Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

אז כנראה זה עם מערכות מסויימות. אחרי שניתקתי את הג'וייסטיק שלי הכל רץ לי חלק על הגדרות גבוהות, מקודם אפילו אם שמתי 800X600 ולLOW זה לא שינה כלום... אז בקיצור למי שיש בעיה כזאת שינתק וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז ככה , קודם כל טעיתי מקודם לגבי הזיהוי של הרכב שעקף אותי (חשבתי שמדובר ב RS200) - מדובר בסוף ב NOBLE GTO 3R הקטלנית..

אלוהים יישמור איזה רכבים קטלניים יש במשחק הזה !! יש את ה ASCARI הבריטית החלומית , הקונינגסג (לא זוכר איות באנגלית..) השוודית , וראבאק - MCLAREN F1 GTR !!

אני מתלבט על קניית הגה ודוושות למשחק , מישהו יכול להמליץ לי על אחד טוב ? כסף זה לא בעיה העיקר שיהיה הכי טוב שיש..

ודרך אגב עשיתי עכשיו משימה מטורפת של נסיעה במשך 20 דקות מחוף לחוף - לקחתי 150,000 $ .. שווה..

לגבי הסאונד - אני דווקא מאד אוהב את הסמפלים שעשו למנועים (במיוחד את של ה PAGANI ZONDA שלי..)

* לבחור מהפוסט מעליי - תבדוק אם לא הפעלת בטעות ANTI ALIASING דרך הדרייברים או משהו אחר.. אצלי למשל היתה את אותה הבעיה וברגע שהורדתי את כל האופציות בדרייבר לשליטה על ידי היישום הכל הסתדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה , קודם כל טעיתי מקודם לגבי הזיהוי של הרכב שעקף אותי (חשבתי שמדובר ב RS200) - מדובר בסוף ב NOBLE GTO 3R הקטלנית..

אלוהים יישמור איזה רכבים קטלניים יש במשחק הזה !! יש את ה ASCARI הבריטית החלומית , הקונינגסג (לא זוכר איות באנגלית..) השוודית , וראבאק - MCLAREN F1 GTR !!

אני מתלבט על קניית הגה ודוושות למשחק , מישהו יכול להמליץ לי על אחד טוב ? כסף זה לא בעיה העיקר שיהיה הכי טוב שיש..

ודרך אגב עשיתי עכשיו משימה מטורפת של נסיעה במשך 20 דקות מחוף לחוף - לקחתי 150,000 $ .. שווה..

לגבי הסאונד - אני דווקא מאד אוהב את הסמפלים שעשו למנועים (במיוחד את של ה PAGANI ZONDA שלי..)

* לבחור מהפוסט מעליי - תבדוק אם לא הפעלת בטעות ANTI ALIASING דרך הדרייברים או משהו אחר.. אצלי למשל היתה את אותה הבעיה וברגע שהורדתי את כל האופציות בדרייבר לשליטה על ידי היישום הכל הסתדר..

MCLAREN F1 GTR

חרא של אוטו

מנסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

logitech g25

2000nis.

שווה כל שקל....

דוושת קלא'ץ 6 הילוכים כולל טיפטרוניק..

פשוט שלמות...

אני חושב שזה המשחק שהכי יתאים לו

וואו אני ממש מת להביא כזה..!! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא ניסה את מצב ה ONLINE כי כולם פה גנבו את המשחק...

אני אישית מחכה שהוא יצא לחנויות (האמיתיות)

ולא להיות גנב ולהתהלב ממשחק חלקי

שכל הפואנטה שהמשחק הזה יצא בכלל זה יכולות ה ONLINE שלו.

שצריך להיות ממש כייף ומגניב,

אבל הבעיה שלי שאני לא יודע איך זה המשחק.

כי עוד לא גנבתי את המשחק כמו שכולם פה עשו.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק עם הגה

ms sidewinder ללא רטט

וזה יותר נוח עם המקלדת

במקלדת אני לא מצליח לצאת מבריחה של הזנב

שים driving aid זה יעזור לך לשלוט על האוטו [עם הTVR המטורפת שלי אני חייב את זה חח]

ולפי GAMESPOT ולפי מה שראיתי במשחק אין אפשרות ליותר משחקן אחד OFFLINE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני שיחקתי בבטא, על אנזו משופרת ברמה 3 הצלחתי לשלוט כמו שצריך

אני אומר שפשוט במקלדת לשלוט על המפלצות האלה זה בלטתי אפשרי כי ברגע שאתה לוחץ על גז בהילוך נמוך הגלגלים ישר מפרפרים ואתה מאבד אחיזה ודופק 180

נ.ב

מה הכיף בזה שהמחשב עוזר לי ?!, איפה האתגר :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים driving aid זה יעזור לך לשלוט על האוטו [עם הTVR המטורפת שלי אני חייב את זה חח]

ולפי GAMESPOT ולפי מה שראיתי במשחק אין אפשרות ליותר משחקן אחד OFFLINE

driving aids are for n00bs, I drove the TVR with a wheel with the driving aids off...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...