עזרה בקשר לביטורנט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר לביטורנט

JHONLEV

Recommended Posts

שמעתי שיש תוכנה מאד מהירה(קליינט לביטונט) שקוראים לה מאיו ביטורנט , משהו כזה, יש לכם מושג על מה אני מדבר?

מי שיכול להביא לי לינק אני מאד ישמח!!

ודרך הגב מה אתם אומרים על BITROLL ? הוא מהיר? ובקיצוא איזה קליינט הכי מהיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני ממליץ לך להוריד את ה-client ולשמור אותו בצד (גיבוי), כי דברים רעים מאוד עלולים להתרחש בזמן הקרוב.

* היוצר של Bittorrent כבר חתם עסקה עם MPAA (מי שלא יודע, צפו לתכנים חוקיים ופרסומות ברשת ה-bittorrent)

* היוצר של Bittorrent רכש את utorrent... תעשו אתם את החשבון.

http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=17278&p=1

נכון לרגע זה, אין ויכוח - uTorrent היא ה-client הטובה ביותר שהשתמשתי (וניסיתי המון אם לא את כולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני ממליץ לך להוריד את ה-client ולשמור אותו בצד (גיבוי), כי דברים רעים מאוד עלולים להתרחש בזמן הקרוב.

* היוצר של Bittorrent כבר חתם עסקה עם MPAA (מי שלא יודע, צפו לתכנים חוקיים ופרסומות ברשת ה-bittorrent)

* היוצר של Bittorrent רכש את utorrent... תעשו אתם את החשבון.

http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=17278&p=1

כאן הפסקתי לקרוא.

אתה יודע בכלל איך פרוטוקול הביטורנט עובד? איך בדיוק יכניסו "תכנים חוקיים ופרסומות"? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנים חוקיים כבר יש, זו השאלה מה מעבירים דרך ביטורנט ואם הוא חוקי או לא. הרבה אתרים כבר פועלים כך כדי לחסוך ברוחב פס.

בנוגע לפרסומות קרוב לוודאי שידובר בהוספת פרסומות או בנוסף לקובץ שמישהו יוריד או בתוך התוכנה. באתרים כבר יש פרסומות.

ובנוגע לשאלה שהיתה פה קודם -- השתמשתי ב-BitTornado. היה מעולה, אבל רציתי תוכנה שמאפשרת מספר קבצים בו זמנית ועם גישה נוחה יותר לתוכן הקובץ. בגלל זה עברתי ל-uTorrent כבר כמה שנים ואני לא מתחרט :) אחת התוכנות הטובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cleric,

פרסומות יכולים לדחוף לך לתוך הקליינט... וחוץ מזה לך תדע מה עוד יהיה בקליינט המדובר. (ואפשר לחשוב מה אתה יודע על פרוטוקולים...)

אני בסך הכל מעביר מה ששמעתי... כמובן שאני מקווה שזה לא יקרה.

בלי קשר, קראתי משהו מצחיק שמשהו רשם שם:

"להשתמש בביטורנט על מנת להוריד תכנים חוקיים זה כמו לעשן טבק בבאנג, ובטוח שיש כמה כאלה..."

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסומות בקליינט יכולים לדחוף, ברור, אבל יש מגוון של קליינטים, ויצוצו רבים וטובים מutorrent עד אז, אז לא יצא להם הרבה מזה, חוץ מלאבד את "נתח השוק" הגדול שutorrent תופסת , הרי כולם ינטשו את התוכנה אם היא תהפוך למסחרית ומציקה (שלא לדבר בכלל על האפשרות שהיא תפגע בפרטיות המשתמש)

ופרסומות בטורנטים עצמם אני לא מאמין שיהיו, היוצר של הפרוטוקול המקורי לא ממש יכול להכריח אתרי שיתוף לעשות משהו בניגוד לרצונם, זה לא נשמע לי הגיוני, מה הוא יעשה? יתבע אותם? הם במילא לא חוקיים

בקיצור אני מקווה שהתחזית שלכם לא תתגשם, זה ממש מעצבן איך משחיתים כל חלקה טובה עם חרא מסחרי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...