האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

ישראל לא תשרוד את המלחמה הגדולה הבאה, זה כבר די מובן מאליו - כל שנותר הוא לארוז ת'מזוודות בשעת הצורך. הולכים לבקר קצת את אלפא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ישראל לא תשרוד את המלחמה הגדולה הבאה, זה כבר די מובן מאליו - כל שנותר הוא לארוז ת'מזוודות בשעת הצורך. הולכים לבקר קצת את אלפא.

שגיא,אתה לא קצת פסימי?

קצת יותר מדיי פסימי? מה שאמרת זו התחושה הרווחת בציבור לפני ששת הימים..כולם יודעים מה קרה אחרי.

ואם כבר לארוז אז למה לא עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG אני מוותר עליך אמרתי במקרה מה לא ברור במילה הזו?לא אמרתי שזה אפשרי או שהולך לקרות.

אם אתה חושב שלנו יש טילים או מטוסי קרב שיכולים להגיע לכל נקודה בעולם אתה חולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לישראל יש את האפשרות לכסות את כל העולם צוללות שהן המכה השנייה בעצם טילי יריחו טווח של 6000 ק"מ.

זה כמובן מה שאנחנו יודעים אני בטוח שלישראל יש כמה קלפים בשרוול שהיא לא מגלה עדיין.

יש טילי שיוט מצוללות ואני מאמין שלא כל הצוללות נמצאות בחופי .

אני מאמין שבמקרה שישראל תושמד הצוללות יפעילו את מלוא הכח שלהן וייכו עם גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לישראל יש את האפשרות לכסות את כל העולם צוללות שהן המכה השנייה בעצם טילי יריחו טווח של 6000 ק"מ.

זה כמובן מה שאנחנו יודעים אני בטוח שלישראל יש כמה קלפים בשרוול שהיא לא מגלה עדיין.

שיט, עכשיו בגללך בטוח נפסיד. :'(

אין לנו כלום, צה"ל נשאר אותו צה"ל בעוד חיזבאללה וחבר מרעיו רק מתחזקים עם כל יום שעובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט, עכשיו בגללך בטוח נפסיד. :'(

אין לנו כלום, צה"ל נשאר אותו צה"ל בעוד חיזבאללה וחבר מרעיו רק מתחזקים עם כל יום שעובר.

מצטרף.

ואני מדבר כמישהו שמכיר מקרוב את מערך הטילים הבאליסטיים של .

ו-6000 ק"מ? איפה אתה חי... צוללות טילי שיוט??? מה אתה חושב שזה רד אלרט???

יש כמה אמצעים לישראל להגיע רחוק , הם לא רבים ומאוד יקרים שזה בכלל עוד בעיה...

ישראל תשמש באמצעים האלו רק שארהב לא תעזור לנו ,ונישאר לבד.

אם הייתי יכול לספר כאן דברים שאני מכיר מקרוב מהצבא, כולכם הייתם טיפה מתבאסים בלשון המעטה.

תתחילו להכין אתה החדר לשיהאב 3, זאת העצה היחידה שלי....

הנפילה של המדינה במלחמה האחרונה בלבנון רק הראתה חלק קטן מהמצב הגרוע בו צהל עומד.

הצבא שלנו כבר כמה שנים טובות פשוט לא עושה כלום,לא קונה לא בונה ולא חושב כמו שצהל חשב פעם.

צהל חי באשליה שהוא הכי חזק ואכזרי שיש באזור. כל התכנונים והקניות של ואמצעים מתבטלים כל הזמן ונדחים

בעוד צבאות באזור מתחמשים וקונים ומתאמנים בלי הפסקה.

רק שלשום פרסמו שרפאל איזה 5000 נגשמים חדישים למארינס,ואילו צהל עדיין לא חשב על התוכנית הזאת.

משתשמים באכזריות m-133 מלפני 20-30 שנה...תעשו לי טובה..

ויש עוד עשרות פרויקטים כאלה שלא יוצאים לפועל.

טיל החץ שחצי פועל,מפתחים אותו כבר איזה 10 שנים אם לא יותר, ורק עכשיו נזכרו שלאיראן וסוריה יש מאות טק"ק מכוונים לתל אביב

ומתחילים איכשהו להשלים את הפיתוח.

עכשיו נזכרו לעשות ניסוי שמדמה טיל שיהאב 3?!?!??עד שיעמידו מערך נורמלי של החץ זה יהיה כבר הרבה אחרי המלחמה עם סרויה ואיראן...

עכשיו תגידו אין תקציב? ממש... לכו לבניין הכנרית של חיל האוויר בקריה, ותראו גם אתם הסרטונים של 2 הבניינים האחרים שבונים ליד

של ח"א... מליארדים ומליונים שהיו יכולים ללכת לטובת ציוד ואמצעים חדשים למילואים.

