כוחו של צה"ל - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוחו של צה"ל

Ohad19

Recommended Posts

מה כול כך קשה לך להבין. כן תקבל מטוסי קרב F35. בניגוד לF22 שנכון לרגע זה הממשל האמריקאי לא מסכים לימכור לנו אותו, כרגע אין לישראל שום בעיה לקבל את ה 35 והיא צפוייה לירכוש 50-100 שיגיעו לישראל במשך ה 5-6 שנים הקרובות. בו נעזוב את הויכוח הזה, אני רואה שהוא לא מוביל אותנו לשום מקום. הדעות שלך ברורות וגם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

די לחרטט. קיבלנו כמעט את כל ה F16I שהזמנו כבר (וזה הרבה יותר מ 3)

השם הישראלי שלהם- "סופה"

וכרגע רובם נמצאים בטייסת "אבירי הזנב הכתום".

במלחמת לבנון האחרונה נעשה בהם שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה, יש לך מושג עד מתי הם אמורית להגיע (כולם)?

מה שאני זוכר, אחרי הקנייה שלהם שר הביטחון אז או איזה מישהו בכיר אחר, אמר שהם אמורים לשרת על איזה 2020 ורק אז יתחילו לחשוב על רכישה חדשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא ובמקרה אתה ראש חיל האוויר שיכול להגיד שקיבלנו הכול?

בכול מקרה, אולי תרשום גם תנ''צ של ההאנגרים בהם הם מאוחסנים שהיה ל"חברים" שלנו קל לפקק תמטוסים על הקרקע לפני שנעלה אותם לאוויר בעת מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בציניות חבל שלא הבנתה אותי, בכול מקרה אסור לפרט, על כמות הכלים, היכן הם משרתים, מתי אמורים להגיע כולם, כמה כבר הגיעו וכ'ו, לכן אני מציע שנפסיק זאת כאן, ושלא נקל על אובינו, שגם ככה משוטטים באינטרנט ומחפשים פליטות פה מעוילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב לא מוכרת לישראל את הF35 לרגע זה אם יש לך הוכחה שכן תציג אותה ובטח ובטח שלא את הF22 הבלעדי לצבא האמרקני.

בנוגע לF16I אז לא עדיין לא קיבלנו את כולם ואני זוכר שאמרו שנקבל את כולם בסביבות ה2012.

BerkotZ אם כל מה שאמרת בהודעות האחרונות שלך אתה נשמע כמו מישהו מאוד פרנואי המידע הזה כלל לא מסווג וגלוי לכל ואם מישהו יודע אותו הוא יודע אותו גם בלי להיות אלוף בחיל האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע גם אני לא הרמטכ''ל, אבל אני יודע הרבה מאוד בגלל קרובי משפחה שמשתרים ב669,ושלדג, וכול זה מאוד מסווג, ומה לעשות שכמעט כול אחד מאתנו מקושר איכשהו לטייס\מטכליסט\ראש הלכשה של שר הבטחון וכולנו מחזיקים במידע רגיש, שנגיש לכול אחד שיש לו תגישה אל אדם כזה, אז מה? אפשר לרשום את זה על גבי האינרנט?

להזכיר לך במלחמה האחרונה, בפשיטה על בעל בק בלבנון, גילו ים חומר מודפס, מפורמים,ואתרים שמשם החיזבללאה, השיג את הרשתות של הכוחות, אמצעי זיהוי של צה''ל וכ'ו, ונכון שזה נראה מטומטם, "מה החיזבללאה יודעים עברית ? וגולשים ב hwzone ?" אז כן, זה נקרא איסוף מידע מודיעני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון אלי אז לא הייתי בלבנון.

