Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היום "קניתי" את המשחק.

ואני חייב לציין שהמשחק כ"כ כיפי :yelclap:

גם אני חושב שהגרפיקה לא משהו והמשחק נתקע לי כל כמה זמן וקשה לי לשחק ככה.

מה אני יכול לעשות חוץ מלשנות הגדרות???(כי את זה כבר עשיתי) :nixweiss:

לפי מה שאני רואה המחשב שלך יותר חלש משלי והביצועים אצלי גם לא משהו ב 1024x768... מה לעשות =\ המשחקים נעשים יותר ויותר כבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רץ על XP ולא על :silly:

ואני שמתי את כל ההגדרות על הכי נמוך כולל רזולוצייה של 800X600.

ואני חושב אולי בבר-מצווה שלי(עוד כמה ימים) לקנות של 2GB למחשב אם אבא שלי יסכים לי.

נראה לכם שזה מספיק???

וכל מי שרצה להדליק אורות יכול אם הוא ילחץ על אנטר קבוע(גיליתי את זה בטעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו זה רק אני או שהגרפיקה לא כזה בשמים...?

או שעשיתי משהו לא בסדר...

מסכים לחלוטין, ואיפה כול ההגדרות של הגרפיקה ?? אפשר לכוון רק medium,low,high ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, יש לי בעיה...

כשמד המשטרה (לא יודע איך לקרוא לזה, זה עם ה3 סמלים של המשטרה) דולק אצלי על רמה 1, אני יודע שמספיק שאני אשמור על פרופיל נמוך ולא אתקרב לניידות והוא טיק טאק יורד..

אבל מה קורה ברמה 2 ? ניסיתי לנוח באיזה חור הרחק מהמשטרה וזה לא ירד, אז ניסיתי לברוח מהם וחיש מהר זה עלה לרמה 3, שפה זה כבר סיוט של כמויות אדירות של ניידות ומחסומים ושומדבר לא יעזור לי להתחמק מהם..

ניסיתי לקפוץ לאיזה חורשה, הם לא באים אחרי ואני מתרחק מהם, חיכיתי גם כמה דקות ושומדבר לא זז, אפילו לא ירד לרמה 2...

בקיצור, איך יוצאים מדבר כזה בלי להסגיר ת'צמי ולאבד כסף?

אה ואגב, היה לי 12 אלף פעם אחת שתפסו אותי, גם נכנסתי לכלא וגם לקחו לי את כל הכסף

ואחר כך שהיה לי נדמה לי (נדמה לי) רק 7 אלף, אז לקחו לי קצת כסף ולא הייתי בכלא...

איך זה? לפי מה זה נקבע?

המון המון תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

by the number of cars and signs you hit.

לא ממש' date=' המשחק הזה ספציפית ממש כבד, OBLIVION לדוגמא רץ אצלי מעולה.

[/quote']

yea right, my older which was stronger than your's had trouble running Oblivion at a playable FPS with anthing above 800x600 Mid-high settings w/Bloom AAx2 AFx8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אולי אני פשוט משחק יותר מידי NFSC והמשחק הזה מרגיש לי קצת יותר כבד, זה לא עניין של FPS זה עניין של תחושה כללית של איטיות.

ואיך לעזאזל מסדרים את המשחק כדי שיהיה אפשר לנהוג בעכבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי נתקעתיי...

הגעתי לרמה של PRO (הרמה השלישית) וקניתי פרארי טובה ב170 אלף וחשבתי שהיא ברמה של PRO וניסיתי להתחרות איתה במרוץ של PRO ואז אמרו לי שאין לי מכונית מתאימה.. עכשיו אני לא מוצא מקום לקנות ממנו מכונית PRO.. הבעיה שלי היא לא הכסף כי יש לי מספיק.. אז מישהו יודע אולי איפה יש מקום שאפשר לקנות ממנו מכונית ברמת פרו?

תודה מראש! :yelclap:

:xyxthumbs:

ויש לי עוד שאלה - מי כאן קנה את המשחק ומי הוריד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...