אם אשכזני לא יעשו שינוי ומהר , אנחנו אבודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יריחו ל6000 ק"מ? :lol:

יש לצה"ל אפשרות לנהל מלחמה בכל נ"ק בעולם עם כמה 3 צוללות דיזל? :lol:

מישהו שיחק יותר מדי שעות בג'נרלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן יותר מדי זלזול בצה"ל.

לכל המפקפקים ביכולות של היריחו- לא צריך לדאוג לבעיות של טווח, אם הצלחנו לשגר לווינים לחלל עם טיל משלנו (שביט) אז יש לנו יכולת להגיע לאן שצריך עם טיל בליסטי, ויותר.

נוסף לזה שצוללות ה "דולפין" שהן הטובות ביותר של בכלל לא מסוגלות לשגר טילי יריחו screwy

מקסימום גבריאל.

מצוללת אין לנו אפשרות לשגר טיל בליסטי (למרות שהודו ביקשה את העזרה שלנו בתחום הזה).

הגבריאל הוא בכלל טיל נגד ספינות (שגם ככה נראה לי שצהל לא משתמש בו, יש הרפון), לפי פירסומים זרים לישראל יש יכולת לשגר טילי פופאי עם רש"ק גרעיני לטווח של 1500 קילומטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? מאיפה השטות הזו?

הטווח המקסימלי של פופאי הוא בסביבות ה 100 ק"מ (קצת פחות), והוא מסוגל לשאת ראש של גג-גג-גג 400 ק"ג לטווח הזה, בתנאי שיגור אופטימליים מהאוויר, עם רוח גבית.

אין שום סיכוי בעולם שהוא יטוס 1500 ק"מ, ובטח שלא עם ראש גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן יותר מדי זלזול בצה"ל.

לכל המפקפקים ביכולות של היריחו- לא צריך לדאוג לבעיות של טווח, אם הצלחנו לשגר לווינים לחלל עם טיל משלנו (שביט) אז יש לנו יכולת להגיע לאן שצריך עם טיל בליסטי, ויותר.

מצוללת אין לנו אפשרות לשגר טיל בליסטי (למרות שהודו ביקשה את העזרה שלנו בתחום הזה).

הגבריאל הוא בכלל טיל נגד ספינות (שגם ככה נראה לי שצהל לא משתמש בו, יש הרפון), לפי פירסומים זרים לישראל יש יכולת לשגר טילי פופאי עם רש"ק גרעיני לטווח של 1500 קילומטר.

היריחו לא מגיע ל-6000 ק"מ. גם לא לחצי מזה... בוא נגיד שלמקומות שיראל רוצה להגיע אליהם, היריחו מגיע.

השביט נכשל כבר 3 פעמים רצוף בשיגור לווינים לחלל, ועכשיו בכלל מתחילה לשגר דרך אוזבקיסטיאן או אם אני לא טוען עם טיל אחר לגמרי....

השביט כבר לא מספיק טוב,והוא הרס לווינים של מיליוני דולרים... אז אל תחשוב שזה איזה טיל סופר דופר...

חוץ מזה עדיין לא המציאו טיל חמקני, וכרגע עם המערכות נ"מ וטיליםהחדשות שהאיראנים קנו מהרוסים(יכולות להתביית על 18 מטרות בו זמנית ולשגר 2 טילים בכל ירי)

יהיה קשה מאוד להתקיף את איראן בטילי קרקע-קרקע.

זה בניגוד לישראל אגב, שמשתמשת בפטריוט הידוע לשימצה ,ובחץ שבכלל לא השלימו את הפיתוח שלו כמו שאמרתי מקודם שאין שום וודאות שהוא יכול

להוריד שיהאב3....

וגם מספר טילי החץ הפעילים(שכרגע יכולים להוריד טיל שמגיע לישראל) הוא קטן בה-ר-ב-ה מהמספר של השיהאב3 והסקאדים המשופרים שיש לסוריה ולאיראן.

ז"א שגם אם כל טילי החץ שיש ייפגעו בטילים האיראנים והסורים, עדיין ישארו עוד מספיק בשביל לגרום הרס נחמד לתל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pika, כדאי לברר לפני שאתה ממהר להשמיץ :P

The missiles launched from vessels off Sri Lanka in the Indian Ocean are said to have hit a target at a range of about 1,500 kilometers. Israel is reported to possess a 200kg nuclear warhead, containing 6kg of plutonium, that could be mounted on cruise missiles.

לקוח מכאן :

http://israeli-weapons.com/weapons/missile_systems/air_missiles/popeye_turbo/Popeye_Turbo.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע על משהו בשם "פופאי טורבו"

ולפני שאתה ממהר להשוויץ, תקרא-

is said to

זה פרסום לא רשמי, אף אחד לא אמר שזה בעצם היה פופאי, וכל העניין הזה לוט בערפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...