Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאלה שמעוניינים לקנות במיוחד למשחק הזה הגה, אישית, ניסיתי לשחק עם הגה ולא נהניתי - יותר נוח לי עם המקלדת אבל זה סובייקטיבי כנראה כי חלק פה ממש התלהבו מהמשחק עם הגה.

יש לי שאלה קטנה, אני משחק כרגע רק באופליין מכיוון שלא קניתי CDKEY חדש לאחר שנסגרה הBETA, איפה אוכל לקנות CDKEY חדש, וכמה זה יעלה, והאם אני יכול לשים CDKEY מקורי על גרסא ישנה של המשחק או שחייבים גם לקנות דיסק התקנה של המשחק??

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלה שמעוניינים לקנות במיוחד למשחק הזה הגה, אישית, ניסיתי לשחק עם הגה ולא נהניתי - יותר נוח לי עם המקלדת אבל זה סובייקטיבי כנראה כי חלק פה ממש התלהבו מהמשחק עם הגה.

יש לי שאלה קטנה, אני משחק כרגע רק באופליין מכיוון שלא קניתי CDKEY חדש לאחר שנסגרה הBETA, איפה אוכל לקנות CDKEY חדש, וכמה זה יעלה, והאם אני יכול לשים CDKEY מקורי על גרסא ישנה של המשחק או שחייבים גם לקנות דיסק התקנה של המשחק??

תודה מראש.

קצת קשה לעזור לך...

כי כולם פה גנבו את המשחק...

אבל אתה יכול לקנות את המשחק עכשיו בחנויות המחשבים

המחיר בסביבות ה 200 שקל בארץ

או 40 דולר בחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מראש.

יותר נוח עם המקלדת ??? אתה רציני ?? אני משתגע מזה שאין תמיכה בעכבר למשחק הזה, לשחק עם המקלדת זה לא נוח בטירוף !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

לא, ולא יהיו זה משחק שבמהותו הוא מולטיפלייר, אבל יש האקים אם בא לך להיות רמאי ;D

שאלה חשובה יותר, בעצם כמה, ניתן כבר עכשיו לקנות את המשחק בPC בחנויות כמו באג? או שרק ב20 לחודש כמו שמצויין באתר של ATARI?

מלבד זאת, יש לי חשבון דיי מתקדם ברמת EXPERT עם דיי הרבה מכוניות וכמה בתים אבל הוא נעשה בסינגל פלייר ולא דרך חשבון GAMESPY, האם יתאפשר לי לשחק בשמירה שלי במולטיפלייר לאחר שאקנה CDKEY חדש למשחק???

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMFFG!!!

מאיזו נסיעה באתי עכשיו...

אני אם האוסטין הכי פשוטה (זו שעולה 100K) במרוץ סיביב כל האי .. 50 דוקת מרוץ!!

וכי חזק בכל העסק.. הם (המיתחרים) עם מכוניות קלס A (שלי D) פגאני,מקלרן,מרציאלגו וKoenigsegg.

את הKoenigsegg לא ראיתי מתחילת המרוץ :smile1: אבל איכשו עם כל השאר נילחמתי בשניים והגעתי שני...

אלוהים.. מרוץ שכולו בכבישים פתוחים (על מהירות מירבית רוב הזמן) אותו שלי תחלס אמור להגיע ל195 ואני נוסע 210 רוב הזמן.. (לא משופרת).

הם עם מכוניות שמגיעות ל 220+ ולא רק שנישארתי באותו אזור זמן.. עקפתי אותם.. :screwy:

אחחח איזה תענוג.

תמונות:

tdu1.PNG.xs.jpg

tdu2.PNG.xs.jpg

tdu3.PNG.xs.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה .... מרוה זה שאתם מדברים פה אני מתגרה ומתגרה ולא יכול יותר , אני חושב על "לקנות" או באמת לקנות את המשחק השאלה היחידה שלי היא אם הוא ירוץ לי בצורה די חלקה על המערכת (מצידי על LOW) (אלא אם כה LOW נראה כמו משחק מ98')

המפרט העלוב שלי (אני לא רואה שידרוג בקרוב..):

מעבד 2.8 GHZ לא דואל ולא 64 ביט ...

GeForce FX5200 (128mb)

512 mb ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...