אבל הייתי שנתיים בטיול ברחבי עזה. יצא לי להיות שם בכמה וכמה בתי מלון בבית חנון בעיקר(5 כוכבים דלוקס) ;)

ולמה אתה חושב שצבא מצריים מתנהל טוב יותר מצה"ל(כמשתמע מדברייך)

אני לא יודע לגבי מצרים(מה זאת לעזאזל ההשוואה הזאת ד"א?צבא מצרים מקבל את הציוד של מארה"ב,על היום הראשון יטילו עליה אמברגו..),אבל אני ראיתי איך הצבא הזה מתנהל.האמת היא ש4 שנים רדפתי אחרי מחבלים כאלו ואחרים באיו"ש..עם כול הכבוד,הרצועה והגדה זה לא לבנון.ברצועה ובגדה אנחנו הציידים,אנחנו מכניסים כוחות ויוצאים בחופשיות בלי יותר מדי התנגדות.לעומת זאת,ראינו מה קרה בלבנון..כהצד השני היה טיפה מיומן,נשאר עם העקב על הקרקע,השתמש בספוטרים על הגגות,הרים תאורה,הרים משקפת,ידע את הצירים,ובסך הכול נלחם כמו ארגון רגילה לכול דבר.ראינו מה קרה כשצה"ל נתקל במחבלים מיומנים שיודעים מה הם רוצים מעצמם.

יודע מה?בוא ניקח את המלחמה הזאת כמשל..יום אחרי יום כוחותינו נכנסו לאותם מרחצי דמים,יום אחרי יום..יום אחד כוח של מגלן אכל אבידות,יום שני בדיוק אותו דבר עם כוח של אגוז(להזכירך-יחידות מובחרות..יחידת ה"עילית" של החיר ככה קוראים שם הקודקודים למגלן).במקום "לפרוץ בסערה" לאותם כפרים כפי שתיארו שם באגוז,אי אפשר להיות קצת יותר חכמים?לאגף?להגיע מהצפון,לעורף?לבצע פעולות הסחה?אולי רחמנא ליצלן להיכנס עם המסוקים בלילה?אולי לא לירות על רכבים ולהיחשף לאש,כי התפקיד של הפאקינג מסק"רים(במחשבה שניה,מי מבטיח שלכוח היה קשר עם המסק"רים בכלל..)?למה הכוח עומד סטטי ונפגע ע"י טיל איטי יחסית וקל לזיהוי כמו הסאגר?ככה זה.

שורה תחתונה:מחלקה אחת של חיזבאלה,הצליחה לעדוף 2 גדודי חי"ר מובחרים שלנו.כן כן..וזה סתם "ניתוח" קרב פשוט שלי,כולה סגן..אם ככה נלחמות יחידות מובחרות,אז עזבואותנובאמאשלכם.

מחלקה אחת של חיזבאלה..

מה אפשר לצפות מצבא שיש לו גדודי מילואים שלא עשו תרח"ט משהו כמו 8 שנים?מה אפשר לצפות מצבא ש"חטיבת העילית" שלו(לא ניכנס לזה..עוצבת ה2#@!#),לא נכנסת יותר מ10 ק"מ בעומק לבנון,וגם כשהיא נכנסת,קודקודנו המופלאים מחליטים להכניס אותם לתוך איזה בית חצי מתפרק,ואופס הם אכלו נ"ט..חטיבת עילית,כן כן,בסרטונים מצלמים אותם יורים טיל מיוחד ויש להם וואסח מגניב ופ33תי..

אם ככה הצבא נראה מול קורנטים וסאגרים,אני לא רוצה לדעת איך הוא יראה מול ..באמת שנגעתי פה בקצה המזלג,ממש אין לי כוח להרחיב.

אתם יכולים לכתוב פה על F35,F22,דולפינים\גבריאלים פיתונים מרכבות(שעולה על האמברס,CLASSFIELD על תדבר שטויות על מה שאין לך מושג בו בחייאת,המרכבה הוכיח את עלינותו בצורה מדהימה במלחמה הזאת,רק ככה חבל שהגנרלים ברשות גיא צור יושבים בפלזמה וחיי השריונרים שנטבחים לא כול כך בזין שלהם)כמה שאתם רוצים,באמת זה נראה מפוצץ בתמונות..והאמת אני לא מבין גדול בצעצועים האלו(הרי חוץ מלהוריד את הM203 מהקליפס אני לא ידע הרבה.. :P),אבל בחייאת..ראיתם איך הצבא נראה במלחמה האחרונה,בואו נוריד פרופיל ונפסיק עם ההצהרות הבומבסטיות האלה.סרטונים בYOUTUBE לחוד ומציאות לחוד

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...