Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

2000 שקל זה קצת הרבה.. (אולי נסחפתי עם הצהרה של כסף לא מהווה בעיה..) זה לא שאין לי את הסכום.. פשוט ישנם סדרי עדיפויות בחיים כשאתה סטודנט ועובד במקביל.. :-\

חשבתי משהו עד גג 1000 .. אבל זה ממש קריטי שיעבוד חלק עם המשחק , אחרת מה הטעם ? אני אקנה ואראה שזה לא זז חלק ואז זה יישב בארון עד סוף ימיו..

לגבי :

בוא ניראה אותך עושה פניה עם TVR ב250+ קמ"ש בלי לאבד שליטה

חוץ מזה, אני עם מקלדת

תראה לי בן אדם שלוקח סיבוב ב 250 קמ"ש במציאות עם TVR שלא נכנס לסחרור .. אחי זה לא NFS שאתה נוסע 400 ולוקח סיבובים כאילו אתה על 80..

חוץ מזה שנסעתי עם ה TVR מעל 300 קמ"ש (במשחק..) וכל עוד מדובר בעיקול ולא בסיבוב היא אוכלת את זה כמו בובה..

ולגבי היציאה ההזוייה הזאת של" MCLAREN F1 GTR זה חרא של אוטו מנסיון.." - אני מקווה שאתה מתכוון במשחק.. - אחרת: שן שן על האף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנו את ה SALEEN. היא מהירה בטירוף ואפשר לשלוט בה. אגב, את ה TVR וגם רוב מכוניות אי אפשר לקחת סיבוב ב250 קמ"ש. פשוט תאיטו.

אני עשיתי את המסלול הכי ארוך באי. זה הקפה עצבנית של 190KM !! לקח לי 45 דקות (!). פאק האצבעות שלי ממש כאבו. עשיתי את המסלול עם ה SALEEN ולמזלי המסלול היה ללא TRAFFIC.

תאמין לי, ה SALLEN מפרפרת פי אלף יותר מה TVR (יש לי את ה TVR), פשוט צריך לנהוג נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים הגזמתי קצת עם ה250 קמ"ש אבל הבעיה בTVR היא שפשוט אין לה ברקסים xD לוקח לה המון זמן להאט... עכשיו קניתי את האנזו והעפתי את הדרייבינג אייד... מישהו הצליח לסיים את הFERRARI DAY עם גביע זהב? נסעתי עם האנזו על 330 ועדיין איחרתי ב3 שניות =\ ואיפה אפשר לשפר אותה? תמיד אני רואה באינטרנט "בלהבלה אנזו רמה 3" ואני לא רואה במשחק שום מוסך שמשפר פרארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה קטנה, בבקשה תעזרו לי.

המחשב מזהה את הקובץ MDF כראר והוא מופיע עם האייקון של ראר והכל.

אני כנראה שיניתי את זה בטעות אבל עכשיו איך אני מחזיר את זה ל - MDF עם האייקון הלבן הזה?

אחרת הוא לא מזהה לי את זה כקובץ MDF ואי אפשר להעלות את המשחק.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסתדר עם הרדיו , איך אני מפעיל אותו ?

אני לוחץ R וזה לא עוזר לי הוא רושם לי תמיד שהוא ב OFF

מישהו יכול לעזור?

מגביר את הווליום עם החץ למעלה וכתוב לידו שמונה(Numpad) והוא ידלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...