ליברטי 500 (תקציב 700 שקל) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברטי 500 (תקציב 700 שקל)

tomer-t

Recommended Posts

המפרט?

ת'אמת, לא משהו רציני

p-4, 3.4, intel bf agp, 2 HD sata, cd-w, -r, ati 1950 pro 512 agp

פשוט יש לי ספק חרא, וחוץ מזה אני מתכוון להחליף את כל המחשב בערך בעוד חצי שנה +

ראיתי שליברטי 400 די מפורסם כאן בפורום, אז חשבתי אם אני קונה כבר למה לא להוסיף עוד מתיים שקל ואחסוך לעצמי כסף לפעם הבא כשאחליף את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שלו יש ספקים הרבה יותר טובים, כמו זה למשל - http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3803

וכמובן תציין את המפרט המלא ואת התיכנונים לשידרוג עתידי אם יש.

כבר חשבתי ואו איזו מציאה... מבט חתוף לתגובות ב- ואפשר לראות שמדובר בזבל, כרגיל, ממתי ממליצים על ספקים של thermaltake ?!

בכל אופן כרגע אני עם liberty 500 ומרוצה. כשאתה קונה ספק של Enermax אתה יודע שטעות זאת לא יכולה להיות.

חבל שאין לי עוד 8800gts, אני מת לראות אם הוא מחזיק 2 ב-...

יש לי עדיין ספק של Enermax 420w noisetaker במחשב השני והוא מחזיק בכיף 2x 7800gt מומהרים ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע דיברת שטויות.

ממתי בודקים ב- לגבי איכות על ספקים? וממתי מחליטים על איכות הספק לפי החברה שלו ולא לפי הספק ספצפיפית?

Toughpower 600W פשוט מעולה (כל הסדרה הזו),הרבה יותר טובה מליברטי 500,חזק ממנו ואפילו זול ממנו בכמעט 100 ש"ח!

בעוד שהליברטי נותן 32A במסילות ה-12V ה-TT נותן 48A!

בקיצור,ספק פשוט מצווין.

עריכה: מחירו ירד ל-560 ש"ח ב-KSP (היה 590)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות!

יש לי עוד מספר שאלות, אין שמץ של מושג בדברים אלה, לכן אולי הן ישמעו לכם טיפשיות :)

1 איך אני יכול לדעת אם גודל הספק מתאים למארז שלי?

2 בגלל שהספק שהמלצתם לי יותר ממנ שדרוש למחשב שלי כרגע, האם הוא יגרום לאיזה נזק למחשב? לא ישרף לי או משהו?

3 הכרטיס שלי דורש 30A והספקים שהמלצתם הם 32A ו48A , זה בסדר?

4 ועוד משהו: אני יכול לקנות רק בחנות GOLDTOP.CO.IL ןשם אין להם את ה TOUGHPOWER 600, אז אפ אפשר להמליץ על משהו שיש להם, זה משיש שם בסביבות המחירים אלה:

http://goldtop.co.il/category.asp?page=3&catid=879&fromPrice=300&toPrice=800

תודה

[br]פורסם בתאריך: 28.02.2007 בשעה 10:18:54

שכחתי משהו:

משהו פה רשם שגם ליברטי 400 מספיק למפרט שלי, זה ככון? אני שואל כי כרטיס שלי דורש 450 ומעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי בודקים ב- לגבי איכות על ספקים? וממתי מחליטים על איכות הספק לפי החברה שלו ולא לפי הספק ספצפיפית?

Toughpower 600W פשוט מעולה (כל הסדרה הזו),הרבה יותר טובה מליברטי 500,חזק ממנו ואפילו זול ממנו בכמעט 100 ש"ח!

בעוד שהליברטי נותן 32A במסילות ה-12V ה-TT נותן 48A!

בקיצור,ספק פשוט מצווין.

קודם כל בוא ותראה לי review שמשבח את הספק הזה. זה מהביקורת היחידה שאני מצאתי:

At the end of the day then, Thermaltake's Toughpower 600W is a well-featured and solid power supply, which can be purchased without breaking the bank to boot. If you don't mind having a PSU that isn't modular, and aren't overly obsessed with voltage performance, there isn't a great deal to say against this offering

זה לא מספק.

ThermalTake ידועים בספקים גרועים. אז אוקי, זה לא בהכרח אומר שהספק הזה גרוע...

מה הבעייה עם תגובות ב- בדיוק ? אתה רוצה לומר שאתה מעדיף להסתמך על איזה כתב בודד שקיבל מוצר בחינם ועשה עליו ביקורת, מאשר על כמות אנשים שבאמת רכשו את המוצר ומשאירים עליו feedback רע? אם הם לא מרוצים, למה שאתה תהיה ?

הליברטי נותן 22A על כל מסילה (dual rail). לא כל כך הבנתי איך מגיעים ל-32A combined...

Liberty specs are quite impressive. It has two separated 12 V rails, i.e. its two 12 V outputs are produced using two different circuits inside the power supply. Usually when we have two outputs they are simply a division of one rail (i.e. output circuit) inside the power supply. The maximum current of each 12 V rail is of 22 amps. Funny enough Enermax calculations to find the power supply total power capacity assume a combined current of 32 amps for these two 12 V rails instead of 44 amps.

ב-inquirer הריצו מערכת עם x2 8800gtx ב- על liberty 500w ועשו על זה כתבה שלמה. אם זה נכון, אני לא רואה שום יתרון ל-TT מלבד QuadSLI (יש לו 4 מסילות 12v) שגם ככה 600w לא יספיקו.

בכל אופן אני מניח שהליברטי אוכל אותו מכל שאר הבחינות. לא שזה כלכך משנה לי... לי כבר אין את זכות הבחירה.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...