboard, ו-60-70 מזווית קדמית ביותר (ללא מודל). סוף סוף משחק שמכביד על הכרטיס מסך הזה...

crysis קצת מתחיל להפחיד אותי עכשיו... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון למודל נזק למכונית שלך לא למכוניות שבהן אתה פוגע.

ואל תדאג לגבי קרייסיס, המנועים של CRYTEC מעולים וגמישים והמשחק יעבוד מעולה, גם יש להם מלא זמן לשפר אותו עם כל דחיה שמגיעה :)

ויש לי שאלה שלא ענו עליה פה, ברמה 3 של המשטרה איך בורחים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הפרארי מול ה TVR (שלדעתי ממש סוסה), והלוטוס 240R ??

אגב, מה ההבדל בין שני ה TVR? אחת עולה 80 השניה עולה 100 אלף, ויש להם את אותם נתונים "יבשים"...

לי היה את הפרארי 360 ספיידר עם הגג הקשיח ואז עברתי לTVR עם גג נפתח ושיפרתי אותה לרמה 2

הפרארי יותר טובה בהתנהגות אבל הTVR מאיצה ממש מהר אבל החסרון הגדול הוא הבלמים הגרועים שלה וגם בגלל שיש לה הרבה כח קל לאבד שליטה.

אני ממליץ על השברולט Z06 עם הגג הקשיח [עולה 70 או 90 אלף] היא ממש חזקה ולא קשה כ"כ לנהוג בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...